Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0709 18:13:54
EUR 34.7158 18:13:54
USD 32.3935 18:13:54
ALTIN ONS $2303.2550 18:13:54

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar bakın bu grafik dünkü kırılım noktası neresi 8.6960 civarı şekilde gözüküyor 8.58 ise tahminen kulp oluşması için beklenen düşüş rakamı anlaşılmayan nokta yok değil mi

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gulcan355 ()

Hocam süpersiniz birde gram olarak şuan 423 lerde yükseliş kaça kadar olabilir sizce tahmininiz

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam gümüş onsta yükselen takoz kırılmadığı müddetçe yön yukarı kırılma noktası bu gün 19 150 ancak yükselen takoz olduğunda bu rakam her gün yukarı gider bu kadarı ile kalsa iyi birde 26 000 hedefli bir tobo çalışıyor yükseleşin nedeni o tobo 18900 üzerine çıkarak çalışmaya başlamış başka ne var bilmiyorum gördüklerim bunlar

gulcan355 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gulcan355 ()

Çok teşekkür ederim hocam kama kırılırsa yön aşağımi olur birde hocam kirilirsa kırılma noktası kaç olur acaba saygılar sunarım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 5-10 kuruş düşüş veya yükselişler seni korkutmasın ilerde farklı hedeflerimiz var

kubilay_23 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kubilay_23 ()

teşekkür ederim hocam bi an için aceleci mı davrandım diye düşünmüştüm

saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

ben 3 gün önceki grafiklerime baktım korkutacak bir grafik yok ben korkacak bir durum da görmüyorum sadece dolar tl kırılma olana kadar dar bantta gidecek diyorum. orada da sıkışma başlamış durumda

kubilay_23 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kubilay_23 ()

merhaba hocam

bugün 8.65 seviyelerinden bir miktar alış yaptım ancak şimdi 3 gün önceki grafik çalışmanızı gördüm maalesef iyi mı yaptım kötü mü yaptım bilemedim bir fikir verebilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam 400 zaten gelmiş neyse esas sorunuzu anladım ben hocam bir fincan kulp var 422 hedefi gözüküyor şayet gelirse yine yükselen kama var o kama kırılmadığı müddetçe hedefinde 4.22 var

gulcan355 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gulcan355 ()

Selamlar Hocam gram altında yükseliş nereye kadar gider 400 görürmü düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Inşallah amin :) birazda gram almak istiyorum düşerse tabi

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

İnşallah kazanırsınız diyelim hocam

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Teşekkür ederim hocam cevabınız için, biraz rahatladim çünkü gramdan cok erken çıktım inşallah dolarda kazancli cikarim :)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Neyse hayırlısı olsun diyelim bu arada hocam bolinger bandına da bir bak ne kadar incelmiş sıkışıklığıda orada görürsün

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Valla hocam sitedeki tüm sayfaları gezmiş görmüş ve en sonda sterlin sayfasında (sizden ötürü) karar kılmış biri olarak arada bir dolarım da olduğu İçin bakıyorum dolar sitesine ama bihaberler gibi hocam katılıyorum size.. sizde olmasanız sitenin hali harap hocam.. saygılarımla.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam sen nasıl istersen öyle yapabilirsin. ben dolarda değilim cuma günü soran arkadaşlar oldu kısa vade bakamadım nedeni hareket yoktu bende 4 saatlik ve günlükte baktım iki formasyon görülüyor diye yazdım şimdi tuhafıma giden burada özellikle dolar sayfasında bu formasyonları gördüler mi yoksa halen bihaberler mi

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Sevgili mütevazi üstadım @Akif44 hocam sen yazmak istemiyorsun ama Goldman Sachs birkaç ay önce tahmini belirtti. Dediler ki dolar bu sene içinde 825 i görüp yılsonunu 750 civarında kapatacak. Bizim Flama hedefi ile Örtüştüğü için yazmakta sakınca görmüyorum. :))

1BeğenmedimŞikayet

howmuch_ ()

Akif hocam, gün içinde (hemen hemen her gün) ekrani açip yorumlarinizi okuyorum, okadar anlaşilir ve bilgi doluki, size çok tesekkur ederim.

4BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam öncelikle hayırlı olsun dolar tl de iki tane formasyon var simetrik üçgen ve flama simetrik üçgende yön tayini yapmak zor ne tarafa kırarsa o tarafa gider ama flama ve bayrakta yön yukarıdır direğin boyu kadar rakam biraz büyük olduğu için yazmadım yazmakta istemiyorum

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Hocam aylardır Tl deydim bugun bi miktar dolar aldım, bahsettiginiz flama yukari mi aşağımi

-1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sayın hocam dolar tl de grafik atmadım simetrik üçgen görünüyor 65 kuruş civarında ayrıca bir de flama görünüyor günlük grafikte o da en az 130 kuruş değerinde bir flama

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bahsettiğiniz usd grafiğini göremedim, gbp grafiklerinizi zaten takip ediyorum. Tskr ederim paylaşımlarınız için

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam çok grafik paylaştım merak ettiğiniz hangi grafik biraz daha açık yazsanız anlayacağım

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Akif hocam, bu grafiği merak ettim yorumsuz olarak paylaşırmısınız

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

rica ederim hocam faydam dokundu ise ne mutlu bana

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Sayenizde hocam :)))

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen Cemil hocam hayırlısı neyse o olsun

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

hayırlısı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

benim beklentim 1.2680 e gidip orada tobo yapması idi biraz eksik kaldı çıkış

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sterlin dolar burada biraz çekilip tobo yapabilir 1 saatlikte

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

doğrudur hocam

___deniz___ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum