Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1139 04:33:28
EUR 38.1197 04:33:28
USD 34.1964 04:33:28
ALTIN ONS $2637.9150 04:33:28

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Gram altinda cok genis bir kanalimiz var ustadim kanalin icindeyiz ancak kanal dip trend cizgisi ile cebelleserek yola devam ediyoruz grafikte gorulmekte bu kanal calismasi epey genis ama bu sizi yaniltmasin kanal tepesi icin epey zaman olmali diye dusunuyorum daha kucuk calismalar suan icin elimde yok genis band sadece bu var ustadim zaman bulup oturamadim pc nin basina kusura kalmayin

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Sagolasin üstad sizede bereketli kazançlar.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hadi ins. Ustadim hayirli kazanclarin olsun senin adina cok mutlu olurum hadi ins.

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Çok uzun süre bekledik gümüşü güzellik yaptı.

Usd ye geçiş yerine tl daha cazip geldi düzeltmede sarıkız trenine tranfer olacağım :)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Her banka da 150 bine kadar güvencen var arkadaşım daha çok varsa dağıtabilirsin diğer bankalara

Kutsalladam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tabiki guvenli ustadim resmi banka ve bankada olan paralarinizin bildigim kadari ile eskiden 100 lirasina kadardi simdi 200 oldu diyebiliyorum devlet garantisi altindadir

Kutsalladam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kutsalladam ()

Efendim tfx güvenli mi alıp satım yapabilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sende saol ustadim

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen nasip kismet yaptigimiz islem icin pismanlik yok geri vites yok bizde onumuze bakmaya devam :)?

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Bende kardeşim, sağol.

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Tren den indik şimdi sarıkız trenini beklemeye geçtik üstad :)
Malesef her zaman olduğu gibi birileri kazanırken birileri kaybedecek bu döngü değişmedi değişmez.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen bende oyle dusunuyorum ustadim ama keske trene birilerini bindirdikten sonra kalksa su trenler bu durumda cok uzulen oluyor ama sunu soylemek lazim zararda beklemektense tlde beklemek daha hayirlidir :)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Once tokat 401-404 arası gelsin gümüş yatsın altin canlansın çok yattı gümüşe fazlaca sıra verdi tekrar on plana çıkma zamanı :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Memnun oldum hemsom

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Altinin 1855 sonraki hedefi 1880 ustadim orayi zorlayabilir diye dusunuyorum tabi bunlar benim hayalim gelecegi kimse bilemez gumusden vurgunu yapanlar altina yavastan kayabilirler buda rasyoyu arttirir ve altina can gelir ki 410 olmus guzel rakam vadeniz limitiniz ve risk alabileceginiz limitleri sadece siz bildiginiz icin karar sizindir tavsiye etmek spk ca yuksek cezalarla odullendiriliyor ustadim ama ne yaparsani yapin stopsuz gitmeyin stop seviyesi sigortanizdir cikislarida parcali yapiniz

Karasulu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Bende karamanlıyım, hemşeriymişiz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Evet ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Karasulu ()

Ustam yukarı daha da gitme ihtimali var mı altinin

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Eyvallah, memleket konya mı.

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bülent ()

Özel soru nerelisiniz doğan hocam

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İhtimali yuksek oldugunu dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

23 temmuz döngüsü ve emtiaların zirve yapması bana dönüşü çağrıştırıyor, nedersiniz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum