Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:29:01
EUR 34.7748 15:29:01
USD 32.4684 15:29:01
ALTIN ONS $2337.9850 15:29:01

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Rica ederim Dostum. Bende tesekkur ederim

BLACKBERRY_38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Benim bankam kuveyt.. orası veriyor mu fiziki karşılığı peki biliyormusunuz?

1BeğenmedimŞikayet

BLACKBERRY_38 ()

Hayır o şekilde olmaz. Hesaptaki altınlarını fiziki olarak alabilirseniz neden olmasın. Özel kur bile yapıyorlar. :)

Emre34Eli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BLACKBERRY_38 ()

Eyvallah dostum teşekkür ederim.

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Peki hesptaki gramı kapalı çarşıdan satabiliyormuyuz? Nasıl oluyor bilgilendirebilirmisiniz?

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Carsi candir (: Hayirli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Hakiki_Tosunpasa ()

Demek son 2 3 gunluk pumb senden dolayıydı :))

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Ben su ara bi alsat yaptim , tl deyim full ama dusunce alip köseye koyacagim inşallah

1BeğenmedimŞikayet

BLACKBERRY_38 ()

Aynen dostum. :)

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

burda krs hesap edılıyor neden grm bası 2 3 tl fazla veresınkı altın yıne altın dımı :))m

1BeğenmedimŞikayet

BLACKBERRY_38 ()

Anladım mantıklı dostum haklısın bir daha gittiğimde çekme alacağım. Yemek param çıkar. :)

0BeğenmedimŞikayet

batuhann ()

farkı nedir diycektim

0BeğenmedimŞikayet

batuhann ()

kuyumcuya çekme altın mı alacağım demek gerekir? birde normal altından fiyatı nedir

1BeğenmedimŞikayet

BLACKBERRY_38 ()

Kesinlikle tavsiye ederim al ve asla satma.

Uzun vade düşün.

Paran oldukça her yerden gram al.

İhtiyacın olmadığı sürece dokunma.

Düşüşlerden etkilenme asla başkasının sözüyle yatırım yapma.

Al ve yat.

Bu söylediklerim bir abi tavsiyesidir.

Kusurum var ise affola.

Combative_woman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

paketine para verme :))

0BeğenmedimŞikayet

BLACKBERRY_38 ()

Dostum ben uzun vade yatırımcısıyım. Altın al sat işini 305 de bıraktım. Allah verdikçe her yerden bakmam alırım ama fiziki. Banka makasları olmuş 5 lira üstüne birde vergi çok sinir bozucu bir şey değil mi.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

satısı ne kadar peki sız sordugunuzda. satarken pıyasa fıyatından satılmıyor cunku kuyumcuda kazanıcak380 se daha uzerı satılıyor. yanı makas farkını her grm basında zaten vermıs oluyorsun. daha az malıyetlı olsun dıye cekme altın önerırım. ambalaj fıyatı ödemeyın gr bası 2-3 tl de. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Biraz düşsün fiziki alacağım ordan

1BeğenmedimŞikayet

forex_er_ ()

3 tane geldi

1BeğenmedimŞikayet

BLACKBERRY_38 ()

Selam dostum az önce kapalı Çarşı daydım gram makas 2 lira vergisiz. Oh mis gibi. :)

3BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Allah sizden de razi olsun. Zaten neler olabilecegi kimse tam manasiyla bilemez. buradaki amac bilgi paylasimi. Ama kesin ifade de bulunan kisilere de dedigi cikar yildizi da var diyerekten onu lafina gore alim satim yapilmamali sonucta kariniza ortak degil. Dediginiz gibi bircok gorus incelenmeli. Sonra en son karari kisi Allah'in vermis oldugu akil ile hur iradesini kullanarak karar vermeli. Saygilarimla..

PorsukReis için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

PorsukReis ()

Allah razı olsun abim, hem sizin hem karşıt olanları okuyup değerlendiriyorum. İlla ki iki taraf da zaman zaman haklı çıkabiliyor. Bakan arkadaşlara da objektif olmakta fayda var.

0BeğenmedimŞikayet

EAST9 ()

Hocam dolara kaçtan girdiniz

1BeğenmedimŞikayet

babadağlı1974 ()

Üstadım ata lira aliş ve satiş kapali çarsida ne kadar

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ömerim kim senden yardım istemişte sen yardım etmemişsin. Ben daha seninle ilgili böyle bir olaya şahit olmadım. Hak yolunda olan hakikatli kardeşim, Rabbim senin gibi mütevazi insanlara çok versin ki günlük hayatımız içinde de öksüzümüz yetimimiz darda kalmasın inşallah. Sevgiler, saygılar kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Trk123 ()

380 den bende tersdeyim usta napmaliyiz bi kirmadi 380 i ki kafa kafya cikim ongorunuz nedir @MaSTeR_AyFoX

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Abi faydam dokunduysa ne mutlu bana Allah bereketini versin helalinden bereketli ve hayirli kazanclariniz olsun.

PorsukReis için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

PorsukReis ()

Hocam hamd olsun senin ve bir kaç abimizin @MaSTeR_AyFoX yazılarını takip ettim. şu ana kadar altından 14 k kar ettim 1 yıl içinde

0BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Halil usta aya giderken kalma Yaya :)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Allah arttırsın espri yapıyorum :) İnşallah fazlasıyla kazanırsınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum