Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 09:27:13
EUR 34.7339 09:27:13
USD 32.5072 09:27:13
ALTIN ONS $2392.1450 09:27:13

Konu: Sıkıştı

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Bolinger bandında görüldügü gibi 15-16 nisandan beri sıkışmış ve asagı yukarı aynı band aralıgında hareket eden hacmı dusuk bır emtıa var.
Bu durumda pozısyon korumak yada pozısyonu ona gore almak bana mantıklı gelıyor.Çünkü ne tarafa kırılacagını teknık olarak goremıyorum, gören yada gormeden yorum yapan arkadaslarada saygı duyarım.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

Phantom2 ()

pazartesi bencede

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Sabır keyif avında olur.
Açsan sabredemezsin direkt bam bam bam isabet alırsa bahtına:)
Anlaşılan sen keyif avındasın Avcı bey:)

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Hayırlı Cumların olsun.
Av mevsimi başladımı? :)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim ilk senden başladım, Polat falan devam ettim. Sende yoktu ki.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

farkında bile değilim çok teşekkür ederim çok düşüncelisiniz.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Saat 20:00 de. İyi geceler dilerim.

aykuterenx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

enteresan ve heyecanlı kesinlikle :)çok teşekkür ederim hayırlı geceler.

0BeğenmedimŞikayet

aykuterenx ()

Açıklama saatini biliyor musunuz acaba?

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim. Her zaman ki gibi piyasa yarın yine Powel ın açıklamasını bekliyor anlaşılan. Takipteyim. Hepsi kendi özelinde önemli sınır rakamların etrafında dolaşıyorlar. Hem entrasan hem heyecanlı. Tabiki denk gelirse hemen paylaşırım. İyi geceler dilerim.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

iyi akşamlar hakan bey. evet bahanesi olacak fikrinize katılıyorum haklısınız. o ip ucunu yakalarsanız ve paylaşırsanız seviniriz. her zaman yazmasam da beğenilerimi her gece sunuyorum iyi çalışmalar.

0BeğenmedimŞikayet

acemii06 ()

Bende bugün sizden sonra 379 dan çıktım:) cok az gr ve bir parca gümüş var hocam :) bakalım neler olacak:)

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yorumun için tesekkur ederım kardeşim. Umarım zarar eden terste kalan kımse olmaz ve kazanır.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

astroanalize pek bakmam ama ayın 22 ve 23 üncü günün mumlarını önemserim. önemli hareket ve degişimler olabiliyor. o günlerde

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, acayip bir sıkışma var. Saatlik baskı oluşturdu, dört saatlik destek olmaya çalışıyor. Eğer bu mücadeleyi günlüğü de dahil ederlerse ilk önce 378 sonra da 375 karar verici olacaktır. Konum itibari ile 380.14 üzerinde yerini sağlaştırmaya çalışıyor. İkili tepe yaptı aşağıya ya da ikili dip yukarıya gibi ifadeler geçerliliğini yitiriyor. Yarın Powel dan bir açıklama ya da bir veri akışı işin iki yönlüde bahanesi olacak. Şu anda takipteyim. Bakalım geceye kadar bir ipucu bir açık yakalayabilecekmiyiz? Sevgiler, saygılar kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

üstad pazar döngü var 3 5 gun oynar dedıgın gıbı cumada olur p. tesi salıyada sarkabılır.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hmm şimdi oldu pardon;
4 satlik grafik oldugu için bugün yarın yada pazartesi en geç kırılım olabilir.

Phantom2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Phantom2 ()

ben bandın üstünde yatay devam ederse en son 23 ünde aşağı veya yukarı kıracak olarak anladım

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

güzel düşünmüşsün..

sıkışma var evet..

zeminde güzel olmuş yanlız..

sıkışmanın 380 bölgesinde olması..

bence ilğinç olandır..

bakalım ne yöne kıracak..

emeğine sağlık..

sağlıkla kal..

0BeğenmedimŞikayet

Phantom2 ()

teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

orda kalmıyacak ki yada paraları eksilmeyecek sadece zaman kaybına ugrarlar. yada ek alım yapma fırsatları olur

Anestesia için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hayırlısı.. bizler beklemeye devam ediyoruz hala..

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum