Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 14:42:44
EUR 34.7825 14:42:44
USD 32.2788 14:42:44
ALTIN ONS $2318.7050 14:42:44

Konu: <@kıncı> Ons orta uzun vade beklentim..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Komado ()

İnşallah dostum bende düşünüyorum ama bir ihtimal kırarsa 285 bakalım

Heysen için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Medyan ()

Aynısını onlarada diyorum bugün 450 kesin deyipte milleti terste bırakan ile 300 deyip milleti zarara uğratan benim için aynı ha altın dahada çıkabilir yada daha da düşebilir ona bişey diyemem. Ama benim dediğim kesin konuşmak sıkıntı yorum tabiki yapılabilir. saygılar

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

nasıl ya pardon ama neyin grafigi tutmadı acaba?

Semih5884 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

öyle bir iddaa yok kardeşim yükselirkende 400 450 olucak milleti gaza getirenlerede bu şekilde yorum yapıyormuydun..

Medyan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Semih5884 ()

Grafikler son 3 aydır tutmamıştır. Haber akışı ve borsadaki alım satımlar yön belirleyici nitelikte olmuştur.

Medyan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

341-333 benimde önemsedigim fiyatlar..

Heysen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Medyan ()

340 ve 350 cilerden sonra şimdide 250 ve 285 ciler ortaya çıktı. Daha sonra 200 ve 150 ciler ortaya çıkacak. En sonda altın bedava olacak diyecekler herhalde. Daha öncede dediğim gibi grafik paylaşan ve değerlendiren bir kaç arkadaş dışında kimsenin bişey bildiği yok bugün ekonomist olanlar bile yanılabiliyorken lutfen kesin şu olacak bu olacak demeyin. Herkes elbette düşüncesini söyleyebilir ama insanları paniğe sevk edecek yorumlardan uzak kalalım. Herkese hayırlı bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Medyan ()

340 ve 350 cilerden sonra şimdide 250 ve 285 ciler ortaya çıktı. Daha sonra 200 ve 150 ciler ortaya çıkacak. En sonda altın bedava olacak diyecekler herhalde. Daha öncede dediğim gibi grafik paylaşan ve değerlendiren bir kaç arkadaş dışında kimsenin bişey bildiği yok bugün ekonomist olanlar bile yanılabiliyorken lutfen kesin şu olacak bu olacak demeyin. Herkes elbette düşüncesini söyleyebilir ama insanları paniğe sevk edecek yorumlardan uzak kalalım. Herkese hayırlı bol kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Bahar54 ()

O 320 gelecek:D

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Evet hemde uzun zamandir

Bahar54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

34× rakamlardan
Dusus tamamlayip
Yukselise kademe kademe devam edicegini dusunuyorum.
Zaman herseyin ilaci
Izlemeye
Takibe devam ytd.

Komado için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selim_06 ()

Abi 138 olmaz mı gram ben ilk bu fiyatta iken başlamıştım gram almaya :)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___deniz___ ()

Bende neyim var neyim yok satar girerim :)

Babazengin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yok hayır yanlış anlaşılmasın öyle bir söylemim yok 277 bekliyorum demedim.

___deniz___ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yan_bastı ()

Abi dur vururlar seni şelaleci diye

0BeğenmedimŞikayet

___deniz___ ()

Önce 330 lari görelim diyorsunuz yani :) sonra 277 leri o zaman söyleriz simdi linç edebilirler :)

0BeğenmedimŞikayet

celal1010 ()

Kardeşim 340 düşecek madem tersten olanlar satıp 340 dan alsın nasılsa karları zararı örter niye onermiyonki. benim ortalama 377-363=14 TL zarar 363-340=23 TL zarar. beklesin dediklerinin zararı 23 14=37 TL Azıcık tutarlı olun insanlara yalan yanlış bilgi verip panik yaptırmayı kul hakkına girmeyin

0BeğenmedimŞikayet

Babazengin ()

Kardeş 285 gelirse çuvalla altın alırım

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim hakan7038 isminin üzerine tıkla, profil sayfamı görürsün, takip et bölümünün üzerini tıklarsan takip edebilirsin. İyi akşamlar dilerim.

Faw2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahar54 ()

Nakittemisiniz

Moonlight_zeynep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Yok artık 150 de surda düşüp bayılayım

0BeğenmedimŞikayet

___deniz___ ()

Heralde altın değilde pul oldu oldu bu.. ben şahsen 350 görursem ful alırım.. ondan sonra isterse 300 düşsün.. 400 kadar bekleyecem

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teknik olarak 277 evet mümkün ama bunu söylemek için erken daha..

___deniz___ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

330 cularla uğraşıyorum 280 ler çıkı

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Kardeşim sen 285 bile gelse 1 gram bile alamazsın.250 belki gelir diye. Sonrasında 3 ay arkadan el sallarsin

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, hani günlük grafik paylaşmıştım. O rakamları gün gün güncellemek kaydıyla oralara geldikçe alırım. Tabiki o zaman şartları ne gösterir bilemem ama 285 gelirse de emin ol bende terste kalacak bir arkadaşın olarak beraber yükselmesini bekleriz :)))

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

ooQ ()

Ahahhhaha şaka mısın şu yazdığına anca Kadir inanır

0BeğenmedimŞikayet

Faw2 ()

Ben yeniyim sizi nasıl takip edebilirim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Komado ()

Yahu hele bir 340 kırsın 285 daha sonraki hesap millet niye buradan satsın

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

necdet_1980 ()

Oda olur:DD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum