Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:08:26
EUR 34.9777 01:08:26
USD 32.5403 01:08:26
ALTIN ONS $2332.4850 01:08:26

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Gümüş
Merhaba arkadaşlar, Ons - dolar takibinde olanlar için;

XAU/USD Güncel Kur:1805.85 4H grafikte görünen Yükselen Takoz Formasyonu bulunmaktadır;

Takoz Formasyonu:2 tip takoz vardır birincisi alçalan takoz, ikincisi yükselen takozdur, yükselen takoz formasyonu genelde tepeden dönüş formasyonu olarak algılanır tespit edilmesi her ne kadar zor da olsa önemli ve dikkat edilmesi gereken bir formasyondur çünkü görüntüsü yükselebilir imajını verir ve bu formasyon oluşurken genelde trend güçlü bir eğilim verir ve düşüş gerçekleşir. Grafikte kırmızı ok işaretleri ile belirttiğim 3 tane tepe yaptığını ve geri döndüğünü görüyoruz. Fiyat 1819.15 bölgesini yukarı doğru geçmedikçe formasyonun kanal içi hareketleri takip edilmelidir yükseliş yönlü 1819.15 desteği geçilip 1840.25 direnci teyit edilmelidir. Trendin değişikliği ve yükseliş yönlü devamı için 1859.65 fiyatı kırılmalı formasyonun iptali için önemli bölge konumundadır. Formasyonun çalışması için 1747.95 düşüş yönlü kırılma bölgesinin geçilmesi gereklidir, bu bölgenin Altın da 4H ve günlük kapanış yapması durumunda 1573.60 bölgesine kadar düşüş gerçekleşmesi beklenir trend değişikliğine müteakip formasyonun gitmek isteyeceği bölgedir. (Alçalan takozda yükseliş beklenir ve trend o yönde ivme gösterir) Yükselen takoz olduğu için düşüş trendi gelmesi beklenir belirttiğim kanal için hareketlerini takip etmekte fayda var... Çalışma formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Yaptığım analizlerden ve yorumlardan size mantıklı gelen rakamlar olur ise işlem yapar veya yapmazsınız ben alın yada satın asla demiyorum. Kesin bir şekilde yönlendirme yapan kişilerden de ayrıca uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu sebeple değerlendirmek istediğiniz enstrümanları kendiniz belirlemeniz daha doğru olacaktır biz sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Kocaeli sayın Akçalı teşekkür ederim düşünmeniz yeter.

Akçallı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akçallı ()

Selam hocam
Yaşadığınız yer neresi boya dekorasyon işlerinde yardımcı olabiliriz ihtiyaç varsa

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

O sizin güzelliğiniz güzel bakan güzel görürmüş, siz anlaşılamayacak anlaşılması zor bir insan değilsiniz sizi anlamak çok kolay ama bazılarının hiç işine gelmiyor tabi, hepsi bu, saygılar sayın @_HERİ05_ Allahu Teâlaya emanet olun Allah (c. c. ) huzur rahatlık afiyetler versin.

_HERİ05_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Haklısınız sayın hocam. Allah razı olsun çok teşekkür ederim hayırlı geceler Allaha emanetsiniz saygılar.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

Hayırlı geceler
iyi tatiller guzel insan
saygilar dostum

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

İyi tatiller sayın Heri saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sizede hayırlı geceler iyi hafta sonları

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Dünyanın derdi bitmiyor buraya çok zaman harcıyoruz kolay gelsin @Aytaç_fb41 hocam Allah yardımcınız olsun yeni evinizde de güle güle oturur keyfini çıkarırsınız huzurla yaşarsınız inşaAllah, selamlar, sevgiler, saygılar hayırlı geceler dilerim.

2BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

Teşekkur ederim
saygılar sizede
sn @Aytaç_fb41 hocam sizede hayırlı akşamlar iyi tatiller

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Amin inşallah. Allah herkese o güzel duyguyu yaşatsın

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Aynen öyle hocam Rabbim herkesin yardımcısı olsun isteyen bekleyen dileyen olmayan herkese nasip etsin inşaAllah

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam en güzel duyguyu yaşıyorsun işte 2005 te eski bir ev almıştım 2 1 daire o sevinci o güzel duyguyu anlatamam çok mutlu olmuştum Allah evi olmayan herkese nasip etsin

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Tamam Hocam denk gelemedik demek arıcam inşaAllah görüşürüz Allaha emanetsin.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

yok hocam tfx de ons sterlin paritesi olmadığında bakmıyorumda

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam gündüz burdaydım akşam misafirliğe gittim yoktum geldim sıcakta yatılmıyor yine siteye geldim

1BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

merhaba
xaugbp calısmaniz varmi hocam
1421gbp yi assagi kırma olasılıgı nedir
jpy deyim
saygılar

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Çok şükür hocam Allah herkese nasip etsin.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Hocam sen yoksun bu aralar ben bu yoğunlukta bile yine de vakit ayırmaya çalışıyorum ev işleri yavaş yavaş hallediyorum çok fazla prosedür var ancak onları hallettim tapuydu iskandı... Şimdi abonelikler ve birkaç iş kaldı kombi teras kapama vs... Sonrası taşınma, ay sonuna kadar yoğunluk böyle devam edecek gibi sen neler yapıyorsun görüşemiyoruz yarın nasipse ararım hocam hasbihal ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Ev işleri nasıl gidiyor? mutlusun değil mi ?
@Aytaç_fb41

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

bende diyorum Aytac hoca nerde meğer gümüş sayfasına gelmiş

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkür ederim sayın Ben TD bol kazançlar dilerim saygılar.

Ben_Kısaca_TD için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Kısaca_TD ()

Emeğinize sağlık, like.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkür ederim sayın Tgrl her daim gönlünüze göre olsun İnşaAllah bol kazançlar dilerim saygılar.

tgrl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tgrl ()

Teşekkürler sayın @Aytaç_fb41 . Herzaman paylasımlarınıza güveniyorum. Daima isabetli yorumlar yapıyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Yıldız Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Çok şükür elimizden geldiğince değerlendirmeye yatırımımızı yönlendirmeye çalıştık çalışıyoruz... Kendinizi geliştirme isteğinize ve çabanıza çok memnun oldum bu anlamda bizimde ufak bir katkımız olursa bilgimiz dahilinde sorduğunuz kafanıza takılan konularda destek olmaya çalışırım. Allah sizinde her daim gönlünüze göre versin başarılar ve hayırlı kazançlar dilerim varolunuz saygılar.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

YILDIZ1923 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Hedef ben teşekkür ederim bol kazançlar dilerim saygılar.

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Karubnur gerçekten bunu duymak çok güzel bu sizin geliştiğinizi gösterir, amacım zaten kimsenin soru sormasına gerek kalmadan formasyonu tanıması ve formasyonun ne anlama geldiğini anlaması... Bu yüzden bu şekilde anlatı yaparak grafik üzerinde de anlaşılır şekilde ifade etmeye çalışıyorum. Çok teşekkür ederim varolunuz saygılar bol kazançlar.

karubnur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Bahar ancak bakabildim dönüş yaptım.

Bahar_Suzan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahar_Suzan ()

Sayın Aytaç_fb41 bi sordum ama cevaplamadınız, cevapsız (yasak) bir soru muydu acaba?

1BeğenmedimŞikayet

karubnur ()

Üstadım o kadar güzel anlatmışsınız ki soru sormaya gerek bile kalmamış elinize emeğinize sağlık Allah sizden razı olsun hayırlı cumalar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum