Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 13:53:12
EUR 34.7339 13:53:12
USD 32.5072 13:53:12
ALTIN ONS $2392.1450 13:53:12

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Gumus ongorusu icin ek olarak rasyoyu takip etmek gerek rasyo kanalfan cikmksti dususun devamina hukmektmisti simdi kanal cok yakin bir yerdeyiz bu iki olasiligi yaninda getirir dususun onayi icin kanal alt destegine dokunup geri donmesi yada kanala geti donerek tuzak hareketini tamamlamis olmasi kanalin icine geri girmesi olasi gumusde dususlerin devamini kanal cizgisine temas ve geri donus olasi gumusun deger kazanmasi anlami tasir takipe diyoruz herkesr hayirli kazanclar dilerim

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ay donguleri arti 2 gun eksi 2 gun once tetiklenebilir dediginiz olasi

Gulbenc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Dogan bey, yine ay tutulması kaynaklı mi bu düşüşler?

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Kusura kalma rica ederim ustadim

Rdk32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Tamam teşekkür ederim üstadım

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim bunun cevabi sende buna cvp vermem cunku riski sen alacaksin ne kadar risk alabilirsin butcen ne kadara yeter ne kadar kar senin icin yeterlidir bu sorularin cevabi sende ona gore dusunup tasinip islem acmalisin bu konuda bisey diyemem hakkini helal et ben sana 82 den alinabilir desen 3.74 lere duserse uzulursun yok alinmaz bursan desem anlik bir haberlef 4.09 gorurse yine uzulursun ustadim o yuzden yanlis anlama

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Belirli bir seviye uatune cikmis seyler icin elinde varsa stopla devam edersin yoksa almak icin iice dusmesini beklersin dusmuyosada riske girmezsin benim stratejim budur illa hergun islem acma zorunlulugumuz yok mal alirken kazanilir satarken degil diye dusunuyorum tabi bu benim dusuncem herkese ve herkesin gorusune saygi duyarim

Yeni_gümüş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeni_gümüş ()

3820de pahalıdır

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

3.82 gibi almak mantıklı mı

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Dusus diyebilmek icin en az 3.74 u kirmali ustadim duzeltme olma olasiligi yuksek suan icin bu sekilde gornuyor 3.74 ler ve alti gorursek o zaman tekrar degerlendirilebilir

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Üstadım düzeltmemi yoksa düşüşmü bu

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim suan grafikte kanal cizgisine dokunmus gorunmuyor mesafe kalmis yeni mumlarla olusacak hareketi gormek gerek suan icin iki ihtimal devam ediyor onumuzu gormemiz icin mumlari gormemiz gerek destek direnclerinde bulundugu gann analiz grafigini atacagim orada olasi takilacagi yerler olacaktir

Cornagümüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cornagümüs ()

üstad 3.89muydu geri dönmesi tuzak hareketi 3.89muydu üstad burdan destek alıp kaça kadar gidişini yapar önceki çıktığı yerden tekrar gerimi döner yoksa 4.07ye kadar 4.10 kadar yükseliş devam edermiş kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum