Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 10:42:34
EUR 34.8317 10:42:34
USD 32.5610 10:42:34
ALTIN ONS $2322.5550 10:42:34

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Merhaba degerli arkadaslarim dun cogu msjimizda belirttigimiz gibi indikatorler cok sisti kucuk kucuk de olsa duzeltme sart demistik gordugunuz gibi indikatorlerin siskinligi alindi grafigimizj onceledigimizde pembe olan genis kanal cizgimiz fiyati tutmayi basarmis gorunuyor kanal cizgisinin egiminden dolayi zamanla kanal cizgimizin tepe noktasi artmakta oldugunu goze alarak suan icin kanal cizgimizin tepe noktasi 21.53 lerden geciyor kanala geri girmedigi muddetce artmasi beklenir tabi daha oncede defalarca vurguladigimiz gibi gelecegi kimsr bilemez ve risk her zaman iki yonludur alirkende satarkende iki yonlu dusunulmelidir herkese hayirli kazanclar dilerim hoscakalin

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ada01 ()

Çok tşk ederim iyi bir açıklama olmuş emeğinize sağlık anlaşılan biraz izleyelim beklemede kalalım düzeltme olacak tekrar

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim ben kendi adima uzun zamandir hic gormedigi zirveye goren bir unsura girerken endise ederim ama alim satim sizin kararinizdir illa almam gerek diyosanizda kucuk bir parca ile giris yapabilirsiniz bunuda siz karar vermelisiniz limitinizi vadenizi risk alabileceginiz limiti ve hedefinizi sizden baskadi bilmedigi icin sunu soyleyebilirim 21.53 ler alti duzeltmeye gidebilir 22.94 ustu kalislarda ivme artabilir gram olarak 4.98 ustu kalislarda 5.17-18 lere kadar bir alan mevcut 4.98 ustu kalamazsa alt destekleri hedef almasi beklenir karar sizindir

Ada01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ada01 ()

Doğan hocam bu seviyelerde alınabilinirmi yoksa daha düşüş görülüyormu

1BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Teşekkür ederim senide bekleriz

nur33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hayirli bol kazanclar dilerim

Ramakkala için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

Tamamdır üstadım

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim alt yorumlarimda paylastim oradan bakabilirsiniz hayirli kazanclar dilerim

Msva için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Nasip ustadim iki yonlu dusunmek riskini ona gore degerlendirmek gerek ne olursa olsun yaptiginiz islemden pisman olmamayi bilin ve bunu kural edinin yeter

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Evet ustadim altinda kalirsa duzeltmeyw gidebilir

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

Aynen öyle üstadım :)

41ahmet41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

21.53 altı gelirse dikkat diye anladım hocam, düşme riski var

0BeğenmedimŞikayet

41ahmet41 ()

kar cepte guzel arkasindan bakmaktansa

0BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

4.89 da bozdum. Gel gel yapıyor olabilir diye. umarım yanılırım kimse terste kalmaz

1BeğenmedimŞikayet

Msva ()

Doğan Hocam gram gümüş destek ve dirençleri paylaşır mısınız?

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen suan icin bozulan hicbisey yok ustadim

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Eyvallah abi gap kapandi göstergelerin şişkinliği alındı iyi oldu . yukselis trendi bozulmadı ama degil mi?

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Teşekkür ediyorum
Tl deyim izliyorum
Senide takipteyim bereketli olsun alımların

Eymm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim hayirli kazanclar dilerim

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Nur nasılsın

nur33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Mrb dongu etkileri diyebiliriz ama herseyi gann a baglamamak lazim gann dongu tarihleri biliyosunuz mevsimsel donguler 10 gun oncesi veya sonrasini etkileyebiliyor micro donguler 2 gun oncesini veya iki gun sonrasina kadar etki edebiliyor biliyosunki dongu tarihleri yillarca fiyat hareketliligi incelenerek dikkat ceken gunler gann dongusu olarak ele alinmis hersene ayni hareketleri yaptimadigi gibi fiyatin bulundugu konum ve trendin yonu dusus yada cikislara etki edebiliyor donguye girisinin kuvvetli olup olmayisida etki edebiliyor dusecekke. Yataya baglama goruntulerini gorebiliyoruz trend degisimlerini gorebiliyoruz eski tarihlerde donguleri incelemek lazim eski dongulerde fiyat neredeymis trend yonu neredeymis ve nasil hareketler yapmis bu bize bir tiyo verebilir

Gulbenc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Son dönemde hiç bir mevsimsel döngüde düşüş olmadı sanırım hep yükseliş oldu

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Teşekkür ederim emeğinize saglık

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Selam hocam, ilginç bir sabaha uyandık, bankadan 4.95 satış gördüm, 20/25 krsluk düzeltme (diyelim) geldi, gann etkisi öncesi diyebilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tabi birde zaman scalasi yapilmasi lazim o eksik bu cizgilerin kendi basina bir onemi kalmiyor eksik olunca :) zaman bulursam calisacagim sizinle paylasirim ins. İs isten gecmeden yapabilirsem tabii

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim değerli hocam

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Gann analiz yontemine gore 23 temmuzda mevsilsem dongumuz var fiyat hareketliligi beklenebilir ustadim bunu gormek lazim ama alim ve satim icin karari siz vermelisiniz limitinizi vadenizi alabileceginiz riski ve hedefinizi sadece siz biliyorsunuz

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim benim grafikler yeni fiyatlarla cop oldu gann ganlari ile analiz yapabilecek bir cizimim yok zaman bulamadim calismaya ama bu gun ve bu gece onemli bir gun 23 temmuz mevsimsel dongusu var ya yukselisin onayini alacagiz yada dususun bu geceden itibaren dikkat etmek gerek diye dusunuyorum

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Alım beklenmelimi düşüş için

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Hocam döngü analizin nasıl bir yol gösteriyor şuan bir bakma imkanın var mı saygilar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum