Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:08:46
EUR 34.7748 06:08:46
USD 32.4684 06:08:46
ALTIN ONS $2337.9850 06:08:46

Grafiği gönderen: Kriptoloji

Arkadaslar bu bilgileri daha once duymadiniz hic biryerde cok ama cok onemli bilgiler iceriyor. Mutlaka izleyin. Bugune kadar altcoinlerle ilgili anlatilanlari bildiklerinizi unutun..

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ersoy33 ()

Teşekkürler hocam

Kriptoloji için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

@ersoy33 dostum 4 hafta once altcoinler btcden bagimsiz nasil yukselir bununla ilgili video paylasmisyim. Tamda sorunun cevabi bu videoda. Kafanda hic bir soru isareti kalmayacaktir..

0BeğenmedimŞikayet

bi_ti_si ()

Eyvallah hocam, retest için belirttiğin kesişim de yükselen tepelerden aşağıda bir nokta. Dediğin gibi o zaman son bir kere orayı test ederse edecek. Kıramazsa aşağı frensiz iniş... güzel olur :)

0BeğenmedimŞikayet

Bitcoin_Fakiri ()

Hocam iyiki seni dinlemişim son nakite altcoin aldım şimdiden %3kardayım

2BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Aylikta yukselen tepe ve yukselen diplerin olmasi bunun sonsuza kadar surecegi anlamina gelmesin. Kirilan 2 yillik bir destek var ve aylikta stochastigin sat vermesi trendin sonuna geldiginizin isaretidir bana gore. Ayrica gecenlerde altcoin dominance ve altcoin marketcap analizlerimi izlediysen yonun aylikta yukari oldugunu anlatmistim. Butun parcalari birlestirirsen en gec augustos ayindan sonra altcoin bogasinin baslayacagini goruyorum grafiklerden. Altcoin bogasi dedigim 1 yil kadar surebilecek bir yukselis surecidir..

bi_ti_si için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bi_ti_si ()

Hocam emeğine sağlık. Çok güzel açıklamışsın. Yalnız bir şey sormak istiyorum; bir önceki dominance videonda Ağustos ayı alt coin boğası gelir demiştin. Sonraki videoda aylıkta yükselen tepe ve yükselen dip görünüyor. Dominance daha da çıkabilir yani. Bu iki veri bir uyumsuzluk oluşturmuyor mu? Oluşturuyorsa yön yine de aşağı mıdır? Yoksa Ters köşe yapabilir mi? Değerlendirirsen sevinirim. Sağolasın :)

0BeğenmedimŞikayet

Losted6565 ()

Kaç tane almıştın 800$ dan kardeşim?

Adem79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adem79 ()

Ustad eth dominance grafiği uaparmisin ... ben 800 dolardan aldim 2018 de hala tutuyorum ... saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Salvo21 ()

kardeş sırf senin icin üye oldum takip ettim epey seni ne dediğini biliyorsun . senden ricam altcoinlerde neye yatırım yapabiliriz bi tavsiye suanda link almısım 4505 ve 4585 ten ne önerebilirsin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum