Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 12:05:13
EUR 34.7900 12:05:13
USD 32.5875 12:05:13
ALTIN ONS $2385.6850 12:05:13

Konu: Geçmişten Günümüze Yolculuk!

Arkadaşlar,
Aşağıdaki grafiklerde anlattıklarım, OLASILIK ÇALIŞMASIDIR. (HİKAYEDİR)
Kişisel bir çalışma olup, anlattıklarımın hiç birisinin GERÇEKLEŞME GARANTİSİ YOKTUR :(

Ben bunları düşündüm ve Grafik resim olarak paylaşıyorum.
Sizlerin de benzer yada farklı şeyler düşünmenizi sağlamaya çalışıyorum.
Hisse Senedi bazında değerlendirme yapmayacağım, LÜTFEN SORMAYINIZ !
Ben bunlardan hiç bir şey anlamadım diyorsanız, sorularınız varsa;
LÜTFEN BORSADAN UZAK DURUNUZ.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Her İnsan Kendi RİSK ve TERCİHLERİNİN Sonucunu Yaşar, asla UNUTMAYINIZ !

1- ) DJI 1929 - 1930 YAKIN 20200606 D günlük, (1929 - 1930 da olanlar)

2- ) DJI 20200606 D günlük, (GÜNCEL)

3- ) SPX500 20200606 D günlük, (GÜNCEL)

4- ) BIST100 20200606 D günlük, (GÜNCEL)

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

gümüş_bilezik ()

Çok mantıklı bir bakış açısı hocam; 2. madde daha kötü hissettirir.
Ben daha yeni ve acemiyim zaten kar dediğimiz üç beş kuruş bir şey ama olsun daha yolun başında zarar 2. maddedeki yıkımı ikiye katlar benim için:)
Hepsinden daha mutsuz edecek olanı da şu anki böyle bir piyasanın içerisinde diken üstünde durmak... hele ki bir acemi için derin bir suya gözü kapalı balıklama dalmak gibi bir şey oluyor:))
İyi geceleriniz olsun.

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Satış kararı verirken şunu düşününüz;
1- ) Kar alarak sattınız ve Fiyat biraz daha yükseldi.
2- ) Satmadınız ve Fiyat düştü sonradan zarar ederek sattınız.

Bu iki olasılıktan hangisi sizi daha fazla mutsuz eder ?
Buna göre de karar verebilirsiniz.

gümüş_bilezik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gümüş_bilezik ()

Evet hocam farkındayım, sizin yorumlarınızı zaten okuyorum, borsada pozisyon kapatacagınızı da. Elimde olan bir kaç kağıt vardı ama sanırım ben de çok yakın zamanda hazır zarar yok ve ufak tefek karlardayken ayrılıcam. Çok teşekkürler cevabınız için.

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Borsa belirli bir yükseliş yaptıktan sonra,
Borsa yükselişi ve hisselerle ilgili olumlu açıklamalara şüphe ile yaklaşınız.
Bir çok hisse senedinin geri dönüş hazırlığı yaptığını Tahmin ediyorum.

Ben de kendi pozisyonum olan güvendiğim hisse senedinden çıkış için uygun fırsat kolluyorum.
Bu dönemde Borsa ve hisse senetlerinde; alım riskinin yüksek, kazanç olasılığının az olduğunu düşünüyorum.
Yine de son karar sizindir, ben sıcak bakmıyorum.

gümüş_bilezik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Merhaba hocam. hektaş ile ilgili düşüncenizi rica edebilir miyim. Genel olarak bugünkü borsa hareketini nasıl yorumluyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

gümüş_bilezik ()

@DOW hocam merhabalar, Aefes ve Ttrak hisseleri hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.
Kesinlikle alım satım tavsiyesi amaçlı değil sorum sadece çok zikredildiğini duyuyorum olumlu olarak o yüzden orta uzun vadede görüşleriniz varsa bilmek isterdim, özellikle beklediğiniz BIST düşüş süreci ve sonrası için. Teşekkürler:)

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Benim yorum ve beklentilerim kısa vadeli değildir.
Bu nedenle kısa vadeli işlemlerde işinize yaramayabilir.
Viop piyasasını da hiç bilmiyorum.

Triple42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Taplocu ()

Abi nasılsınız iyisinizdir inşallah bu gün fiziki alım yapmaya başladım fiziki altında eski ve yeni arası fiyat farkı var . ben uygun oldugu icin eski alayım dedim ama piyasada eski model artık gelmiyormuş

1BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Hocam sizi uzaktan hergun takip ediyorum yorumlarınızı çok beğendim, bistte düşüş beklentisi olduğunu ifade ederek beni aydinlattiniz teşekkür ederim, ben viopta işlem yapıyorum bugün endeks çok garip geldi bana viop eksideyken ve 30 hisseleri çok hacimsiz seyrettiği kanısına vardım Dow hocamızın düşüş beklentisi olacak diyerekten sell açtım sizin öneriniz nereye kadar devam eder 106 bin destek çalışır mı yoksa sabırla beklemek mi gerekiyor arada kar alaraktan iyi çalışmalar..

4BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Ben kendi düşüncemi yazdım.
Sizde kendi düşüncenizi yazmışsınız.
İnternette GAP konusunu ve Tükeniş boşluklarını araştırmanızı öneririm.
Başarılar dilerim.

vista1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vista1 ()

gaplı açılışlar sizi neden rahatsız ediyor. Düzeltme vermesi büyük ihtimal evet biraz aşağı çekebilir o noktada bir sorun yok. düzeltme yapması endeks için daha sağlıklı. Fakat yükselişe tepki yükselişi demeniz çok mantıksız..

0BeğenmedimŞikayet

DOW ()

@Metehanx , bknz alt yorumum. Borsadan Uzak durunuz. Hisseler 2 aydır çok primlendi.

0BeğenmedimŞikayet

pars__ ()

Emeğine sağlık teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bu tecrübeyle söylenmiş çok kaliteli bir yorum. Boşuna temel abiyi takip etmiyorum. Bi bakıp cikacam da yorum yapsa. Gelmiyor o abimiz pek

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

seyyah34 ()

Elinize, emeginize sağlık mirim. Paylaşımlariniz için teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Anladım hocam böyle yapsam daha iyi benim için

4BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Böyle tereddüt ettiğiniz zaman şunu yapabilirsiniz;

113.000 - 115.000 görüldüğünde satmazsınız,
yükselişin sonunu görmek isterseniz kardan biraz fedakarlık etmeniz gerekir.

ŞÖYLE; FİYAT 21 Günlük yada 200 Günlük EMA desteği altına inmediği sürece satmadığınız zaman,
Fiyatın gidebileceği EN YÜKSEK FİYATI görürsünüz ancak
gördüğünüz en yüksek Fiyatın altından satmış olursunuz.

Bu da bir tercih şeklidir.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Saglikci32 ()

Güzel bir çalışma olmuş, elinize emeğinize sağlık , teşekkür ederiz ..

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hocam çok süper olmuş çalışma Allah razı olsun bilgiler için gerçekten on numara olmuş:))
sp 500 endeks 2000ler baslayan trendin sonuna gelinmiş evet. Birde Dow :)) Jones da kafamda soru işaretleri belirdi özellikle kırılma bölgesinden önceki ? Soru işareti ve onceki 2 kusürat yılda 200 günlük ema da alçalan trendin önce geçilip sonra kirilim olması soru İsaretindeki noktaya çok benziyor. Acaba sürpriz gelirmiki

Acaba diyorum trent devam ediyor ama yükseliş sinyali olabilme ihtimali beni düşündürmüyor değil hocam.

saygılarla teşekkür ler. :))

1BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Teşekkürler hocam , hemen hemen her kesim 112 ve 115 bin arasından döneceğini düşünüyor... Tedbirli olmakta fayda vardır...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum