Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0651 03:41:57
EUR 34.7130 03:41:57
USD 32.5678 03:41:57
ALTIN ONS $2376.3800 03:41:57

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Ons
Merhaba arkadaşlar,

GAU/TRY ''Güncel Kur:368.853'' 4H grafikte görünen alçalan takoz formasyonu bulunmaktadır. Grafik üzerinde detaylı bir şekilde göreceğiniz üzere kırılma bölgeleri düşüş ve yükseliş trend bölgelerini belirttim. Bu formasyonda 3 haftadan az süreli oluşum yapması durumunda kama deriz burada formasoyn başlangıcı 01.05.2020 tarihli yani 1 ay öncesi oluşum başlamış. Alçalan takoz da yukarı yönlü, yükselen takoz formasyonunda aşağı yönlü bir hareket bekleneceğinden formasyonun teyidine istinaden yükseliş yönlü hedefi 398.455 seviyeleridir. Formasyonun çalışması ve trendin yükseliş yönlü oluşması için öncelikle 374.545 bölgesini üzerinde 4H ve günlük kapanışlar yapması gerekmektedir. Sonrasında kademe olarak belirttiğim (386.500-391.205-394.765) seviyelerin fiyatlanması beklentimdir. Trendin düşüş yönlü oluşumunun devam etmesi için 365.005 bölgesi önemli destek konumunda ve geçilmemesi gereken bölgedir, buranın aşağı yönlü geçilmesi durumunda formasyon iptali ve trend düşüş yönlü olacaktır. Çalışma formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Yaptığım analizlerden ve yorumlardan size mantıklı gelen rakamlar olur ise işlem yapar veya yapmazsınız ben alın yada satın asla demiyorum. Kesin bir şekilde yönlendirme yapan kişilerden de ayrıca uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu sebeple değerlendirmek istediğiniz enstrümanları kendiniz belirlemeniz daha doğru olacaktır biz sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Uzak ()

Teşekkürler hocam

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_KESKİN_ ()

kardeşim yüklü alım yapacagım beklemelimiyim düzeltme yaparmı bütceyi üçe bölsem altın gümüş platin bi fikir alabilirmiyim teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

karabey007 ()

Ben de öyle düşünüyorum o yüzden ons artmisken dolara geçip bekleyim diyorum

Konyalı4224 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Uzak Onsun 1799-1826 arası hareketlerini izleyip karar vermek sanıyorum daha doğru olacak karar ne yöne olur belirleyici fiyatlar bu bölgeler diye düşünüyorum. Ona göre sizde karar veriniz derim fakat yinede son karar her zaman sizindir.

Uzak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

başkan dolar mutlaka atak yapacaktır ama daha değil gelecek ay bekle herşey artmışken doların buralarda kalması normal değil

karabey007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzak ()

Peki hocam buralardan altına girilir mi çok kararsızım

0BeğenmedimŞikayet

karabey007 ()

Aytaç bey full altinda biri olarak altından dolara geçmeyi düşünüyorum 1826 hareketinin durumuna göre yoksa TL'ye dönmeyi mi onerirsiniz yatırım açısından

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Uzak ben olsam almazdım dövizi kesinlikle önermem miktar yüklü ve uzun vade bekleme durumunuz var ise altın her zaman güldürür onun dışında önereceğim ve tavsiye edeceğim döviz yok yinede YTD. Bol kazançlar dilerim saygılar.

Uzak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzak ()

Hocam iyi geceler takip ettiğim degerli hocalardan birisiniz ev almak için biriktirdiğim parayla bu seviyeler den dolar alınırmı fikriniz nedir cevaplarsanız sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah razı olsun sayın Harici sizlerinde işi gücü rast gelsin voralasın bol kazançlar dilerim saygılar.

harbici06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Aytac hocam buralardan alinirmi 2-3 aydir piyasiya takip edemedim altinin yonu nasil ilerler sizce

0BeğenmedimŞikayet

hubter_halil ()

Aytac hicam satış kacta yapalim. Kacirdim ben sanirim

0BeğenmedimŞikayet

harbici06 ()

İşin gücün rastgelsin güzel insan kal sağlıcakla

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkürler sayın Erkan bol kazançlar dilerim saygılar.

erkan85 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Harbici müsait oldukça bakmaya gördüklerimi aktarmaya çalışıyorum bakabilirsem inşaAllah bilgi veririm bol kazançlar dilerim saygılar.

harbici06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erkan85 ()

Hocam valla nokta atışı olmuş tebrik ederim

0BeğenmedimŞikayet

harbici06 ()

Aytaç bey mrb dolarla ilgili varmı bir öngörün. Tşkler sağlıcakla kalın

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Tyana 1826 ya kadar gitmesi ihtimaller dahilin de trendi ve fiyat hareketlerini takipte olunuz karar her zaman sizindir bol kazançlar dilerim saygılar.

Tyana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Aytac hocam 1820 ihtimali guclumu sizce ful gramdayim beklesemmi acep . Saygilar

5BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Merhaba arkadaşlar,

Alt yoruma müteakip Gram altına verdiğim 398 hedefi de gerçekleşmiştir değerlendiren arkadaşlara hayırlı olsun devam edenler için bol kazançlar dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın @Furkan_tgr devam eden grafik alt yorumda görebilirsiniz güncel değerlendirme yaptığımda bilgi veririm inşaAllah gördüklerimi aktarırım bol kazançlar dilerim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

ensclskn ()

Biraz üstü kapalı yorum olmuş o zaman.. anlayamadık:)

Eko_Politik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eko_Politik ()

Ben seti diyorum kardeşim... grafik in arka fonu var ya... siyah renk... acaba açık renk olur mu dedim...

ensclskn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eko_Politik ()

Aytaç kardeşim çizdiğiniz grafiklerin arka fonu nu demiştim... acik renk yapmanız mümkün mü acaba...

0BeğenmedimŞikayet

ensclskn ()

Abi yanlış anlamada zaten en acemi yatırımcının anlayacağı dilde anlatıyor. Daha açığı yatırım tavsiyesi olur. Aytaç bey takip ettiğimiz ender insanlardan birisi sağolsun.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah razı olsun sayın Karizma faydalı olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

karizma44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karizma44 ()

aytaç hocam eline sağlık yine güneş gibi doğmuşsun karanlığa

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ben teşekkür ederim bol kazançlar dilerim saygılar.

bufalo32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın hocam teşekkür ederim fakat tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım yardımcı olabileceğim bir konu varsa belirtirseniz bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım gönlünüze göre olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Eko_Politik ()

Aytaç kardeş cok teşekkür ederiz... bir de fonu biz körlere göre biraz açık fon yapsanız da tam sevap işleyeceksiniz... tesekkurler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum