Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:23:26
EUR 34.9839 14:23:26
USD 32.2051 14:23:26
ALTIN ONS $2414.8350 14:23:26

Grafiği gönderen: Platinzade01

⭐⭐Platinzade01 ()
Platin

Arkadaşlar Kuveyt normal kurları avantajlı halde sanırım
Vakıf katılım uygulamasını indirdim Kuveyt daha avantajlı

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Yaklaşma- uzaklaşma çatışması yaşayacaklardır elbet... Yâni sandık ve oy mevzusu bir müddet sonra muhakkak kafalarını kurcalar. Ama kısa vadede kalkmaz emtia vergisi bence.

like için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Yıllarını bir emtiaya adamış, sağlığını ve sabrını rehin bırakmış bir yatırımcı olarak size hoca dememe müsaade edin lütfen... Emin olun hak ediyorsunuz. Bize farklı zaviyelerden haber akışları sunup sentezler kurmamıza vesile oluyorsunuz. Hoca demişiz çok mu? :))

Platinzade01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

like ()

vergi kalkmasi mi :))
otv yi bile yuzde 15 indirimden cekiniyorlar

Orhunn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Denizbank koşulları iyiyse ikinci banka olarak tercih edilebilir bence. Şu günlerde iki banka ile çalışmanın şart olduğunu düşünüyorum maalesef... Çünkü iki bankayı toplasak adam gibi bir banka ediyor ancak. Vergiler özellikle dolarseverleri hırpalamak içindi bence. Dolar gülse vergi de dikenidir, katlanın, durun şu dikeni biraz daha batıralım dediler. Kısa vadede kalkmaz vergiler diye düşünüyorum.

altın113 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gramstayle ()

Bütün bankalar vergi alıyor sadece kuvveytin makası diğerlerinden fazla şu anda

altın113 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_GOLD__ ()

teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Sabah 9 akşam 5 te kapanıyor
Önceden 24 saatti ama yükselişte ve düşüşte kafalarına göre makası açıyorlardı

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Estağfurullah hocam demeseniz :)
Ben dediğinizi yanlış anladım o zaman
Mesela vakıf katılım a mesai saati içinde bütün parayı aktarıp oradan alım yapılabilir tabiki
Dediğiniz gibi çok basit bir iş bende anlamadım ama geri gelecek dedi

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Hayır vermediler

_GOLD__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Teşekkür ederim. Sözün özü, iki banka bizim işimizi görmeye anca yeter. Vakıf Katılım alış, Kuveyt Satış... Bizi oyalamalarına izin veremeyiz. Fırsatları kaçırıyoruz. Alın terimizi çarçur edemezler kafalarına göre. Hayırlı cumalar...

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

denız banka aktaracam tl mı bende . gramlarda resteyım kuveyt de . denızbank da kombıyo vegısı alıyormuş. bakalım. cok yakında aldığımız nefesınde vergısı cıkacak dıye de korkuyorum.

2BeğenmedimŞikayet

Tevkur ()

Aldıgın kuru ayra dekont vergıye ayrı dekont gosterıyorlar zaten neyın duzenlemesı yalan mıletı oyalamak maksat kuvetteydım gıtım vakıfa actım bır hesapdaha ıkı hesap var kuvetten hıc bır sekılde ıslem yapmaya ızınyok zararına bozarsan baska yanı hıkaye anlatıp duruyorlar

0BeğenmedimŞikayet

_GOLD__ ()

tarih verdilermi hocam

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Çok güzel ifade etmişsiniz. insanlari nasıl oyalariz diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Platin makası günün 22 saati 14 TL... Altın ve gümüş alımlarında Kuveyt bizi fena hırpalar. Keşke platin gram eftsi gelse. Şubeye gitmek zorunda kalmayız.

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Değerli Hocam,
Emtia vergisini alım ekranına yansıtmak o adamların 1,9 dakikasını alacak basit bir iş bence. İki haftadır bizi süründürüyorlar. Art niyetli, bencil olabilirler. Hesap taşımanın bize zor geleceğini bildiklerinden işi yavaştan alıyorlar bence. Selim sanal asistanı ise göz boyamalık. Hiçbir halta yaramıyor. Bence iki banka ile çalışmalı. İşine gelenden işlem yap. Vergisi, külfeti yok nasıl olsa...

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Yani alırken aynı zamanda ekranda kesilecek rakamı göstermesi için çalışma yapıyorlarmış

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

ınş. bıran once normalle dönerde al sat yapabılırız.

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

İşte oradan alıp oradan satamıyorsunuz
Dedim benim 100 binin üzerinde param var
Vakıf 100 bine bile özel kur yapıyor vb.
Şuan dedi altyapı çalışması var
Doları alırken altta vergi kesintisi gözüküyor aynı ekranda
Metalleri aldıktan sonra hesap hareketlerinde gözüküyor
Metallerdekinide dövizdeki gibi yapacaklarmış
Şuanki normal kurlar avantajlı dedi
Attığım resimdede gözüküyor
Vakıftan iyi rakama alıyor
Ama vakıfın özel kuru var şuan sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Özel kur tekrar gelecekmiş

_GOLD__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Hayırlı cumalar hocam... Kuveyt müşterisiyim. Avantajlı olan nedir? Makaslar yüzünden alım yapamıyorum çoğu zaman. Özel kur'um da kaldırıldı. Vakıf Katılım'ın banka satışları daha iyi... İki banka ile çalışmak daha mantıklı sanki... Vakıf Katılım'dan alıp Kuveyt'ten satmak... Kuveyt'in müşteri temsilcisi neler söyledi size hocam?

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Cokda avantaj li değil. vakif daha iyi alım satım marjları.

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Vakıfta görünüyor artık vergi alırken

0BeğenmedimŞikayet

_GOLD__ ()

makas düzelecekmiy miş

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Bugün aradım kuveyti
Geri gelecek diyor
Vergi altyapısını ayarlıyorlarmış alırken ekranda gözükmesi için
Şuan normal kurlar avantajlı dedi

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Vakıf katılım in özel kuru kuveytden iyi. kuveyt satış rakamları çok kötü değil. bankalara uygulanan radyodan dolayı Kuveyt özel kuru kaldırdı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum