Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 13:13:52
EUR 34.9545 13:13:52
USD 32.5047 13:13:52
ALTIN ONS $2325.3650 13:13:52

Grafiği gönderen: Akademist

⭐⭐Akademist ()
Gram Altın

Bir isabette burdan!

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Çakır_kara_ ()

Valla tekrar helal olsun usta hep nokta atışı yapmışsın biz senin yorumlarını nasıl göremedik kaçırdık

Akademist için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akademist ()

Sende burda mısın? :)

yakir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Aynen öyle
Ben burada da dedim
Gümş altına göre çok ucuz kaldı diye
Doların düzeltmesini Mart ayına kadar bitirir diyordum
Ama gelen haberler daha uzun sürebilir
Doların düzeltmesi bittiği anda
Gümş alırım ama inşaAllah
Gümş ons uçup gitmez, ytd

Fırat12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fırat12 ()

Bu konuda haklısın 2021 yılı içerisinde gram en yüksek 480 ne kadar çıkar 500 ler hayal görünen köy kılavuz istemez

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan253442 ()

Valla benim ağlayacak hiç bir durumum yok umurunda değil ben düşsün zaten diyorum şuan düştükçe alıyorum eninde sonunda çıkacak nasıl sana katıldığım noktalar var ama hepsine değil seninle işim yok zaten benim derdim sürekli isim değiştiren değişik mahmutla hiç bir halt bilmiyor düşecekte düşecek tutarsa ben bildim bende diyorum zaten ya düşecek ya çıkacak neye göre düşecek çıkacak

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

470 kaç ay sonra gelecek

1BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Dur bakalım
Hele bir Mart gelsin
Alayını rezil edeceğim
Millete ümit vaad ettiler hep
Benim zoruma giden tahmin yapmaları değil
O Su nun tam bir hükümet düşmanı olması
Gramdan 2 kuruş kazanacak diye
Söylemediği şey kalmadı
Ve hala nasıl aktif profili anlamıyorum

Altıncı_Mahmut için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Altıncı_Mahmut ()

Sen slave su ezbiderli dolarcı volpan ile oynuyprsun biz bişey diyormuyuz bırak bu işleri kardeş kıskanma bizi

OZGUR037 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasinn1 ()

Bugüne kadar Tutturamadıklarinizi da yazar mısınız ? Ya da tutturduklarınızla övündüğünüz kadar tutturamad8klarınızın da reklamını yaptınız mı? Teşekkürler:))

-1BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Benim mahmut ile işim olmaz
Beni burada bilen bilir
Ben 2 aydan beri söylüyorum
470 in üzeri yok diye
Allah'a çok şükür tahminimizde de yanılmadık
Ama sizin gibiler slave e su ya şuna buna
Üstadım hocam ağam paşam dedikçe gülüyorum
Tavuk kaz ile yarışmaya kalkmış misali
Bu arada ağla kardeşim ağla IQ

OZGUR037 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan253442 ()

Papatya niye adını değiştirdin benimde engellemiş hasbam nasıl uzüldüm sadece anlamadığım bir şey var papatya mahmutken engellemesinde neden altıncı Mahmut olarak engellesin ha bide altıncı Mahmut olmamış hiç papatyadan sonra orkide veya gül yada lale evet lale Mahmut daha iyi güzel olurdu :)))

1BeğenmedimŞikayet

Akademist ()

Teşekkürler

taureg için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Teşekkür ediyorum, görünce bir selam veriyim istedim

1BeğenmedimŞikayet

Akademist ()

Hoşbuldum iyiyim siz?

taureg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OZGUR037 ()

hah simdi oldu hacı hacıyı tekkede misali papatyayla birbirinizi bulmuşsunuz size kolay gelsin biriniz çalar biriniz oynar artık

1BeğenmedimŞikayet

Altıncı_Mahmut ()

Aynen bide su var çok uçuyorlar kardeşim sitenin şelaleciside fişekçiside bitmez

-1BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Aaaa sadece slave değil
Bir de su var tabi ki ; - ))
Bak profil fotomda onun yorumu var
Allah aşkına oku da gül kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

Altıncı_Mahmut ()

Bunların hocaları slave kardeş bunlarda muridleri sene sonu gram 540 dedi hocaları dolar 8.30 dedi gidip önce ona bişey desinler sonra gelip bizi eleştirsinler kısacası önce kendi kapılarının önünü temizlesin bunlar

0BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Hoşgeldiniz üstad, nasılsınız

1BeğenmedimŞikayet

Akademist ()

Yok pek umursamıyorum zaten üslubu bozuk olan kişileri, üslubu iyi olsa göstere göstere anlatıp haksız olduğunu söylerim de üslubu bozuk..

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

üstadım boşver seni çekemeyenleri biz seninleyiz hedeflerini beklemedeyiz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Runner ()

Dostum ben biliyorum seni açıklama yapmana gerek yok. Herkesin fikri değışik olabilir fakat siteye gelen arkadaşlara kesin yorumlar yapıp zarara sebebiyet vermek tabi ki hoş olmaz bu konuda katılıyorum sana.

Lawyer10 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Runner ()

Dostum o uslübe gelene kadar daha ne uslupler gördü bu site onlara niye laf etmiyorsunuz? @Lawyer10

Skrya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yakir ()

Yok kardeşim böyle şeylere yanıt veremez, adam bir yandan dolar 8.40 olur diyor, bir yandan gram 2020'de en fazla 465 olur diyor, bir yandan onu diyor, bir yandan bunu diyor. Her tahmini yaparsan elbette bazılarını tutturmuş olursun, tahminler isabetli olmadığında da birkaç ay ortadan kaybolursun.

Bilememiş, anlamıyor bu işten, yapılacak en güzel şey foyalarını ortaya çıkarıp itibarsızlaştırmak.

0BeğenmedimŞikayet

Skrya ()

Siteyi mahfettiniz şu üslubuna bak

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Birbirimize hakaret etmesek keşke :(

0BeğenmedimŞikayet

Akademist ()

Ne diyorsun anlamıyorum tane tane türkçe yazar mısın?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum