Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 22:10:56
EUR 34.8414 22:10:56
USD 32.3367 22:10:56
ALTIN ONS $2297.9600 22:10:56

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Gümüş

Arkadaşlar gümüş ons 1 saatlikte ters flama görünüyor herkese kolay gelsin ytd

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Evet tecrübe edinmişsiniz. Bu işin temel kuralı sabır , parçalı ve kademeli alım satım. Bunu yapan belki az kazanır ama hep kazanır gümüşte

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Bugün sular çok dalgalı olur. Aşağı düştükçe alıcı çok, yukarı çıkarsa da satıcı çok. Bugün fomc ve p o well konuşması var hızlı hareketleri değerlendirmek lazım. Tl varsa ortlaama düşürebilirsin

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Yatırımcı degilde bu sitenim gercekten kattığı cok şey oldu ondan dolayı bende cok panikledim kaç kez zararkes yaptım ögrendim ki sabır bu işin meyvesi bende ilkkez gümüş aldım 15 kg takviyede yapmak istiyorum biraz daha 5 kg kadar sonra gümüş ile 6 kadar yola devam inşallah 5,30 lardan cok alım yaptım belki bugun yine bir satış olur diye umudum var

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

@_ONEOL_ Üstat hayırlı sabahlar . 5,48 elimde gümüş var uzun vadede geri gelir mi buralara bugün olumsuz yorum çok görmeye Başladım :(

0BeğenmedimŞikayet

bellaciao ()

Yazık gerçekten.. bu mantıkla işiniz zor

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Siz tam yatırımcı olmuşsunuz tebrikler :))

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Demekki neymiş düşsede cıkıyor gümüş için de sabırlı ol emin ol altından daha iyi karşılık alacaksın ben altın eskisi gibi takip etmiyorum gümüş getirisi daha iyi ve herzaman full tl ile girme elinde kozun olur

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Sattim erkenden simdide arkasindan bakiyom saf gibi

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Sizde altın vardı o zaman tersteyim diye nereden bu işe girdim diye cok üzülüyordunuz her gün şimdide neden düşmüyor diyorsunuz sürekli bişey yükselmez düşmez dün bende 15 kg gümüş aldım belki terste kalırım orta vade yaparım en fazla 2 ay terste kalırım düzelir

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Bende aynı girerim yanlış yazmışım :)

Ebrucen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

:))) kim alışabildiki :))

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Demin 3 yazmışım arkadaşım o 5 olacak

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Siz yinede uzak durun bu işlerden daha gümüşün bu hareketleri hiçbir şey. En iyi dönemi

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Ayy hocam yanlış yazmışım valla ben bu 5 lere alışamadım :))

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Aman ne yaptın 3 li seviyeler gelse keşke gözü kapalı girerim:)))

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Bu parcanin acelesi yok seneye kadar

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Sen epey bir ters flama yaptın:)) bünye 5 lere alışamadı tabii:))

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Arkadaşım acizane tavsiyem zararınız çıkar çıkmaz bu işlerden uzak durunuz. Herkesin yapısı farklıdır kimi insanın bu işlere bünyesi terstir. Ayrıca yatırım unutabilceğiniz uzun vadeli para ile yapılır diğer türlü böyle stres oluşturur

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Düşerse alttan al

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Gümüş yükselicek iyi yerlere gelicek belki bugün bile kar edebilirsin flama yukarı giderse 3,60 3,70 lere gider gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

Gunaydın hocam sıkısan flamanın uc noktalatını kırmızı mumlar olusturuyorsa ters flama denmiyormuydu.

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Ben dun 3 kilo 5.48 aldim birisinin lafina bakarak

0BeğenmedimŞikayet

kaptroy ()

Elinize yüreğine saglik

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

4.94 lere kadar indi dün keşke alsaydım almadım

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Tam ordan bari kurtarayim zarari

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

yok hocam bakmadım

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

5 lere gelirse alırım inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Xauxag çalışması varmı 88-91 arasi düzeltme?

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Kactan almayi dusunuyonuz

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Nasıl olsa yön yukarı bizde alalım bari

RK86 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum