Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 03:14:24
EUR 38.1653 03:14:24
USD 34.1635 03:14:24
ALTIN ONS $2659.4050 03:14:24

Konu: <@kıncı> qram kırılım yaklaştıı

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

8 veya 12 saat içinde bir tarafa kırılım yapabilir siyahın altımı mavnin üstümü olacak fazla zaman kalmadı.. bugun birinin konuşması yada önemlli bir veri varmı bilmiyorum ama haber veri yada konuşma gibi birşey bkliyor sanki.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bunu bizler bilemeyiz kesin olarak sadece öngörü olarak tahmin edebilirz kimisi yukaarı der kimisi aşagıya.. zaten bunu net bilmedigimiz için riskli varlık diyoruz :) dananın kuyrugu koptu kopacak o zaman görücez belki önce bi tuzak yapıcak gidicegi yönün tersine bi kırılım yapıp insanları pozisyona sokturup sonra tam tersi yöne hacimli bir hareket başlatıcaklar bende heycanla bkliyorum. :)

Captainnnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Captainnnn ()

Hangi tarafa patlayacak :)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zaten adamlarda bunu biliyor ve senin belirtigin sonuç olmaması için ugraşıyorlar kim isder daha büyük krizleri. yapabildikleri piyasaya para vererek desdek oluyorlar.

Mete4545 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Vergilerden yükselen enflasyondan olan kredi borclarimizdan fırsat bulursak belki yaşamaya baslatabilirizde şu da bir gerçek enaz 15 yıl geriye gittik herşey ithal dövizin durumu belli şimdilik kimse gıda harici o da zorunlu olan alisveris yapmıyor umarım dediğin olur çark döner de o zamana bizlerde psikoloji kalırsa karamsarlık tam çıkarız:)))

0BeğenmedimŞikayet

Mete4545 ()

Senin dediğin bir kaç kalem de arz talep olur. peki insanların cebinde para mı kaldı ki elektrik ve su faturaları ni bile ödeyemez hâle gelmişler hangi para ile patlama olacak temmuz ayından itibaren merkez bankasının bastığı paraların borsa da batacak şirketlere vermesi mi düzeltecek ekonomiyi şu anda suni bir yükseliş var zaten

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

nasıl çark dönmeyecek daha fazla dönecek bence :) heleki şuanda birikmiş 3 aylık talep patlaması ile üretime yetişemiyen fabrikalar var kendi işim için konuşuyorum.. karamsar olmamak gerek. ekstra bir durum olmadıgı sürece

Ebrucen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

tersde kalmanın borsada yada altında belkide dövizde olmanın ne farkı var ki tersde kalkmak her yerde aynıdır tabiki merdivenaltı şirketler için konuşmuyorum bi havayollarında yada aselsanda yada garanti bankasında olan birisi terse bile düşse neden korkar ki bu şirketler batarsa zaten parayla işimiz kalmamış demekdir. borsaya korkuyla bakmamak gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

iyimiş 3 de 1 olması ikinci alım için % 8 ile 10 arası düşüş idealdir.. bana göre

Caca06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Eldekileri bozup ev alayım düşük faizle dedim hesaba vurduğunda 1ustu faiz çıkıyor karşıma konut balon olacak alan medyada gösterilen in belki onda biri eee para gıdaya gidiyor elde ne kaldi piyasa stabil belki 1ay sonra çark hiç dönmeyecek

1BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Ben mesela acemiyim altında bile çoğu zaman terste kalmış biriyim bu yüzden borsayı aklımdan geçirecek cesaretim yokrlimdeku imkan ve para belli benim gibi çok yatırımcı var biz denizde kum tanesiyiz bak gene durgun canlanma yok çoğu alsati bıraktı ama borsaya cesaret eden burdan takip ettiğim deneyimliler hariç belki 10 kişi onlarda takılmış birilerinin peşine söylene hisseleri alsat yapıyor kimse geleceği ve oyun kuralını bilemez

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

borsada acemilere yol gösterici araçı kurumlar yada bankaların lisanslı çalışanları var kişi borsayı alayım birr hftada satayım kar edip kaçayım gözüyle bakarsa tabiki bir zıplar iki zıplar üç de ezilir. borsa en az 1 yıl gözüyle yatırım yapılan bir yerdir ve bir çok kurum hisseler hakkında yorumlar açıklamalar hedef fiyatlar falan yazar bunlara erişime açıkdır aslında borsa altın ve döviz işinden daha basit daha kazançlı ve tabi daha risklidir.. 2 ayda borsada hisse alan birisi ortalama %50 ile 100 arası kar yaptı sadece al tut.. faizin 6 oldgu ülkede 10 yıllık faiz geliri nerdeyse...

0BeğenmedimŞikayet

Caca06 ()

İnsallah hep beraber kazanalım

0BeğenmedimŞikayet

Caca06 ()

3/1 diyecektim

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

umarım daha iyi fiyatdan alabilirsiniz biraz izleyin piyasayı bu pişmanlıgınızdan kurtulacagınızı düşünüyoru..

Caca06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Bu vergi ve makaslarla altın ortayida geçti uzun vade oldu nasıl yanlış bir politika bu amaç borsaya kaydırmalı milleti borsayı bilen gidiyor acemi gene altın gumuste hem bankaların hem küçük yatitimcinin ekmeğini kestiler iyice çıkmaza girdi süreç vergilerle istenilen amaç ters düştü bizi orta uzun vadeye yönlendirdi çark dönmeyecek gene

0BeğenmedimŞikayet

Caca06 ()

Aynen bendede 380 ortalamalı 3/2 gramdayım fakat düşsün diye bekliyorum 365 lerden almadım dahada düşer diye keşke bir parçayıda orda girseydim diye pişman oldum

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

biran önce kurtulmak için mi aldın :) bazen 1 ayda kar edersin bazen 1 yıl bekleyim dogru zamanda alıp almadıgına baglı. sabır eden sonunda mutlaka kazanır..

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Şu elimizdekileri kurtaralım:)))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

mümkün degill 2 3 ay daha en azından süründürür bu yavşlıkda giderse

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

öyle olmaz işde burdan yükselirse ben uzun süre altın almam 450-500 civarına giden altında uzun vadeli trend sonun oldugu sorgulanmaya başlarım önce düşsün düzeltme yapsın sonra bu rakamlara gidelim hep beraber

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

o kadar beklemeyelim bu ay olsun artik

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Yaza deniz yok şelale eylüle kaldı inşallah:)))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yıl sonuna dogru oluruz umarım

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Önce yükselsin satalım sonra düşüşte alıp beraber fisrkci olalım:))) grafiğin fisekciyi destekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

cabucak fisekci oluruz insallah

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

iki taraf içinde farklı müzikler hazır yani :) bende düşüş kısmındayım şuanda ama elbet bir gün bende fişekci olacagım :=)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hmm veri sayfasına bakmadım belki sözlü yönlerdirme yapabilir piyasa çık yatayda kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Angaranin baglarimi yoksa yandı bitti keten helva mi bekle pazartesiye:))) gitme arkadaşım paylasimlarin çok faydalı en azından ben yararlı bulup kendime yükseliş kısmını baz alıyorum:)))

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

hem ben şu asagi dogru kivrilan kirmizi cizikli gafiginizi daha cok begenmistim

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

bugun 20 de povıl amca konusacak galiba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum