Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0984 08:31:53
EUR 37.6680 08:31:53
USD 34.2702 08:31:53
ALTIN ONS $2642.9950 08:31:53

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

ONS'taki düşüşler her seferinde güçlü bir şekilde alım ile sonuçlanıyor. 1800 üzerine tutunmamız olumlu. Gümüş 19 seviyesini kırdığında daha da olumlu olacak. Aşağıdan gelen trend çizgisini kırmadığı takdirde ilk etapta 1840'lı bölgeyi hedef alarak hareketine devam edecektir. Ancak ben şahsen hala bir düzeltme görmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu güçlü ve hızlı yükseliş pek hayra alamet değil gibi. Elbette yükseliş olacak, neticede Mart ayından bu yana sisteme 5 trilyon dolar lık nakit enjekte edildi. Ancak ben yine de temkinli yaklaşıyorum. Trade edecek olan arkadaşlar için ise 1800 seviyesi stop olacak şekilde işleme girilebilir. Ancak yine de tekrar etmek isterim ben bu noktalardan spotta da vadelide de alım yapacak cesareti kendimde bulamıyorum. O yüzden size de alım- satımlarınızda çok dikkatli olmanızı öneririm. YTD. İyi çalışmalar dilerim.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

Evet katılıyorum kazancınız bereketli olsun ben kısa aslında uzun vadeciyim hani kısa süreli bir hamle yapayım istedim fırsat verirse hayırlısı bakalım teşekkür ederim sağolun eksik olmayın

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

1725-40 arası benim için ideal bir alım noktası fakat bugün yarın gelecek demiyorum elbette. Gelirse alıma başlayacağım nokta babında hedefim orası. YTD

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kaça kadar düzeltme bekliyorsunuz? teşekürler

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Piaysa çok volatil. Gümüş çok güçlü. Beraberinde diğer değerli metalleri de sürüklüyor. Ben ekstra alım için uygun görmüyorum bu noktaları. Düzeltmeyi bekliyorum kendi adıma. Ancak elimdekileri de hafif hafif kırpıyorum neticede kar cepte güzel. Takdir sizin. YTD

TUQTI7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

1841 üstü 1856 getirir ama bilemedim kararsızım

0BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

Daha yukarısı varmı çıkış öngörünüzmü yada nerden çıkalım

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Geçen hafta yukarıdaki grafikte açıkladığım üzere 1840'a dayandık. Burdan bir aşağı sarkma beklenir. Ancak bu piyasada ne olacağı da belli değil doğrusu. Ben bu bölgeyi takip edeceğim olurda 1840 üzerine tutunursak tekrar bir analiz gerçekleştiririz. Şimdilik burası ufak kar realizasyonları için uygun. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Terapist3531 ()

Hocam emeğinize sağlık çok teşekkür ediyorum... @shaokahn

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum