Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 19:06:36
EUR 34.9839 19:06:36
USD 32.2051 19:06:36
ALTIN ONS $2414.8350 19:06:36

Grafiği gönderen: vasili32

@stefanobottaioli

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

No_panic ()

keske ben de uyuyakalsaydim 5.59 dan sattim uyudum benden sonra 70 leri grmus

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Derin Düzeltmeye Yakalanırsak Yarın Yandı Gülüm Keten helva

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Evet ama böylesi artık 1 ay sonra ancak gelir.

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

kar almasak aldıgımın yerden tekrar alamıyoz pislik yapıyorlar

gumus_efendisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Usta fırsat bitmeyecek gibi son paylaşı lara bakabildinizmi hedef ve hareketler baya yüksek.

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Evet bir çok analist bu hareketin başlangıç oldugunu gösteren grafik ve çalışmaları var gün içinde paylaşırım hepimize fikir vermesi açısında. Tabiki temkinli ve parçalı işlemde fayda var keainlikle ytd olmakla birlikte hayırlı bol kazançlar.

Godfather01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Allah Bereket versin emir girdim çaliştırmamiş.. Küfürü hak ediyorlar ya neyse

gumus_efendisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Sayın @Efem09 grafik ve çalışma benim olmayıp isimde etiketleidgim ğnlü bir traderin çalışması olup dünyada ve ülkemizde diger ustalarında çoğunun öngörüsü hareketin yeni başladıgı ve zirveyi test etme girişimi olacağını bahsediyorlar. Bunlar 60 dolar, 50 dolar ve 40 dolar hedefi verenlerde var. Ben sadece sitede ve biz gümüş yatırımcısına aydınlatıcı bir durum olması için paylalıyorum. Parçalı ve temkinli hareket etmektr fayda var. Alım ve satım kararı siz değerli yatırımcı dostlarımızdadır. Ytd.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumus_efendisi ()

ben bir uyndim tfx 574 aliyor

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Allah Kahretsin uyumuş kalmiş im ekran Başinda kaçırdım fırsatı 1 ay bekle artık.

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

anladım usta daha yolun yarısı diyebiliriz gidebilirse

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Evet, grafiğe bakınca aynı görünüyor, bu yükseliş daha başlangıç mı diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

50 usd civarı tam netolarak 49,722$ olması lazım.

0BeğenmedimŞikayet

gumus_efendisi ()

578 mis ben 574 aliyordu gordum

0BeğenmedimŞikayet

Godfather01 ()

gümüşün zirvesi kaç peki

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Gümüşün 2011 yılında zirve öncesi hareketin aynısı olarka yorumlanmış dikkatli bakarsanız grafikte altı mavi çizgili olarak göreceksiniz. Gümüşün daha yukarılara gideceğini bu hareketin daha başlangıç oldugunu, altın gibi tarihi zirvesini en azından test etme gieişiminde bulunacagı şeklinde yorumluyorlar ve tabiki ytd.

Kutsalladam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kutsalladam ()

Bunu nasıl yorumluyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum