Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:40:09
EUR 34.9777 00:40:09
USD 32.5406 00:40:09
ALTIN ONS $2332.1000 00:40:09

Grafiği gönderen: antepli87

Hedefte sapma yok hafta sonu normal bu durum.
Kanalda sapma yok.

Ytd

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Kaç gündür görmedim. Nerde kaldı acaba dıyordum. İyisinizdir inşaala. Teşekkür ederiz hocam Sabırla çok sabırla bekliyoruz. 3,47 ler deki gibi. İnip çıkıyor bu. Dediğiniz gelsin artık her kes sikildı. @uzmn hocam bırakıp gitti galiba. Ne güzel fikir birliği yapardınız. İnşşalla geri döner.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Miyadi ()

@antepli87 Dostum harikasın. Sana bosuna güvenmiyoruz
Hediyelerini verdim

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SpekAmca ()

Kalan hediyeler size hocam motivasyonunuzu bozan insanları dikkate almayın

2BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Çok sağolun...

Kagü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Kendi adıma konusuyrm çok yardımcı oluyor yorumlariniz teşekür ederim yiğidi öldür hakkını yeme demişler

1BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Dosta güven düşmana korku sallıyorsun hocam. Rakamlar tam isabet. Sen kimseye zorla yatırım yaptırmıyorsun. Son karar bizim sonuçta. Sen bildiğini söylemeye devam et.

5BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Teşekkür ederim.
3.95 den 3.87 ye düşen bir gümüşe böyle yorumlarda bulunmak büyük cesaret ister.
50 tane tam isabet yapsak bile 51. cide hata yapmamızı bekleyen, sadece bir hatamız yüzünden saldırıya hazır birçok kişi var. Bu duruma rağmen bir kişiye bile fayda sağladığımızda mutlu oluyoruz.
Ayrıca ,
Ne zaman düşüş olsa insanlar aşırı panikliyor.
Diğer taraftan şelaleciler hep tetikte, bilinçsizce rakamlar havada uçuşuyor.
İnsanlar panik satışı yapmasın zarar görmesin diye rakam veriyoruz ve grafiklede destekliyoruz.
İnşallah faydamız dokunuyordur.
Fakat bu tarz iyi niyetli paylaşımlardan daha çok insanlara zarar ettirecek aşırı uçuk yorumlar daha çok dikkat çekiyor.

Kagü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Emeğine sağlık @The_RePaN hocam.

Borsadaki şirketler artık 2. dalgadan ötürü risk taşıdığını düşünen yatırımcı Onslarda ETF işlemlerine yöneldi. karamsar olan taraf ise beklemede. Altın Ons 1790 - 1800 gibi bir satış yer. Tahminimce 60-120 $ kadar olabilir bu düzeltme. Bu ihtimali göz önünde bulundurup 18,30 da pozisyona göre Gümüş den TL yada USD e geçmek gerekir diye düşünüyorum. Altın ons düzeltmesi Gümüşüde 15,90 üzeltmesine kadar götürebilir.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Emeğine sağlık değerli @selcukcelik hocam altın onsun önünde 1778 direncin gelir gider yapar ne vakit direncin kırılması olursa altın da o zaman kopma olacaktır gümüş ons ise birazda borsaya göre hareket ediyor kanatimce (gümüş yükseliş hareketine hazırlanıyor.. hazır olun)18. xx ve 18.2xx üstünde kapanislarin olması akabinde 18.800 çok önemli direnç bu direnclrin kırılması ve kapislarin alınmasıyla inşallah yeni kanal açılması olacak 19.90- 21. Benim öngörüm bu yönde ( borsaların sert düşünden nasibini alıyor emita)

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Şuan için evet hocam. Düzeltme tarafında degiller. Gümüş Ons henüz 17,90 üzerine atamadı. Biraz alıcı gelmesi şart. Altın ons desteğiyle hareket ediyoruz buda Hoşuma gitmiyor. Bakalım inş aynı hareket gümüş ons tarafında da olur.

1BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Grafiği iyi yorumlamıssınız.
Mart ayından beri çok tutarlı ilerliyor.

küçükesnaf67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

inşallah kanaldan sapmaz da bizi güzel seviylere götürür. kanala göre hareket ederse sert ataklar çok yakın. zirve öncesi bugünkü dipleri birdaha görmememiz lazım

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Tam isabet

1BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Kanal sağlam çalışıyor maşallah
@selcukcelik üstadım.
Hedefler gelecek gibi.

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

@NECİM
Çok rahatım değilmi.
Hiç panik yok :)
İyi say dostum.
Senle beraber kazanamassam sevinmeyeceğim ama.
Fakat sende dostunu dinle.
Alta düşmez dediysek düşmez.
Oradan bile alsan vergi makas yok olmuştu bir saatte.

1BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Insallah dalarim kral

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Valla takip ettim geçen ay baya hareket etti hem de uzun soluklu hareketler yaptı. vergi olmasaydı günlük çok getirisi olurdu

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Bayadır takip ediyorum dostum.
Fakat uzun zamandır yerinde sayıyor.
Ben ruble, jpy, aud nin çok ekmeğini yedim

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Hakkına hayırlısı olsun.
Gümüşsüz kalma ama, güzel günler çok yakın

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Cikti bile kral neyse beklemeye devam :) kismet nerdeyse orda dalariz :)

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

85 gelmez kral kardeşim bence.
90 üstüne tekrar çıkar

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Abi bence sterline dikkat et hareket kabiliyeti hızlı güzel getirisi var hareketi çok

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

85 gorurse alinirmi kral

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

E hayırlısı abim canın sağolsun bir güzellik yapaydı iyiydi :)dediğin gibi sayımı sonra yapacağız inşallah

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

E hayırlısı abim canın sağolsun bir güzellik yapaydı iyiydi :)

1BeğenmedimŞikayet

SpekAmca ()

Aynı fikirdeyim hocam önümüzdeki hafta bitiminde yada 6-7 temm gibi 16.89'dan güç alarak yükselişini başlatmalı

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Tekrar 3.9* seviyelerine döner, bizim sayım işi hafta başına kaldı.
Bu hafta sonları aybası ve ay sonlarını hiç sevmiyorum

2BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Malesef dostum 3.87 altına düşmez, yukarı atar bence

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bu kapanış önemli @GümüşTüccarı hocam. Trendin yönünü degiştirme ihtimali dogar şuna bağlı , Boğalar beklemekten yoruldu Bu seviyeden halen girmiyorlar. Spek ikna etmek için 16,94 e kadar iğne attırdı. Bu iğne 18,20 üstünün işareti olarak gördük. Bunu 1 kez daha yapabilirler. Son düzeltme ile yolunadevam eder yine. İzleyelim bakalım hocam

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum