Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0817 19:00:10
EUR 34.9268 19:00:10
USD 32.2668 19:00:10
ALTIN ONS $2347.2750 19:00:10

Konu: Gr karar veremedi

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gokgo ()

Teşekkürler abi takipteyiz

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Hoş geldiniz saygıdeğer komşum @66vip

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hos buluk fatıh

fatihcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ons 1640-1698 aralıgına
gr 374-384 aralıgına sıkısmıs
Bu aralıktan cıkması ıcın yenı bır haber yenı bır olay gereklı. bır sure bu aralıkta devam edecegını dusunuyorum

Gokgo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fatihcann ()

aleykum selam abi hoş geldin.

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Aleyküm selam

0BeğenmedimŞikayet

Gokgo ()

As abi hayırlı cumalar artış bekliyormusun dolar- altında

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Selamun aleykum cumamız mubarek olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Kimse kimsenin kârına ortak değil tabiki ama muhakkak böyle art niyetli kişiler çıkacaktır. Herşey nasip..

Camino için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

O halde kaybedince üzülmeyeceginiz miktarlarla deneyin, bı anda tüm paranızı koymayın. Hayırlı bereketli kazançlar dilerim, hayırlı geceler

Ufuk_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Camino ()

Güzel temenniz için teşekkürler.. Bu site de tek anlamadığım... İNANILMAZ Bi hasislik var, sayısal loto olsa kazanç bölüşülür ya! Tamam derim.. Almayan terstekine ohh diyor, Elinde gr olan anlamayana... Anlamadım...

Celikss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk_19 ()

Bakalım artık yarın ola hayrola duruma göre hareket ederim ne kadar zarardan kurtarırsam kar borsa güzel bişey ama işte riski çok gittin mi hepsi gider ama kazandığın zaman da iyi kazanırsın arkadaşlarım oynuyordu kaç gündür hep kazanıyorlardı bnde inanmıyordum gözümle gördüm 10 milyar bastı 130 milyar aldı onu görünce kafayı yedim :)) ama tersi olsaydı komple giderdi parası bu zıkım böyle bişey işte

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Hayırlı bereketli olsun inşallah herkes için..

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

İşte demek istediğim buydu kendi takibiniz ve bilginiz yoksa girmeyin. Danışın ama uygulamak için cesaret ve bilginiz olsun. Şahsen borsa için bende o cesaret yok ; ))

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

o yuzden yarıya tl ye gectım yanı gr sattım gumus duruyor sonucta ıkısıde bır hareket eder oldu. ıkısınden de yarı yarıya cıkabılırdım ama oyle sattım ve dusus ıhtımalıne karsı nakıtte olmak ıstedım. hayırlısı artık

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Zaman sıkıntımız yok şimdilik aslında daha derin bı düşüş bekledim ama gelmedi ben de parça olarak girdim, düşerse takviye yaparız artık. Hayırlısı :))

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk_19 ()

Ah ah hiç sorma arkadaş kurbanı olduk gözümün önünde bi saate 10 bin kazandı bnde heves ettim bastım zararına bekliyoruz şimdi şans yok bnde ne diyelim artık :((

1BeğenmedimŞikayet

Süleyman_ivenç ()

Hayret ilk defa bu deyimi doğru bir şekilde teleffuz eden gördüm genelde midyat diyorlar ?

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmaya dönmüş sizinki.. borsaya girmek için sanırım çok iyi takipte olmak lazım gramın uzun vadede zarar ettirdiği görülmemiştir sanırım. Allah kolaylık versin

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet sabreden kımse zarar etmez, ama zamanı olan tabı

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk_19 ()

İnşallah terste olan aylarca bekleyen insanlar var herkes çıkar kurtulur tersten :( borsaya girdik ordan kazanak dedi oda ters ettin bundan sonra bulaşmam artık cıkıyım zararsız başka bişey istemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah kârla çıkarsınız. Sonuçta emek ve zaman harcıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Sıkıcı hale gelmeye başladı aslında, biraz önümüzü görmek istiyoruz sanırım ; )) yönünü belli etse ona göre tedbir alsak..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet arkadasım bende onu dıyorum zaten. teknık bu sekılde gosterıyor. temel olarakta yukarı gıtmesı gereken acıklamalar verıler gelıyor ve gıtmıyor, bu durumda korku ve belırsızlık cıkarıyor. tam olarak anlatmak ıstedıgımde o zaten

0BeğenmedimŞikayet

Camino ()

45 ten çok uzakta duruyor. Bu hoş değil...

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Bilemiyorum arkadaşım fikir almak da lazım. Fazlasıyla yatay seyretti, muhakkak bı yöne kırılım olması lazım

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

evet o 21 gunluk ema ortalaması ve uzerınde. ancak hacım cok dusuk kararsız aslında yukarı gıtmesı muhtemel oldugundan 2 gun oncesıne kadar bende o yonlu beklıyorum ancak su ankı dıger verıler yanı grafıgı detaylandırdıgınızda asagı egılım , yukarı gıtme egılımı kadar var

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk_19 ()

İnşallah yukarı kırarda bi an önce çıkarım zararsız bekle bekle göbeğimiz Çatlıycak :)

0BeğenmedimŞikayet

Camino ()

Haddim olmayarak, bu olağanüstü durumda teknikte çok, temele bakmak lazım..

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Bollinger bandında kırmızı çizgi üstünde olduğu için yukarı kırması daha muhtemel değil mi hocam. Tamamen öğrenme amaçlı soruyorum teşekkürler :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum