Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 15:32:30
EUR 34.9406 15:32:30
USD 32.3376 15:32:30
ALTIN ONS $2312.2200 15:32:30

Konu: BTC Grafik 22.07.2020

Günaydın değerli dostlar, bereketli ve bol kazançlar..

BTC dün yukarı yönlü ivmesi ve 9.300$'lık ana direnci şimdilik kırmış görünüyor ve şuanda kazançları pekiştirme içerisinde ve aksilik olmazsa şayet 9.500$-9.550$'a doğru ivmesi beklenebilir fakat bunun içinde şartların oluşması gerekiyor.. btc dün, 9.200$-9.300$'lık direnç seviyelerinin üstünde yükseliş ivmesini çıtasını yükseltti.. BTC şimdi 9.300$'da güç ve yolcu almak için konsolide bir görüntüsü mevcut gibi ve şuanda saatlik görünümde 20-50-100-200 gibi HO'ların üstünde olduğudur.. BTC'nin BİTSTAMP'a göre ve saatlik grafiğinde 9.370$ civarı dirençle kısa vadede bir 3'gen oluşumuda mevcut görünüyor..

BTC 9.370$ civarı kisacasi 9.400$ direnç seviyesini geçmesi halinde yukarı yönlü ivmesine devam edebilir.. Dün BTC 9.400$ seviyesinin üstünde 9442.89$ yeni bir haftalık en yüksek seviyeyi gördü.. Dünkü son rallinin ve düzeltmenin %de0.382 FiB geri çekilme seviyesinin Altın da en düşük 9146.85$ ve en yüksek 9442.89$'a yükselen seviye ise (9259.94$)'dir.. BTC 9.400$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapmasi, 9.500$-9.550$-9.650$ direnç seviyelerine doğru gitme olasılığı yüksektir..

BTC 3'gen desteğini kırarsa, 9.330$'in altindaki destek 9.280$ civarindadir.. Son yukarı yönlü ivmenin %de50 FiB geri çekilme seviyesi ise (9294.87$)'dir.. Kısacası 9.300$'ın altında kapanışlar, BTC'yi 9.200$'lık ana desteğe ve 50-100 SMA'ya doğru gönderebilir.. 50-100 SMA'nın altında ise destek tabani 9.000$ seviyesine doğru grafikte ki FiB seviyeleri takip edilebilir..

Bugünkü seviyeler itibariyle 9.355$ seviyesine denk gelen 50 günlük MA ve yine 9.400$ seviyelerine denk gelen orta- uzun vadeli düşüş trend çizgisinin direnç noktası BTC için yükselişin devam edip etmeyeceği konusunda hayati önem taşıdığı ve bu son derece önemli direnç noktası geçilip üzerinde en azından 2 gün garanti olarak ise 1 haftalık bir kapanış görmedikçe BTC'de bir yükseliş trendinden üst seviyelerden bahsetmek zor gibi.. Gerçekleşirse şayet kademeli olarak 9.800$-10.000$ sonrasın da ise 10.500$ seviyeleri ilk hedef noktaları olacaktır biz yine de adım adım sağlıklı bir şekilde ilerlemeye devam edeceğiz.. Saatlik MACD yavaş hareket ediyor.. RSI ise şuanda 56 seviyesinin üzerinde olduğudur..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sabah grafik yorum attım bilginiz olsun, bol kazançlar..

suzy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

suzy ()

Çok teşekkür ederim hocam. Takipteyim :)

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@suzy altyorumu size atmıştım bilginize..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

9.000$ destek tabanı kirilmadigi sürece altbölgeler beklenmemeli ben genelde her sabah grafik ve yorum atarım bugünde tam alttaki grafiğe göre uygun gidiyor tam 9.280$'a kadar geri dönüş yaptı ve yukarı ivmesi 9.550$'a kadar gelmiş bulunuyor buralar güvenli bölge sayılır ve yükselen tepeyi yapmış bulunuyoruz, üst seviyelerin gelmesi beklenir.. Sabah yeniden değerlendiririz grafik, yorum atarim, bol kazançlar..

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

LİNK toparlanmaya çalışıyor hala bir düzeltmenin içerisinde ve piyasada spekülasyonlar dönüyor LİNK'le ilgili ve onun etkisi de yüksek ya da alttan almak içinde böyle bir sistem kurmuş olabilirler ve dün bununla ilgili grafik ve yorum atmıştım 7.1210$'a kadar gerilemişti ve dün aşağı yönlü devam etmiş 6.9232$'a kadar salmış dünkü grafigimde 6.8525$'a kadar salması normal diye belirtmiştim ve şuan önünde gözüken günlük MA20 6.80$ önemli kırılmaması gerekiyor.. Şuan 7.24$'da direnç var geçerse şayet 7.42$ civarı ilk hedef ve dünkü attığım grafikte ki FiB seviyelerini de takip edebilirsin..

Arasparanqo33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arasparanqo33 ()

Gunaydi n hocam link te terste kaldım ne önerirsiniz 1200 dolar zarar yazdı bozdryummu hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın Hamza bereketli olsun, aslında ETH'DA/ZCASH'ta de alım yerin gayet iyiydi yukarı yönlü çıkış yapmasını bekliyorum..

hamza1763 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hamza1763 ()

hocam celr 718 usdt den sattım az elimde kaldı inş onu da satacam iyi yerden her şey için tşk

hamza1763 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hamza1763 ()

size de hocam günaydın

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim, tşkler..

Khuka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Khuka ()

@CoDeX© Allah razı olsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli kardeşim, inşAllah bakalim en son test ettiği 9479.57$ kısacası düz hesap 9.500$'in üzerine atarsa üstseviyeler ve hareket başlayacak gibi görünüyor..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın kardeşim, BAND en son yukarı yönlü ivmesi en yüksek seviyesi 5.2525$ olarak göze çarpıyor parabolik bir yükseliş yapmış yapmış gibi LİNK gibi bir düzeltme yapabilir 3.6042$'a kadar bir düzeltmede yapmış ve BAND'in ortaklıkları ve neye hizmet ediyor bağlantısı altyapısı önemli.. Teknik olarak ise 3.60$'da çift dip görünümü var burasını koruması gerekiyor ve günlükte MA20 2.36$ seviyesine denk geliyor 3.60$'i kirarsa şayet MA20'ye kadar bir salınım yapabilir.. Günlükte HO'larin üstünde 4 saatlik grafikte ise gözüken 3.95$'in altına sarkarsa 3.60$ SMA50 3.10$'da destek bulması olacaktır.. 4.92$ direnci kırılırsa üst hedef olarak ise en son test ettiği 5.2525$ hedef olacaktır..

Khuka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın dostum yakinda hareket baslayacak sanırım

1BeğenmedimŞikayet

Khuka ()

@CoDeX© hocam günaydın elinize emeğinize sağlık BAND usdt hakkındaki öngörünüz nedir acaba 4.2200 usdt den aldım 2 gün önce 3.60 lara düştü gece 4.80 gördü buralar çıkış yerimi daha gidermi rica etsem bakarmısınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum