Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 11:54:09
EUR 35.0408 11:54:09
USD 32.2883 11:54:09
ALTIN ONS $2383.7350 11:54:09

Grafiği gönderen: Ecotronik

Selamlar,

Bütün Site TDI verisine kilitlenmişken, Faydalanabileceğiniz bir veri ilişki tablosu hazırladım.

Geçmişte gelen veriye göre usd /TRY tepkisini gösteren bir çalışma oldu. Buna göre yarın veri olumlu gelirse 185- 200K aralığında gelmesini ve, en fazla %1 gibi bir artış sağlayabileceğini düşünüyorum.

Yarın ki veriye ilişkin görüşlerinizi merak ediyorum.

Kıymetli yorumcuların değerlendirmelerini de mutlaka alalım.

@TrendLINE @PA$A @karahilal @temel_teknik @FYPOX4 @pusula @BÜLENT @guliz @gunesaygunesay
@senollkaan @ProSam @yakomoz @buri1975 @paffen @Müteahhit @Supervisor @RUBLE
@haccicemil @Zararına_satış_yok @Baskan06 @matkap01 @Y_T_D @kvc @aveauser
@Sloocer @Elif_Helin @ustaogretmen @Keskin @Azra @mertkaan @wsalvaw
@al_sat_ekonomiye_can_ver @sabuer @KÜAYBE @bkr @İNDİKATÖRCÜ @BÜYÜKİSKENDER
@karahilal @paritecem

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ecotronik ()

Veri nin bir önceki TDI a göre iyi gelmesine rağmen düşüş olması beklentimin tam tersi bir sonuç doğurdu, şaşırdım ve üzüldüm.

0BeğenmedimŞikayet

kanaatkar63 ()

tdi verisini 142 bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ecotronik ()

TDI verisi iyi gelirse ne olur?
Sorunun geçmişteki yansımaları için,
Alt yorumdaki çalışma işinize yarayacaktır.
Veri anına kadar ara ara hatırlatacağım.

0BeğenmedimŞikayet

ustaogretmen ()

Güzel paylaşım hocam, teşekkürler elinize sağlık. Ben de %1 lik bir değişim bekliyordum ama son gelişmeler daha fazla olacağını gösteriyor bana göre. Olumsuz olursa belki ama olumlu bir veride %1, 5- 2 arasında bie esneme bekliyorum. Tabi verinin beklenen rakama ne kadar yada uzak geldiği de önemli. Dünkü istihdam değişimini incelerseniz ve tdi ile karşılaştırırsanız verdiği tepkiyi tahmin edebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

karahilal ()

Veri sonucun sebebi olur... dolar düşer.
Düşmezse de üzülmem...
Doları bıraktım ... Dönerse benimdir, dönmezse hiç benim olmamıştır=)

0BeğenmedimŞikayet

ustaogretmen ()

Hocam müsait olunca bakacağım inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_53 ()

Selamlar ,
Çalışmanızı çok beğendim teşekkürler
Lakin 185- 200 K arası beklentinizde dolarda %1 ilk Artış olamaz
Çünkü beklenti 224 K
Bunun üzerinde bir veri gelirse 250- 280 gibi o zaman düşündüğünüz Artış söz konusu olur

2BeğenmedimŞikayet

army68 ()

Kardeşim kıymetli yorumcuların değerlendirmelerini alalım desen yeterliydi.. isim yazarak diğer üyelere haksızlık yaptığınızı düşünüyorum.. size göre kıymetli yorumcu başkasına göre olmayabilir değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

hekimoglu ()

Ellerine sağlık güzel kardeşim.
Son zamanlarda gördüğüm en verimli grafik analizi diyebilirim.
Hayırlara vesile olsun inşaallah.
Selam ve dua ile.

1BeğenmedimŞikayet

barkinank ()

çok güzel bir çalışma ..

1BeğenmedimŞikayet

Dünyalı ()

Güzel çalışma olmuş emeğe saygı.

1BeğenmedimŞikayet

sayer ()

Emeğinize sağlık, artıladım...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum