Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 10:27:38
EUR 34.8783 10:27:38
USD 32.5382 10:27:38
ALTIN ONS $2378.7000 10:27:38

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
usd Grafikler 3

Bollinger ve Parabolic SAR

1H
1 Saatlik grafikte Parabolic SAR yukarı gösteriyor ama fiyat mumları düşüş yönunde kırmızı açıyor?

4H
4 Saatlik grafikte dört SAR yıldızı düşüş yönunde açmış durumdadır yön aşağı.

YTD
Bol şans dilerim

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

İnş ons trene bize de izin verse iyi eder. Zaten toplu ulaşımda serbest oturma başlamışken)

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Düşük geleceği pek kesin olmasada geçen aya yakın bir iki puan oynatirlar diye bekliyorum.

Ons 1744 e zorla geldi eğer gidemez se 1640 hedefimiz hala geçerli

Ürkütücü_zombik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

Tüm dünya küçülürken hamdolsun biz büyümüşüz illaki enf düşük gelir) bekliyelim. Ons beklentin nedir

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Kesinlikle sarıkız ve gbp alım olucak.
Fakat enflasyon sonrasıni bekliyorum.

Ürkütücü_zombik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ürkütücü_zombik ()

Usta alım için hangi seviyede yada ne almayı düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Sağolun ustadim

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Emeğe saygi grafikler için teşekürler.

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Bizden de saygılar, sevgiler ve iyi geceler olsun arkadaşım.

The_Mask için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Hurşit bey ben de sizlerin kibarlığınız, nezaketiniz, samimiyet ve saygınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim.
İyi geceler dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Aleykumselam. Biraz daha saygı sevgi ve nezaket hepimizi mutlu eder diye düşünüyorum. Birbirimizi kırmak, yanıltmak, kimseye bir şey kazandırmaz.

İyi geceler dilerim.

Yanliz_kurt25 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Ben teşekkür ederim. Gerçekten samimiyetle ve hiç bir karşılık beklemeden yardımcı olmaya bilgi paylaşmaya yorum paylaşmaya gayret ediyorum. Umarım faydalı oluyordur. Oluyorsa ne mutlu bana. En azından doğru yola ışık tutmak bile insanı mutlu ediyor.

İyi geceler dilerim.

Volkan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Sizlerden de Allah razı olsun. Umarım paylaştığım grafik ve yorumlar siizlere bir nebze ışık tutmuştur bir parça faydası dokunmuştur diye umud ediyorum.

Sıkıntılarınızdan uzak bol şans ve kolaylıklar dilerim.

Divan02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Divan02 ()

Allah razı olsun, psikolojik süreci çok kötü. Zarardan çıkarsam bir daha bulaşmayı düşünmüyorum. Duygularıma tercüman oldun. Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Volkan_06 ()

Tebrikler hocam , güzel düşünce ve samimiyetiniz için ayrıca teşekkürler , siz doğru yoldasınız , fikirleriniz ve düşünceleriniz bizim için önemli , bu siteden kırılıp giden bi sürü insan biliyorum , yorumlarınızla bizi aydınlatmaya lütfen devam ediniz , teşekkürler iyi geceler.

1BeğenmedimŞikayet

Yanliz_kurt25 ()

Selamun aleyküm kardeşim çok güzel bir konuya deginmissin her guruse saygı önemli bilgi önemli bu iki bir araya geldimi kardeşim insanlar daha iyi anlaşır ama burda bir kısım arkadaş bu bazen unutuyor ve çok kalpler kırılıyor yapılmaması gerek bu tip hareketler önemli olan her kesin burda bir seylerden yararlanması laflarimda gaf oluydasa af ola kalın sağlıcakla ALLAH a emanet olun

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Samimiyetiniz ve nezaketinizden dolayi tebrik ederim ustadim.

0BeğenmedimŞikayet

The_Mask ()

Saygılar hocam.

19BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba,

Biz burada herhangi bir kar amacı gütmeden, bana like verin, beyeni yapın demeden, zaman ve emek harcıyoruz. Bunun dışında insanlara, buradaki arkadaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Siz de kendiniz geliştirin, grafik okumayı öğrenin, grafik çizmeyi öğrenin, mevcut durumları kendiniz yorumlamayı öğrenin diyoruz. Burada teknik analiz bilgisi iyi olanlardan sora, sora öğrendiğimiz önemli bilgileri, net te videolarda saatlerce izleyerek öğrendiğimiz bilgileri oturup üşenmeden özet yapmışız sayfamıza koymuşuz. Okuyup temel seviyede kolayca başlangıç seviyesinde bilgi edinin diyoruz.

Tüm bunlardan sonra bunların hiç birini dikkate almayan, üstüne üstlük yaptığın emeği takdir etmek yerine, ukalaca eleştiren, yorumlarına sivri cevaplar yazan, onları okumak istemeyen, paylaşım yapmak için yoruma başladığında "gene mi geldin sen" diyen birisini ne ben göreyim, ne de o beni görsün. Allah'ın selameti üzerine olsun deyip uğurlamak sizce de yanlış mı?

Benim yaşım 55. İki sendir öğrenciden fazla teknik analiz çalışmışlığım var. Daha bildiklerimin yanında bilmediklerim derya deniz. Biraz emeğe saygı, biraz olgunluk, biraz nezaket, biraz kadir- kıymet bilmek, biraz uslupta dikkat gerek diye duşunuyorum. Bunları beklemekle sizce haksızlık mı etmiş oluyorum?

Güçlü nun durumu benim açımdan bakıldığında işte böyle. Şakacı esprili insanları severim. Yeri geldi mi ben de yapabilirim. Ama o kadar terste kalan, bunalmış stres olmuş insan varken, ben bile şaka ve esprili yorum yapmaya çekiniyorum. Birilerini daha çok üzerim- kırarım diye düşünüyorum. İnsan olmak, öğretmen olmak işte böyle birşey. Bazen çok mu duygusal veya hassas davranıyorum diye düşünmediğim de olmuyor değil. Ama saygılar, sevgiler, duygular karşılıklı olmalı. Bunların olmadığı yorumları yapanları ben görmekten takip etmek ten mutlu olmuyorum.
Bazen başkasına bile terbiyesizce hakaret edeni gördüğumde direk engelliyorum. Çünkü bakıyorum her gün birine sarıyorlar.

Neyse yorum yine uzun oldu. Güçlü nün sevmediği yorumlar.

Bol şans dilerim.

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. Bol şans dilerim

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Teşekkürler. Bu akşamki grafiklerden pek keyif almadım. Güzel açıklamalar yapılabilecek durumlar yok. Genelde vasat kararsız bir durum var. Bunları da ifade etmek oldukça zor. Bol şans dilerim.

-1BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Hyl amcanla aranızı yapıyorum iyilik bilmiyorsun yine bak kızıyorum baristiracam sizi

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Güzel sekilde hyl amcama yazdım

1BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Yapma kardeşim sende öyle anladık kanın hızlı akıyor yerli yerinde olsun

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Eyvallah kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Elinize sağlık ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

@Guclu bak @HYL benim toprağım fazla takılıyorsun hocama çok kasindin be engellerken ben bile okudum seni adama saygın yok tamam anladikda grafikleri için demedin kalmadı be kardeşim teşekkür etmen gerekirken @HYL hocam beni neden engelledi diyor guclu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum