Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 02:03:23
EUR 34.9305 02:03:23
USD 32.5714 02:03:23
ALTIN ONS $2318.1500 02:03:23

Konu: Xagusd

⭐⭐The_RePaN ()
Gümüş

mobilden 4h cci irs ve macd görünüm pozitif ara geri çekilme söz konusu ytd

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

teamyankee ()

Merhaba @NaP arkadaşım. Gümüş ile ilgili güzel yorum ve tespitlerin var. Bunları beğenmeden geçmem artık.

NaP için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NaP ()

Gümüş için The_RePaN yorumu (12 saat önce)
Önümüzde 4.15 direnci ve onun arkasında 4.27 var orta vadede

Edirneli22_ için cevaplandı (yorumu göster)

Valla abi sen kralsın grafik görünüm pozitif dedin rakam verdin nokta atışı oldu sizi daha önce böyle nokatisilarina şahit oldum zaten o gün site hep sana yazdılar teskkur ederim

https://altin.in/the_repan/2

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Cevap verdim sanırım bir bakayım

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Benim soruma cevap verirmisiniz. ? :).

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Tfx öyle bir şey yok

Cihad27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Tfx öyle bir şey yok

Cihad27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihad27 ()

Hocam satarkende vergi gelmis dogrumu

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

4,12 olacaktı

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Şunu anlamadım
Şimdi baktım 18,71 orada. Burdada aynı.
Öğlen bu site açilmadi ya o zaman orda 18,87 idi. Kuytturk e satiş için girdim 4,0670 satım. Şimdi burda 4,012 ler her halde satış.
Yani g olarak niye değişmedi. Aklima 4,13 ler olmasi kerekmezmi diye geldi amma 18,87 i görünca sattım tabi. Neyse az parçali.
Forx ve başka birı İdi.

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Kar varsa sıkıntı değil bereket versin

Ekrem_baba için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ekrem_baba ()

Aynen başkan dediğin gibi oluyo ben biraz acele ettim 4.07 den sattım oda senin 18.60 direncini dinleyip oraya kadar sabrettim yoksa 4.04 den satacaktm :))

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Hocam arada öyle oluyor burası genelikle yada geride kaliyor

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam. Başka sayfada 2 yerde niye 18,87,18,71 gördüm. Niye öle oluyor. O kadar çokmu fark ediyor. Siteler arasinda

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

18.800 yürüyoruz ekrem abi

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Değerli hocam bir kişiye dahi yararım dokunmuşsa onun duası bana dünyaya bedel inan

1BeğenmedimŞikayet

Ekrem_baba ()

Uzun zamandır sizi takipteyim yorumlarınız ve çalışmalarınız çok isabetli çok teşekür ederim çok fayda sağladınız sağolun.

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Teşekkür ederim hocam silkeleme dikkat edelim

1BeğenmedimŞikayet

Ekrem_baba ()

Sizin dediğiniz 18.60 direncine doğru gidiyor tebrik ederim sayın hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum