Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:25:28
EUR 34.9839 14:25:28
USD 32.2051 14:25:28
ALTIN ONS $2414.8350 14:25:28

Grafiği gönderen: efemes

toplam masraf
müşteri hizmetlerini dedi

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

veya vaka sayısı arttı der ve abd de olaylar çığrından çıkar tam tersi olabilir ama TSİ bu 22 de olursa tfx ve kuveyttürk işlem yapabilirlik saati olduğundan belki işe yarar

Nemaproblema06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nemaproblema06 ()

Gene Tfx Temiz İş Bi Akşam Aşı Bulundu Der DSÖ Sabaha Kadar 20 30 TL Düşer :)

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YeniUsta34 ()

Aynı düşüncedeyiz abi dogru düşünüyoruz , ama bu makaslada nasıl devam edicez?

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

müşteri temsilcisini aradım sadece bu rakam dedi 2 kere teyit ettirdim ve beni zarara uğratırsanız bu ses kaydını dinlersiniz dedim

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Bence para buysa güzel sonrasında sıkıntı çıkmaz insallah

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

geçmedim çünkü kuveyttürk 1,20 iken tfx 0,80 idi tfx e geçtim 4-5 tl oldu aynısını vakıf katılım müşterilerini topladıktan sonra oda bozulur diye düşünüyorum

birde akşam 21 de kapanıyormuş fed açıklamalarına yetişemediğinden ani iniş yükselişlerde bankayı kullanamıyabilirim
veya gece 4 de çin de bir şey olması gibi

YeniUsta34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

simdi cogunla var ama altin saflik orani farkı var mesela garanti ziraat saflık orani 1000/1000

kuveyt vakif katılım tfx 1000/995

yalan_söylüyorsun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yalan_söylüyorsun ()

tfx ten hangi bankalara altın transferi var biliyormusunuz?

GatsBy_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Sen yaptın mı genelde transfer sonrası gramda azalma olmasin

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

@Polat58 nasıl iyimi 7 tl bile değil

0BeğenmedimŞikayet

GatsBy_ ()

iste bunu subeden yaparsanız o masrafda yok ;)

0BeğenmedimŞikayet

YeniUsta34 ()

Abicim vakıf katılıma mı geçtiin ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum