Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 20:46:02
EUR 34.7953 20:46:02
USD 32.5859 20:46:02
ALTIN ONS $2396.3550 20:46:02

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
gbp ve euro yükselişe geçmeden önce Euro ve GBP alımı önermiştim.
Euro parite 1,078 lerde GBP parite 1,21 lerdeyken.
Euro sanırım 7,40 larda , GBP 8,35 lerdeydi.
GBP için 1,19 lara kadar sarkabilir, GBP olarak 8,21 lere kadar sarkma ihtimali var demiştim.
Sonrasında Euro parite için 1,1460 , GBPUSD için 1,3160 hedef vermiştim.
Gelinen noktada günlük grafikte hem GBPTRY hemde GBPUSD nin SAT bölgesinde olduğu görülmektedir.
GBP'nin haftalıkta 8,75 , aylıkta 8,80 leri test etme ihtimali olsada günlükte 8,57-8,54 sevyelerine kadar çekilme olabilir diye düşünüyorum.
GBP, günlükte 8,5683-8,8996 yatay bant aralığındadır.
GBPUSD günlükte 1,2372-1,2750 yatay bant aralığında, 4h de 1,2750-1,3136 yatay bant aralığında hareket etmekte ancak 1,2750 üstünde henüz 4h kapanışı yapmamıştır.
GBPUSD, günlükte SRSİ 100 sınırına dayanmıştır, günlük mum Bollinger üst bant civarında, 4h de üst bant dışında hareket etmektedir.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Teşekkürler... Hayırlı kazançlar dilerim @tarbaz5101

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yoruma ek olarak, 3 hafta önceki yorumuda hatırlayalım.

tarbaz5101 yorumu (3 hafta önce) Cevap yaz
Konu: 14 Nisan 2020 tarbaz5101 Gram grafikli yorumu

Evet edebilir, kısa vade 9,83 uzun vade 11 sevyelerini test edebilir, gbpUSD 2007 2,11 zirvesinden gelen düşüş trend çizgisini 1,35X lerde test etmek isteyebilir, en son 2014 de test etmiş sonrasında bu düşüş trendine yatay bir düşüş trendi oluşmuş, şu anda sonradan oluşan düşüş trend çizgisi üzerinde hareket ediyor ancak üstünde henüz aylık kapanış yapabilmiş değil. Normalde aylıkta 1,3050 üstü kapanış yeterli olurdu , ancak 1,3050 civarı negatif bir kapanış olacağından 1,31 hatta 1,3136 yatay bant üst direnci üstünde aylık kapanış görmek iyi olur. Tabi bir süpriz yapıp aylık kapanıştan önce 1,35 leri test etmezse.

NURCİ_55

https://altin.in/tarbaz5101/5

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

3 ay önce paylaştığım alt yorumda ki GBPUSD paritesinin grafiğinde son durum.
Grafikte sadece aylık düşüş trend direnç sevyesini 1,3485 olarak güncelledim geri kalan kısmı alt yorumda ki grafikle aynı.
GBPTRY dede aylık trend direnci 10 sevyesidir bu sevyelerden bir düzeltme gelmesi beklenebilir, GBPUSD de yükselişin devamı için 1,3485 üstünde aylık kapanış yapması gerektiğini düşünüyorum. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam gümüş 3.61 ile 3.84 band arası bulunmakta, 3.84 kırarsa yükseliş nereye kadar olur. Satışı rakamı ne olabilir

0BeğenmedimŞikayet

silver_pigeon ()

Ben bu 3,45 rakamını bir yerlerden hatırlıyorum Tarbaz abi.

7BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş ikili tepe yapmış ve boyun çizgisi 3,7277 sevyesidir, gün içinde 3,7135 sevyesine kadar sarkmış.
Günlük kapanış 3,7277 altında gerçekleşirse aşağıda 3,45 lere kadar sarkma ihtimali olur.
Stoch RSİ ye göre haftalıkta SAT sinyali gelmiş, ancak 4h ve günlükte diplerde ve Bollinger bandına göre 1h ve 4h de alt bant dışındfa hareket ediyor, günlükte 3,67 lere kadar sarkma toleransı var, haftalıkta orta bant 3,43 leri işaret ediyor şimdilik.
B. bandına göre 1h de ve 4h de Al diyor ancak, yukarıda nereye kadar gidebilir emin değilim.
Son günlük kapanışa göre 3,6120-3,8435 yatay bant aralığında bulunmaktadır.
3,7513 kanal desteğidir.
Açılışını 3,8227 trend desteğinin hemen altında GAP'lı yapmıştır, ancak GAP kapanmıştır. Son günlük kapanışı 3,8265 sevyesidir.
1h de 3 dür 3,7277 boyun çizgisini test etmektedir.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam , gümüş ikili tepe yaptı mı hocam, 3.97 gördü, orta vade 4 üstü beklenir mi.

0BeğenmedimŞikayet

Kios ()

Hocam gümüş öngörüleriniz aynı mi. 2,5 liradan buralara geldiği için alım yapmaya çekiniyorum. Sert bir geri dönüş beklentiniz var mi? nerelerden almak ideal olur. selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam gümüşte 4.02 ikili tepe ihtimal devam ediyor mu. 3.97 den döndü

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ellerinize sağlık, Hocam. 4.02 full satış uygunmu sizce. Geçen ki yükselişte satış yapmadım, vergi olayından, ama sert düştü

0BeğenmedimŞikayet

toprak44 ()

Gramla ilgili beklentiniz nedir üstat

8BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş dünki kapanışını 3,9250 üstünde pozitif yapmış, 4h de dün direnç olan 3,8821 destek durumunda , gümüş ,4,02 de ikili tepe yapmak isteyebilir.
3,9050 aylık grafikte halen direnç durumundadır.
Son günlük kapanışa göre gümüş 3,8435-4,0745 yatay bant aralığındadır.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Günaydın Değerli Hocam, gümüş 3.88 direnci kırdı mı. 4 ler sizin grafiğinizde görünüyor mu. Orta vade beklentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

Allah razı olsun üstat. Helal olsun memleketindeki Ömer halis Demir Kültür Merkezinde geçen emeğime.

7BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş direnç 3,8821 , destek 3,82
Gümüş günlükte halen 3,6120-3,8435 yatay bant aralığında bulunmaktadır.
Dolayısı ile günlükte 3,8435 de halen direnç durumundadır.
Yükselişin devamı için 3,8821 üstünde günlük kapanışın önemli olduğu görülmektedir, daha önce 3,8435 üstünde günlük kapanış yapmasına rağmen ne günlükte ne 4h de nede 1h de 3,8821 üstünde kapanış gerçekleşmemiştir.
Günlükte 8 Haziran öncesi AL sinyali vermiş, haftalıkta SAT sinyaline yakın duruyor, aylıkta diplerde AL vermiş şu anda orta bant civarında ve daha önceleri bir çok defa orta bant civarından satış yediği görülmektedir. ( Orta bant dan kasıt SCRSİ'deki 20 günlük ortalama )

0BeğenmedimŞikayet

didemmithat ()

Teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gram , Euro ve Sterlin yorumu paylaştım, günlük direnç sevyelerini yazdım, satnak istediğiniz ürün hangisi ise profilden yorumlara bakarak satış kararını kendiniz veriniz.

didemmithat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Yani tarbaz hocam en son gideceği yer 1.3160 diyorsunuz sonrası sıkıntı risk karını al çık 1.25 leri bekle tekrar gir ben bunu anlıyorum sayğılar

0BeğenmedimŞikayet

NANEK82 ()

Kısa dönem için altına bulasmamak her zaman en dogrusudur

didemmithat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

didemmithat ()

Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Önümüzdeki hafta menkul alımı için 240 bin TL ye ihtiyacım var TL ye geçiş için bu hafta için önerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam gümüşte düzeltme bitti mi. 3.89 üstü gelirmi.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_birisi ()

Tespitleriniz mükemmel hocam ama ne yazıkki bende iş yok. Tercihlerim hep beni üzdü. Hayırlısı. İyi günler dilerim.

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

GBPUSD de daha önceden verdiğim hedef 1,3160 dır. Daha yukarısı sıkıntılı, 1,3160 lara denk gelen düşüş trend çizgisi uzun zamandır kırılamadı.

metöz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metöz ()

hocam dediğiniz düşüş olsada tekrar ordan alsak vergi ile yine aynı değerlere geliyor bu sebepten dolayı ileriye dönük ay sonuna kadar yükseliş trendinde olduğunu düşenebilirmiyiz...

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

8.80 e gelmeden salmaz inşallah hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum