Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 05:35:29
EUR 34.8960 05:35:29
USD 32.5574 05:35:29
ALTIN ONS $2318.9200 05:35:29

Konu: usd/try- dxy 1d

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_1 ()

Tesekkurler, acil bir ihtiyacim yok alımımda biraz yekün tutuyor vergi ve makas ciddi sıkıntı o yüzden çıkmadım size bereketli olsun o şans bize de vursun ama ben daha büyük kazanç beklentisi içindeyim, sizede iyi tatiller

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Evet vergili alanlar için bundan sonra daha da zor, ben 8,2750'den vergi artışından önce binde 1 vergi ile alıp, fed günü yarısını 8,6725'ten acemi şansı TL'ye ihtiyaçtan dolayı çıktım:)
Kalan tarafı da yine aynı gün 1,28'den usd'ye geçtim, acemi şansı diyelim.
İyi tatiller.

Dolarcı_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_1 ()

Tesekkurler ben 8,27 ve 8,34 ten aldım vergisiz net rakamlar kıyamadım açıkcası satmaya teşekkür ederim elinize ve emeginize sağlık, salarsa zarar yazmadan çıkarım ama beklemek ağır basıyor gibi hayırlısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

DXY dönüş çabasında, ben de bu yüzden 1,28'de çıktım.
DXY fibo direncini geçerse gbp'de Span B desteğini aşağıya kırar ve düşüş daha da derinleşebilir. İndikatörler negatif, rsı günlükte kırıldı.
Temel faktörler değiştirir mi, evet ama görüntü bu şekilde.

Dolarcı_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcı_1 ()

H geldiniz şimdi durumlar nasıl acaba GBp de? biseyler olacak mi sizce tavsiye değil sizin öngörünüz nedir

3BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

DXY
Alt grafikte güncwl durum:)
@hakan7038

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

En son alımınızda %1 miydi , bir yerde okumustum usd de daha fazla vergi var die

Legolas_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Normal bir iade calisiyorum memnun değilim kenardaki paramla ufak tefek kazanc sağlıyorum karnimiz doyuyor çok şükür.
Allah razı olsun cümlemize inşallah.
@Legolas_

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Allah işini gücünü rast getirsin, inşallah bol bol kazanırsın

Zamazinngo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Tesekkur ederim cümlemize ınsallah. Herkes kazansın.

0BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Leeyi belli etme gönderiliyor.
Ben zaten çok oldu bırakalı dışarıdan mal alıp satıyorum al sattan iyi kazanıyorum ticarette para var nasip de olacak tabii geçinip gidiyoruz işte zengin değilim ama bereketli kazanclarim çok şükür

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Görüşelim, dur hele bak dedem de @LEE_ gelmiş :)

bende eskisi gibi çok yazmıyorum al sat biraz zorlaştı zaten

1BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Rabbim ailenle güzel kullanmanı nasip etsin inşallah.
Akıllı adamsın nasipde olunca oluyor demekki.

1BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Gorusemezsek kendine iyi bak eskilerden zaten pek kimsede yok bana göre değil artık ..
Yürüyenlere dikkat et
:)

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

267 tl idi. 2018 sonu 45 ötv 55 de bayi indirimi ile 167 ye almistim. Sifir araba icin ciddi indirm rakamdi. Evet cok ciddi kar ettim hala duruyor:)

Ben elime yüklü geçince ev alıyorum. Kalan ile işte emtia döviz nefsimi bastırıyorum. Arada kazanıyoruz. Arada izliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Dostum konu dışı ama zamanında aldığın araba iyi yatırım olmuştur galiba.

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Açıkçası ben borsada işlem yapmıyorum. Emtia döviz vs. Arada alıp satıyorum. Herkes gibi :)

1BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Seni çok severim dostum.
Siteyi olması gerektiği gibi kullaniyorsun.

Bu arada aklıma geldi borrsaya yönlendirme yapıyorlar bu durum beni Korkutuyor @DOW temel hocamizin bu konu ile ilgili değerli yorumlarıni zamanında okumuştum hatta anılarınıda okumuştum .
Sizin gibi değerli dostlar sağolsun varolsun

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Ben kendi halinde bir insanım dostum :) Kendi alıp sattığıma bakıyorum. Bazen alıyorum bazen izliyorum öyle gidiyor zaman.

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Dur daha yeni geldin, hele b8 soluklan :))

1BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Hoş bulduk :) dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Sizin gibi işi bilenler olmayınca ortalık

Dayilara
Amcalara
Pohpohculara
Chatcilere
Yürüyenlere kaldı.
sizin gibi değerli kişilere ihtiyaç var.

Beni tanıma boş ver gideceğim zaten.

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

@hunter43 avcı abimle sohbetinden anlamalıyım, hoşgeldin Aras abicim :)

1BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Evet benim ama sizi cikartamadim. 2 aydır yoktum.

@Gzdee hayırlısı olsun diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Aras senmisin kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

İnş kırarsa bende, kraliçeden
benjoya geçiş düşünüyorum , adım atmadan önce teknıken fıkrınızı sorarım uygun olursanız

1BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Arada karşılıklı fikir alış verişinde bulunuruz yatrim tavsiyesi olmadan . Zaten haddimize de değil.

Ben dxy hareketine bağlı olarak kendi işlemlerime yön vereceğim.

Şimdilik 99 dxy ve şayet kırarsa 102 103 dxy takip edecegim kendi adıma.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Biliyorum yükseleniniz keçiydi :)ama şartlar hepimiz için aynı, ikna cümleleri kurarken yetişemedim , şimdide *sadece uğradım* dediğiniz için like mı verip sessızce takıp edıyorum :(

1BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Merhaba , eskisi kadar olmasa da arada fikir alış verişinde bulanmak için diyelim. Piyasa bizi zorladıkça baskı kurdukça agresifleşiyorum inatlaşıyorum . İnatlaştıkça hedefi getirene kadar son noktaya kadar sınırları zorluyorum. Bu da ciddi anlamda yoruyor insanı :) Onun için arada reset atıyorum :)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bir bakıp çıkıcam olmasında, insan dostunu kaybetmek istemiyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum