Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 16:20:10
EUR 34.8079 16:20:10
USD 32.2676 16:20:10
ALTIN ONS $2324.9050 16:20:10

Konu: dar alan

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Sıkışıklıgı gostermek basıt işaretledıgım grafıkte de 1gunluk-1saatlik ve 4 saatlik hareket.
Şu an yon tayın etmeye calısan gr Altın , usd ve ons ayagı ıle bırlıkte sert bır kırılmanın hazırlıgı ıcınde gorunuyor.
Kesın yon belırleyen, net rakam verenlerın kısısel duygusal ve kendı pozısyonuna gore ıstegı oldugunu unutmayın, cunku yon konusunda net bır verı teknıkte bulunmamaktadır.

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nemaproblema06 ()

381 Emiri Kaldırma Akşama Gelir

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

bereketını gor

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilaranur ()

Yarısını cıkmadınız mi halen 379..380 satış vermiş

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

ben yine tersooo

0BeğenmedimŞikayet

Dilaranur ()

Bende onu düşündüm

0BeğenmedimŞikayet

Marakoda ()

Fulmu çıktın usta

0BeğenmedimŞikayet

Dilaranur ()

Nasıl dökülür derken ..

1I96RD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

sizinde gr umudunuz kalmadıysa o zaman yukselmez

0BeğenmedimŞikayet

Dilaranur ()

Siz terste degilsiniz çok iyi ..

0BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Zamaninda çıkış yaptin (: simdi herkes dökülür (: ytd

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bereketini gör kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Hayırlı olsun @66vip bereketini gör komşum..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Allah a emanet olun herkese hayırlı kazanclar.

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

KIsAca 372 malıyetlı gr altında-380 den cıkılmıstır
372 nalıyetlı gumusten 3.88-390 aralıgında cıkmayı dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt grafıgı dun atmıstım o grafıge ıstınaden:Bu yorumu yapmıstım

381.65 onumuzde dırenc cok sıkıstı, sonrası 387. xx ve 392 bana gore kısa vadede zırve.
aşagıda 376-372 ve alt sınır da 360 olabılecegı gorunuyor.
Ancak veriler ve bır haber akısı alt ve ust sınırları zorlayabılır.
bana gore alt sınır 360- ust sınır 392- gorunuyor en azından bu verılerle.
Yukarı gıtme egılımı var gıbı, ancak bu sadece ongoru kestırmek guc cunku ne asagı ne de yukarı olduguna daır bır verı yok.
dedıgım gıbı net asagı yada yukarı demek kısısel beklentı ve duygusal soylemden oteye gıdemez

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hocam hayirli geceler ellerinize emeklerinize saglik yiine dususmü geliyor gram altinda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum