Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:52:45
EUR 34.9839 17:52:45
USD 32.2051 17:52:45
ALTIN ONS $2414.8350 17:52:45

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

xauxag 20temmuz yeniay ve 3 ağustos dolunay
arası sonkareye ramak kalmış ve orası 81
kırarsa aşağı gider kıramazsa yukarı ayrıca yukarı dönersede tobo belirginleşir ytd

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Kim o pardon ben miyim?

Çermik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çermik ()

Bir arkadaş GBP 8125 olacak diyordu, sonra ekliyordu ben gördüğümü yazıyorum ve GBP 1,2250 olduğunda aldırmadı.. Şimdi nerede?
Yahu bu gördüğümü yazıyorum diyenlerde sadece göz varmış:)))

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Sonuçta kimseye demedin ki sat
Her ihtimali düşünerek yapılmalı hasat
Mesajlarında hiç kimse göremez tezat
Seni eleştirenlerin kalbi fesat

1BeğenmedimŞikayet

Gio ()

@_HERİ05_ Kardeşim öncelikle bayramın mübarek olsun. Çok şükür kavuşturana:))

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

O bir ayak kesinlik içermez ama kolerasyonu mükemmel çalışır da kesinlik içermez ters köşe mümkün olabilir takip ediyoruz ytd

hancii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

K_e_n_a_n ()

Sen düşmesini, ben çıkmasını istiyorum.
Gümüşün bugün rekorunu bekliyorum.
Uzun vadedeyse hep saklıyorum.
Herşeyi yüce mevladan diliyorum :)

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hancii ()

Haklısın cftc verisi yarı yarıya düşmüş. 19 haz. dan bu yana düşüş olmamış ve son veriye kadar yükseliş devam etmiş ve bu da onsa güç vermiş gözüküyor. Etkisi nasıl olur görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler.

0BeğenmedimŞikayet

morakka ()

Heyytt kim kizdirmis @ALONE_EAGLE ı
O can dost ediyor rekorunu egale
Eğer bir hocayı bir kişi daha kizdirirsa
Ne diyeyim ki basina ne gele

1BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

yaa hayır paylaşacaksın tabii ki gördüğünü. ne dersen de birilerinin hoşuna gitmeyecek bu hep böyledir. ayrıca kesin olarak kimse bilemez ki ne olacağını. sen fikrini söyle biz bi kenara yazalım aklımızda bulunsun olay budur. sıkma canını sen. olur ya da olmaz ben dikkate alıyorum söylediklerini. her şey ihtimaller dahilinde. gümüş de biz de seviyoruz heyecanı :))

1BeğenmedimŞikayet

hd07 ()

Olur mu öyle şey hocam paylaşımlara devam lütfen. takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Şiirlerin etkisi girdi oyuna
Baksana grafikteki yükselişin boyuna
Yine ne yapacak Çin, alışamadık huyuna
Hep oyunu bozarlar, tük.. düğüm soyuna

zifir74 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

hoop KARTAL sakin dostum sakin ol
senin degerin kimse ile ölculmez
dostlarimizin degeri bizde cok tur
lutfen sakin KARTAL dostum

1BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Sn Alone zaten sitede 3 5 kişi kaldı analiz yapıp tahmin yapan sizde böyle demeyin.
Birkaç hırsının kölesi olan kişi yüzünden bir sürü usta gitti, istifa etti, paylaşım yapmamaya yemin etti. Vallahi 3 ayda takip listemi 2 kere güncelledim. Çoğu 2 ay önce atmış son msj. , istifa etmiş vs.
Gerçekten üzüntü verici olmaya başladı bu durum artık.
Adamın teki gelip alım yapıp yükselecek demeyene sataşıp hır çıkarıyor veya senin yüzünden aldım tersteyim, senin yüzünden alamadım vs.. Atıyor zehrini çekip gidiyor daha bulabilene aşk olsun.
Burada faydalı paylaşım yapanlarda bu xxx kişiler yüzünden siteye küsüyor.
Ne güzel insanlar vardı çoğu yok artık. :(

1BeğenmedimŞikayet

zifir74 ()

Anladığım kadarıyla hiçbir grafik ve düzenek birbirini desteklemiyor, oyuna birileri girmiş ( taksi şoföründe olduğu gibi) yrd.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

O yükseliş olarak cereyan etti evet

busdevman için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sfor77 ()

Sen kimseye Aldırma. Biz sizin yorumlarınızı ve grafiklerinizi bekliyoruz. teşekkürler Emeklerine.

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Heyecan olmasa neye yarar bu dünya :) yok ben fikrimi söylüyorum ya beni dövecekler burada ama bunda da haklı çıkarsam bir daha beklenti yazmam çünkü sevgili arkadaşım iki haftadır rekor gelecek diyordum ve geldi şimdi düşecek diyorum hedef oluyorum kusura bakmasınlar ben kimseyi poh poh layamam kimse için çıkar diyemem ne görsem yazarım sanırım bundan sonra çalışma paylaşmayacağız üzülüyorum çünkü

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

ALONE yanlış anladın sanırım, cümlelerimde düştüğünü veya iğneleyen birşey yok. ben o günlerde bahsedilen döngü sonucu nasıl bir hareket oldu ve ay ortasındaki hareketlilik hakkındaki fikrinizi merak etmiştim.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

3 temmuz da ben ne dedim düşecek mi dedim aşk olsun laf olsun diye konuşmayalım mevsimsel döngü tarihidir Yükseliş ve düşüşler tetiklenir dedim lütfen ama

busdevman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

heyecan yaptırıyorsun (td) :)

0BeğenmedimŞikayet

busdevman ()

ALONE bu 3 Temmuz döngüsünden bahsediyordunuz ya ordaki hareketler ne oldu sonucu? bu Temmuz ortasına denk gelen büyük hareketliliği açıklayan bir GAN analiziniz var mıydı?

2BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Çalışır mı bilmem birde üstüne cftc verileri yüzde 50 ye yakın ekside inanın çok merak ediyorum bakalım neler olacak ben geri gelecek diyorum hemde sağlam ama yanılabilirim ben kimim ki bir garip Yanlız Kartal:)

hancii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hancii ()

Üstad 81 yukarı harekette üç formasyon birden gözüküyor tobo elmas ve fincan kulp. ons ve gramda da aynı aşağı hareketle Obo elmas ters fincan kulpla birlikte üç formasyon birden tesadüf mü nedersin

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Bi 84 Olsun Hocam Bu, Ardından XAGUSD 19 Dolar Gelsin Sonra 28 Dolar Düzeltme İle 32 Dolar...
İyi Salladım Ya Tutarsa, Tutmazsa Bahane Çok... :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum