Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 21:26:17
EUR 34.8013 21:26:17
USD 32.4006 21:26:17
ALTIN ONS $2341.7450 21:26:17

Grafiği gönderen: Kriptoloji

bitcoin sayfasina bir yenilik katiyorum..

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

H. b kardeşim

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

hg kardeşim

eyyubi_selo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Halen phb deyim dostum kısa vadede 40 civarı sat

Losted6565 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÖzerŞahin ()

Wallahi 7 24 pc başındayım marttan beri nadir kalkmışımdır başından tabi burada sizin kadar tecrübem yok yada grafik teknik bilemem ama edindiğim bir kaç tecrübeme göre btc ne zaman böyle insanları bezdirse göstere göstere düşüyorum haa düştüm haa gibisinden sonunda roketliyor göstere göstere düşeceğini ben aklıma zihnime kabul ettiremiyorum ama bakalım ya btc aynalı tahir oldu düşecem ben diyor ve düşüyor yada ben yanılıyorum bugün yaptığını küçük ankette bile herkesin beklentisi ortadayken bakalım ne olacak YTD.

Kriptoloji için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Losted6565 ()

Selo başkan nailsin dostum ? sen halen phb de misin kactan çıkalım kısa vade?

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Aynen hemsom 3-5kisiydik nerelere geldik : ) o degilde millet altcoin analizi istiyorsan sende altcoin grafikleri paylasmaya basla hemsom insanlarin sana ihtiyaci var :)

0BeğenmedimŞikayet

HAKAN0144 ()

Eyvallah. Hoş bulduk dostum...

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Ne iyi düşünmüşsün buralar sensiz olurmu hiç. bu sayfada 3-5 kişiydik 2017 de bak şuan ne kadar insan senden yardım bekliyor

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Hosbulduk dostum sende hosgeldin

HAKAN0144 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HAKAN0144 ()

Efsanenin geri dönüşü. Hoş geldin dostum ?

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Tabiki benim hemsom sizi hic birakirmiyim :)

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Hemşom senmiydin yaa :)) sesini duyunca anladım

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Arkadaslar alt yorumdaki video aciliyor mu? Bende aciliyor. O videoda bana gelen sorulari cevaplamistim. Calismiyorda bildirin lutfen. Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Diş_teknisyeni ()

Ben al sat yapmıyorum ramazan kardeş binancenin mobilini indirdim grafik takibi falan ordan yapıyorum sadece sorumun cevabını merak ediyordum ful maldayım nakit olmadığı icin denemesini yapamadım lakin tavsiyen icin saol ilerki süreçte gerçekten tam anlamıyla bu işin üstünde durursam binanceye geçmeyi dusunuyorum al sat yapmadigim icin yerli borsanın oyunu beni çok etkilemiyor ilerki süreçte tavsiyene yöneldigim zaman sende yardim istiycem yol gösterinsen sevinirim yapmam gerekenleri bir bir anlatman lazım yoksa sermaye yanlış bir işlemle hava olup ucabilir

2BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Dostum yerli borsalarda cok oyun donuyor. Senin yerinde olsam binance a gecerdim. Parani papara ile havele etme ozelligi hatta turkce dili bile var borsanin. Turk borsalarina bosuna bedeller odeme

Diş_teknisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

reuii ()

usdtnin fiyatlanmasiyla bir alakasi yok, elindeki usdt miktariyla alakasi var

Diş_teknisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diş_teknisyeni ()

Ramazan kardeş ilk soru benden gelsin dün musaitmisin die yazdım görmedin heralde sana sormak istediğim şu ben yerli borsada tl ile değil usd ile alim yapıyorum ornek( btc 9200 ben 9000 bine emir girdim emir girerken usd 6800 diyelim btc 9000 bine indi emir çalıştı mali aldım yanlız o ara usd 6750 düştü dielim benim alimim usd fiyati 6800 denmi alim yapar yoksa 6750 denmi eğer emir verdigimizdeki güncel fiyattan alim yapiyorsa usd yüksekken düşüş bekliyorsak önceden emir girip alim yapmak daha mantıklı degilmi yoksa yanlismi düşünüyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Baba46 ()

Açılmıyor bu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum