Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0989 09:47:09
EUR 37.6968 09:47:09
USD 34.2791 09:47:09
ALTIN ONS $2637.7400 09:47:09

Konu: ONS ve Gram altın

⭐⭐WAANTEED ()
Ons

Daha öncede bu grafiği çizmiştim . 2 ihtimal var (kırmızı mavi çizgiler) ben 350 lerin geleceğini düşünüyorum.

OSD da ise daha önce negatif uyumsuzlukların çalıştıgı gibi yine çalışacağını düşünüyorum. RSI de düşüş yarılanınca ancak piyasa düşüşe geçiyor. kırmızı daireli yerlerde gösterdim ne zaman düşüşün başladıgını. 1600-50 civarından bir dönüş olabilir. YTD

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dinamit ()

bak yine rekor kırdı bilgilendirmen yanliş oldu malesef

WAANTEED için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Daha ne kadar sıcrayacak herkesi boşuna bekletiniz 385 den aldım kar yazıyı 390 dan aldım kar yazıyor bırakın millet alsın düşecek deyipte korkutuyorsunuz

Mailer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mailer ()

hic umidini kesme buyuk sicrama oncesi buralari gorebilir

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Hayır 1650 1680 bitti görünmez artık

mays için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mays ()

Bu düzeltme derin bir düzeltme de olabilir mi ? Mesela 1650 altına da sarkma olasılığı nedir sizce ?
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

1750÷31.1×dolar kaçsa yap hesap böyle acele yok şuan yükseliş trendinde ayar vermek gerekiyor

Akman71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

1800 üstü satıp 1750 ve altı gelince alalım desek. Ama vergi kurtarılmıki

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Kısa süreliğine kalıcı olmaz ama 7000 sağlam gidecek

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Eğer dolar çıkmaz ise 6750lere inme durumu olur.6880de kapanış yapamz ise. ben şahsen bekliyorum 6750leri

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Sagol doları hesaba katmiyom bi el atsa fena

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hayırlısı olsun sizin için kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Bağlayıcı 1800 sonrası ralli imkanı yüksek boş görünüyor ama bi düzeltme gelecek 1750 1730 belki

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

1820/1860 nedir böyle bir rakam kardeşim 1816dan dönme ihtimali yüksek .40dolar fark ediyor yani

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

As 397 400 SAT gelir 402 405 gider belki ama geri çekilme olur yada direk ons 1820 1860 gitmek ister

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim kendin hedef köy gelince sat. sonra pişman oluyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

Tl de misin dostum :)

dinamit için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Slm kaçta gramdan çıkalım

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

1800 görsün bakarız yada 1820

1BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

355 görünmez daha hatta ons 1750 aşağı zor iner

0BeğenmedimŞikayet

dinamit ()

hala düşmedi bu meretler nezaman düşecek sizce:)

1BeğenmedimŞikayet

OscarTrader ()

Banada kizacaksiniz ama ilk hedef 1720 oradan 1737 denemesi kiramaz ve 1670 1690 arasi dusus gelmesini beklerim sonra tekrar 1700 denenir tekrar kiramaz ve ardindan 1600lere ineriz dusuncesindeyim

2BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Bana kızacaksınız ama hala düşüş beklentim devam ediyor N.U luk dan dolayı Saygılar Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

ONS günlük RSI kritik yerde ytd.

-1BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

YTD. RSI deki NEGATİF UYUMSUZ KANAL çok belirgin.

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

İkiside YTD.

0BeğenmedimŞikayet

dinamit ()

hangi enstruman düşecek sizce ozaman dolar tl mi yoksa onsmu

0BeğenmedimŞikayet

dolaralıcısı ()

Kral şu 400 takıntım var orası gelsin satalım... sonra istersen 200 liraya gelsin:))araba alıp daha girmem altına :))

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bu gunun en iyi sozuu

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

önümüzdeki 1 ay içerisinde gram altını 355 TL den alacağımı düşünüyorum bu rakamı uzun süredir bekliyorum Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum