Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 05:36:45
EUR 34.9481 05:36:45
USD 32.5340 05:36:45
ALTIN ONS $2334.3850 05:36:45

Grafiği gönderen: ntmen

ntmen ()
Platin
Platin 862 üzeri kalırsa 900 ons hedefi 200 liralar gelebilir

Ytd

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Slm @birkibirki grafikler yalan oldu ; ))

0BeğenmedimŞikayet

CESUR_63 ()

Çok teşekkür ediyorum hocam varlığın yeter saygılar.

ntmen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

A. slm ve bereketli olsun bu arada

CESUR_63 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Hocam 193 e belki bir Düzelt me yer ama onsa bağlı 900 e gelip tekrar yukarı gider mi bilmiyorum yönü hafif inişe çevirip yukarı gidiyor 870 i kırıp roket gibi çıktı pek inecek gibi durmuyor onsu takip edin 910 aşağısı na gelmezse eldekileri tutmakta fayda var

Şubat ayında 194 lerden kaldığı yere devam ederse 220 bile gelebilir

Parçalı al sat yapmak iyidir full işlemler sıkıntı olur artış gelirse

180 lerde epey direnen platin 20 tl artarak güzel çıkış yaptı

Al sat tavsiyesi değil- dir

1BeğenmedimŞikayet

CESUR_63 ()

Selamünaleyküm değerli hocam platin in yolu açikmi ben birazini çiktim kalanla bekliyelimi ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Ons rakamları yazdım gelirse o rakamlar neden olmasın

Gadey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gadey ()

202 olduda ustu yokmu bu 202 nin bi 220 ler filan

1BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Allah razı olsun saygıdeğer hocam...

1BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

yarin galiba. dip dedin ona da baktim biraz 3 dip olmus :)

altincim58 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Faydamız olduysa ne güzel sevindim

bazen niye yorum yapıyorum yapmasammi diyorum

Platin tarihi rekor kırdı 203 oldu

Aşağı inmedikçe tutun elinizde düşüşler de yine parçalı satış yapabilirsiniz orası size kalmış

Ons olarak 4 saat ve günlük te yön iyi 910 aşağısı na düşmedik ce 930 960 ve 1020 lere kadar gider

Al sat tavsiyesi deyildir

Özhan23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altincim58 ()

Hocam merkezin faiz kararı ne zaman bu emtialar niye uçtu, ben hala pandemi psikolojisinden kurtulamadı sanki tekrar dip yaptıracaklar

ulu_dağ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

valla platin cikinca seviniyorum nedense :)

1BeğenmedimŞikayet

Özhan23 ()

Teşekkürler hocam sayenizde 185 aldıklarımı 190 satıp 194 ten tekrar aldım kaçları beklemeliyim

0BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Ya hocam yaa :)))
Görüp bilip iyi tahmin ediyorsunuz. Biyke giderse yarın benim platinler biter

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Tsk. ler hocam bende @Orhunn hocama verdim elimde platin olmasada olan arkadaş lar a sevindim özellik le platinzade hocam iyi sabretti bereketli olsun

ulu_dağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Tsk ederiz arada tutuyor işte iki seçenek var ya çıkar ya düşer; ))

Hay maaşAllah nazar degmesin 917 olmuş platin ons 930 ve 960 geliyor
Hayırlısıyla galiba 930 gelir demiştim

Helalindens için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Emrah Hocama da tüm likelar helâl olsun. Yıldıza yıldız vermek de varmış kaderde... :))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

3BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

verdim hocam :)

2BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

abi ptron diyor herkese cvp verme yorum yap cekil ben se tersini yapiyorum herkese yaziyorum :)

4BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Sağolun hocam esprisine yazdım

Bende var zaten ama @ulu_dağ hocama yıldız yakışır sitenin değerli hocalarından kendisi ona verin vermeyenler versin aynı kişiler verince olmuyormuş bende yeni öğrendim acemiyiz henüz daha neler öğreneceğiz bakalım

Platinde terste kalan yok bu ara ilk defa ne güzel ; )))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Orhunn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Hocam gönüllerin yıldızisiniz.
Yine tam isabet tam 12 den tahminleriniz :)
Elinize gözünüze yüreğinize sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Buyurun like... Allah razı olsun hocam... Bereketli kazançlar...

19BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Kendimi biraz şımartayım

Yine yanılmışım 200 dedim 202 olmuş

@ulu_dağ Hocam la bana like verin bari belki yıldız alırız

Konsantrasyonumuz artar; )))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Estf. hocam tşk. ler saygılar bizden

1BeğenmedimŞikayet

CESUR_63 ()

Peki çok teşekkür ediyorum hocam değerli yorumlarınizi takipte olacağım saygılar.

3BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Değerli hocam gelmiş 183 buralardan daha inmez gibi Açılış ta bakarım yöne tekrar

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Inş. hocam ; )

182 den dönmuş yukari yon devam
189.30 direnç yaptı

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

sabrın yoksa zaten platine hiç bulaşmıyacaksın, bu denişik bişey :))
uzun vade buralar bedava, zaman bazen geçmiyor gibi geliyor ama zaman çabuk geçiyor.. :)

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

Bu emtia olsa hemen 190 185 gelmez hangi degerli maden böyle yapıyor

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

emtiyalarda herkes satınca genelde ne oluyor? :)

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum