Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0931 07:24:09
EUR 37.4908 07:24:09
USD 34.2729 07:24:09
ALTIN ONS $2645.6550 07:24:09

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

21 haziran 2017 mevsimsel dongu tarihi ve hareketleri (yesil cizgi)

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Uzme tatli canini

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Moral verdiniz Hocam, çok sağol. Stop kullanmayı beceremedim, yükselişte de stoplu gitmek lazım

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim bak hep diyorum daha once hic gorulmemis bir zirve yada dip gordugunda yapman gereken seyler var bunu es gecme bos bosuna uzmussun bak kendini ya hic gormedigi zirveden satarsin yada stopuna sahip cikarsin zirveyi gordunmu stopsuz gitmek sadece huzun getiriyor ama uzme kendini her yaptigimiz hareket gelecegimizi saglamlastiriyor ders cikardik sabret

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Doğan Hocam, 4üstü bekledim, iki defa fırsat verdi, satış yapmadım. 3.97 geçen hafta gördü. Benim ortalamam 3.78. Stop kullanmamak hata oldu. Mart ayındaki düşüşü çok korkuttu, 21 haziranda yükseliş de, düşüş de olabilir. Anladığım kadarıyla

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Görüntü bu şekilde şuan umarım yanılırım ve terste kimse kalmaz.

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Rica ederim üstad sizinde emeğinize sağlık saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

ensar hocam sizin haftalıkta bozuldu değilmi düşüşte.

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Haklisiniz ustadim hayirli bol kazanclar dilerim buradaki yardimci olmak icin verdiginiz emege ayrica tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Haklisjn ustad.
Şahsen işlem açmak yerine şuan seyirci olmayı tercih ediyorum.
Düşeceğim diyen ürüne bile bile girmek dipsiz kuyuya atlamaya benzer üstten alırım emin şekilde burdan almam düşeceğini görüyorken.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen ustadim buda beni korkutuyor korkunun ecele faydasi yok illaki islem yapacagiz korkutmak onlarin isi korkmadan islem acip onlemimizi alarak dikkatli sekilde devam edip kar almak bizim isimiz nasipten oteye yol yok elbet ama stoplar hazirda beklemesi lazim ne zaman bilinmez ama birgun can yakacaklar haksizmiyim ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Piyasayı canlandırma isteyi bu şekilde işlemesini sağlıyor ki v irus tekrar hortlama korkusu sardı piyasayı bunuda piyasa kurucuları bir tur kar realizasyonu olarak kullanabilir.
Bu şekilde hızlı çıkması pek iyi değildi.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Benimde dusuncem bu sekilde ustadim ama gumuse ve piyasaya guvenim pek kalmadi bazi seyler pandemis yokmus gibi hersey gulluk gulistanlik gibi gidiyor bu iste bir gariplik var yinede dikkatli olmak lazim sanki

1BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Düşüş olsada kısa süreli düşüş ardından tekrar hızlı toparlanma yaşanabilir haziran 4. Hafta ve temmuz 1. Hafta güzel hareketler olabilir üstad.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum