Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 20:24:19
EUR 37.6173 20:24:19
USD 34.2604 20:24:19
ALTIN ONS $2653.7800 20:24:19

Grafiği gönderen: Kapitalist_

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Haklısın da boşta duruyoronwrin ne olur

kendi_çapında_bilgili_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kapitalist_ ()

agustos ta bir oynaklık olacaktır.. ama 2018 faciasını bilen agustos için ters köşe yaptırabilir.. ip kimin elindeyse kararı onlar veriyorlar ne yazıkki böle.. şuan bi satış gelicek ve eski fiyattan dolar alımı bekleyen çok büyük bir kitle var.. bir kere düştükten sonra 7.50 nin üstünü getirebilir. yılsonu fantastik rakamlar görebiliriz.. olmadı 2021 şubat

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kapitalist_ ()

bir olayın sebebini bilemezsen orada belirsizlik varrdır buda kişiyi düşünmeye sevk eder. kişinin belirsizlik yada anlamamazlıgının eşik seviyesi veya sınır değeri fazla ise o konudan uzaklaşmamasına sebebiyet verir... bu düşüncenin dolar üzerinden çalıştırılması vatandaşta şu düşünceyi oluşturur.. ; dolar ilerde kimsenin bilmediği bir tarihte patlayacak olması tahminine götürür... buda kişinin çok ihtiyacı yoksa dolar satmamasına sebep olur... burda iki durum var ya 8,9 yada yakın geçmişte görünen %80 lik artışlar beklentisini doğurur..8 9 lar çogunluk için tatmin edicidir ama güven duygusunu yitirenler 10-13 tl beklentisi ile doları satmayacaktır.

Effsane için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

6.87 de toplamaya başlamıştım vadeli son alımıda yapıcağım

Onurozgr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vox ()

Fed in aciklamasi kuvvetle muhtemeldir kiru oynatmayacak ileri geri yapip olagan yukselisine dvm edecektir

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Dolar mı alacaksın

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

Evet o acidan bakinca kesinlikle haklisin @Protektive

Protektive için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kendi_çapında_bilgili_ ()

ABLA kusura bakma ama dikkat ettim döviz altın gümüş düşükken alayım mı diye sormuyor , ne zaman ki bütün metal ve dövizler tepelere geliyor buradan alınır mı diyorsunuz. Bu seviyelerden ben bile almaya korkuyorum hatta satsam mı diye düşünüyorum.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Protektive ()

Katılıyorum dostum :)
Anlattığınız profil bilmeyen olmuyormu? :)

Battlestone için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Fed ten sonra 6.90 da kalıyorsa depoyu fulleyeceğim ısterseniz sizde takıp edın

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

Bilmeyenide degil de borsaya tum sermayesini bi kerede yatirani goturur elinde tlsi olan icin firsat olur dusse bile maliyet dusurup x hisseyi daha cok alabilir zaten bizim insanimizin sorunu bir emtiaya tek seferde tum sermayesini yatirmasi bence @proktektive ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Bol kazançlar diliyorum hocam sizi ve yorumlarınızı görmek beni de mutlu ediyor, fikirleriniz yol gösterici oluyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Bu akşam fed var yarın paritelerde bi düzeltme gelebilir gram da düşüş görürseniz gram düşünülebilir karar sizin yine de

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Sorun yok arkadaşım terste kalma da... Benim beklentim uzun vade zaten o yüzden uzun vade dolara uzağım
Zaman kimi haklı çıkartacak göreceğiz:)

Körfez1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Merhaba şu an tlddyim buralardan en uygunu hangisidir aksamm

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Aynen hocam gram ve sterlin konusunda aynı fikirdeyiz ama bistti zayıf görüyorum trend kırılırsa alım düşünmem ama 1200 kalıcı olarak kırılırsa alımdüşünebilirim dediğin gibi

1BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Nasip beni unutma ama düşerse :) çıkarsa da ben seni unutmam yanıldım derim

1BeğenmedimŞikayet

Protektive ()

Usta bilen için güzel trade fırsatı :)
Bilmeyeni kalpten götürür ama.

Battlestone için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Protektive ()

Gram uzun yol yapıyor ve daha yolun ortalarındayız hocam:)
Sterlinde devam edecek gibi
Bistte bu hareketlerin 1200 kılılımına hazırlık olarak görüyorum şahsen
1200 yukarı yönlü kırılıp, kalıcılık olduğunda hisse oranını artıracağım
Hayırlı bereketli kazançlar güzel insan, eski dostları görmek güzel oluyor arada :)

1BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

Arada dusmesi daha guzel uzun sure pikte bi yerde yataya gecmisti hisseler de doyum noktasi olmustu arada insin ki yeniden pik yapsin daha guzel kar versin @Protektive ytd

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Ben gram ve sterlindeyim maliyetler düşük baya o yüzden trend kırılana kadar izleyeceğim bistte de bi iki hisse zararda ama maliyetler yüksek değil tl de var ortalama düşürmek için ekleme yapıcam ama beklediğim alım yerleri gelmesi lazım

0BeğenmedimŞikayet

Protektive ()

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah...

Bist herzamanki gibi turlarına devam hocam kah eksideyiz, kah artıda :)
Bir süredir euro güzel gidiyor biraz alımlarım var son dönemde, paritede iyi seviyelerden dolara geçiş yaparım diye düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

İyiyim hocam sen nasılsın:) bistte zengin olmuşsun diyolar:) annem iyi ama tam olarak iyileşmedi daha birazz daha zamana ihtiyacı var

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Argümanım ne:) teknik ya da temele dayalı bi analiz yapmıyorum ben, herkes gibi bende gördüğümü yazıyorum isteyen alıp 9 bekleyebilir

1BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Hedefte 7.90 görüyorum 7.26 ustu boşluk daha önce gördük geri çekilme alım fırsatı 7.90 düşüş duzeltmesi irfan bekliyorum herkese bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Protektive ()

Effsane hocam hoşgeldiniz, iyisiniz inşallah
Anne nasıl oldu iyimi?

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Dolar da 8-9 bekleyenler baya üzülecekler uzun vade de hiç beklemenyen bir rakam gelecek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• w long2

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum