Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0640 08:19:43
EUR 34.7006 08:19:43
USD 32.5904 08:19:43
ALTIN ONS $2383.8500 08:19:43

Konu: Eğitim Çalismasi

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Mrb arkadaslar pazar gununu piyasalar kapaliyken bile piyasa dusunen arkadaslar icin bir egitim calismasi olmasi adina bu grafikte bir kac sey soracagim ve herkes lutfen bu soruya bir yorum yapsin istiyorum bakalim kimler atilan grafiklerin ne anlattigini biliyor ve cidden buna bakarken hic onemsendimi cok kucuk ama onemli bir ayrinti oldugunu dusunuyorum
sorum: grafikte gorunen isaretlerle gosterilmis olan serit neden cekilmistir ve bizim icin onemi nedir yada bir onemi varmidir?

Simdiden cvplariniz icin cok tsk ederim

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

UsLaNMaZ__ ()

İnşallah :) olunca beni de unutma he :)

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Katilimin icin cok tsk ederim ustadim guzel yorum bence saol

AG_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AG_04 ()

Hayırlı pazarlar hocam, grafik bilgim çok yok ama paylaştığınız grafiğe bakınca gümüşün ons bazında düşen kanalın hemen üstünde olduğunu ve bu kanala girdiğinde bir miktar düşebileceğini en basit şekilde söyleyeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bir gün olacağım. :))

UsLaNMaZ__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UsLaNMaZ__ ()

Seni bilen biliyor rahat ol...

Ben sana takılıyom :)

Öğren ki bizde faydalanalım tabiki.

Bol bereketli hafta geçiririz inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Öyle deme. Öğrenmek istiyorum. Ve bu grafik hakkında yazdıklarımı hiçkimse görmesin lütfen. Sadece doğanbeye yazdım.

Hakikaten bazen ayrı bir gözenek istıyorum yazışmak için. Yanliş anlaşilma olamaması için soracak pek çok sorum var. Emma her kes bakıyor diye soramıyorum bile.

1BeğenmedimŞikayet

UsLaNMaZ__ ()

Çook çokk :)

wendy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

wendy ()

kıskanma :)

1BeğenmedimŞikayet

UsLaNMaZ__ ()

Herkes profesör :)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cevabiniz icin tsk ederim daha cok katilimci icin yorumlamayi bekletecegim tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cvbiniz icin tsk ederim daha cok katilimcinin cvp vermesi adina biraz daha bekleyecegim

Agaupl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Ayrıca burda bir yükselen takoz formasyonu var. Bu üçgen kapanmadan üçgenle ayni yönde yukarı kırılım gelebilir.
Doğru mu hocam. Yanlişliklar varsa düzeltme sizden.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Benim hikayem uzun öle kisa değil. :)).

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Abla sadece meslek yaz is yeri adi falan degil aman sen girme ben senin yerine girerim kogus hanimagasi oldum içerde cekinirler benden

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Cevap verdim siteye düşmedi serpila. Bana mahpus gelcek galiba. :)

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Mekek ablamiz dimi )

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miyadi ()

Vayy @Aynur1 şiir gibi olmuş maşallah , yakında Aynur hocam diye seslenişleri bolca okuruz: )))

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

@Aynur1 gizli gorev abla kimseye solenmez :) melek

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Abla günaydın senin meslek nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

İyi hafta sonları dilerım her kese.
Hocam 16.67 le çizilen majör direnç kanalinimi soruyorsunuz.
Eğer o ise ben diyorumki : kaç kez kıramayan direnç kırıldı ve bunun üstünde kalicilik sağlandı.
Şimdi minon direnç olan 18.04 u kırmaya ve kalicilik sağlamaya çalışıyor . Haftalık kapaniş bunun üzerinde oldu. Bu demek 18,05 üste keldikçe bir üst drençi test edecektir . Satış yerse önce 18,04 orada kirilirsa en kötü majör destek 16,67 geri Çekelicektir. ,
Oldumuki hocam. Öğretmeye ihtiyaçım var ,

Ben öğreniyorum. Bu yazdıklarım hiçkimseyi etkilemesin lütfen..

0BeğenmedimŞikayet

Agaupl ()

Düşen kanalın içinde mi gümüş :P Doğan Bey

3BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Mumkunse gun icerisinde daha cok katilimciya ulasmasi adina bu msj uzerinden cevaplar verirseniz cok memnun olurum arkadaslar herkesin hayirli mutlu guzel bir pazar gunu gecirmesi dilegiyle hoscakalin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum