Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:12:42
EUR 34.7748 23:12:42
USD 32.4684 23:12:42
ALTIN ONS $2337.9850 23:12:42

Konu: tarih tekerruden ibarettir gr altın

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Bir Önceki gfrafikte de anlatmaya çalıstım ikisi bir incelenmelidir

ONS 1733 üzerine çıkılması durumunda 1753- 1757- 1764-1788 hedefli.

1733 Kırılması durumda ıse -1722 1718 1714 ve 1710 a doğru gerileme olabılır.gerılesede gecıcı olur alım tepkısı gelecektır

Gram Altın da ıse

375 destegının ustunde 381 ana drencı test edecektır.bu dırenc asımında yukarı yonlu hareket 390 a kadar devam eder.
yenı bır haber akısı gelmedıgı surece trend bozulmaz ıse.

381 ana direnci kıramamsı durumunda 376 -368 den tepki alımı ıle tekrar toparlayacaktır

bu alt- ust noktalardan sonra tekrar bakıp yenı trende gore yorumlar bakabılırız.

gümüşte ise hedef sımdılık 395-400 gorunuyor.

ANCAK GENEL GORUNUM YUKARI GORUNMEKTE

Gr altın 390 civarı.Daha yukarı gidebilir yada daha aşagıda kalabilir ancak bu günkü verilerin göstergesi bu şekildedir.
Bir kaç kurus yukarı yada aşagı olabilir o gün kü şartlara baglı

Haziran ayı için öngördür.ufak asagı yukarı hareketler olabılır.bir önceki gr altın grafigi ile birlikte degerlendirilmelidir.

Yeni haber akışları yada dünya gündemi ile haber degişikleri trendi değiştirebilir, ani degişikliklerde
yeni duruma hareket edilebilir

Yatırım tavsiyesi degildir şahsi hareket planımdır kişiler kendi risklerini alırlar.

Yorumlar (322)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 10 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Kibritçi_Kız ()

Hocam Amin de ne var anlamadım olaya fıransız kaldım :)

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Amin hakan kardesım cumlemıze ınsallah

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim yoğun bir hafta bizi bekliyor. Rabbim zihin açıklığı versin. Zoru kolay eylesin inşallah.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Sende usta iyiler hep kazanan olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

İnşallah hep ıyı ol

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Allah razı olsun usta yarın daha iyi olacam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

aleykum selam polat dostum ıyıyım sen nasılsın

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Usta selamın aleykum nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Servey ()

Okudum abıcım yorumlarını. Tesekkur ederım

0BeğenmedimŞikayet

altından ()

Gozum kulağım siz de o vakit

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

grafıktekı rakamlar bu haber akısları ve teknıge gore hazırlandı. su an ıcın takıp rakamları onlar

altından için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altından ()

Çıkış için hangi rakamı düşünelim dersiniz yoksa grafikte açıkladığıniz gibi destek direnç takip edip bekleyelim mi

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

381 dırenc 384 ana dırenc takıp edılmelı. asarsa 390 lı rakamlr. asamazsa 356 gıbı bır duzeltme gorunuyor. o dırence gelmeden net bır sey yok. grafıklı yorumda detaylıca yazmıstım

Servey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Servey ()

@66vip abı ıyı aksamlar. az önce ekonomi haberlerini dınlıyorum, söyle bır duyum varmıs, bu hafta 0,49 dan sok kredı paketı acıklanabılırmıs, konut satısı yapıp pıyasayı canlandırmak ıcın, bu sayede altın cok satıs yer denılmekte. Yorumun ne abı? Grafıgıne gore 391 den snr 354 cıvarına mı duzeltır?

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

İnşallah. Güzel yorumların için de ayrıca teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

grafıklerde de belırttım dostum 384 onemlı dırenc ora takıp edılmelı. ben o duzeltmeyı daha sonra dıye dusunuyorum.
bu defa nerden donecegıne baglı olarak 356 lar bır sonrakı duzeltmede gorunur teknıkte.
ama dunua gundemıne bakacaz artık

Aliriza26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tesekkur ederım. son grafık ve yorumlarda anlasılmayan bır sey kalmayacak sekılde detay verdım.

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın kardeşim hayırlı geceler olsun inşaAllah

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Takılsanda sabır ve ızle. sureklı ekrana bakmak zaten panıkletır ama. sen bılırsın.

0BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Sizin yorumlarınız gerçekten anlaşılır mantıklı gerçekçi ... o kadar antin kuntin yorum yapanın içinde gözlerimiz sizi arıyor teşekkürler değerli bilgilerinizi bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Kibritçi_Kız ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

platın calısmam yok. ne alıyorsam onla ılgılı bakıyorum. bende altın ve gumus var

Kibritçi_Kız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Panik yok sadece izliyorum dostum. o nedenle buraya çok takılmiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Kibritçi_Kız ()

Hocam musadenizle bir şey daha sormak istiyorum :) Platin hiç almadın bende tl olunca rahatsız oluyorum :) sizce alım yeri neresidir sakın banka demeyin :)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Inıs cıkıslara takılmadan panıklemeden ızle cok uzak degıl tersten cıkman sadece guven dostum

0BeğenmedimŞikayet

Musataf ()

Harika bir tespit gün içinde dolar satış yerse devam eder

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Kuyumcular oda başkanı da demiş 6 Haziran gibi 350 ye inecek. Şaşkınım inan.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tek konus ıle ılgılı degıl grafık ve yorum attım genel manada, hepsını ıcerır

Mutlu5 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sıkıntı yapma düzelir

0BeğenmedimŞikayet

Aliriza26 ()

Allah razı olsun. Tersteyi ya dostum bakasim yok. Arada bir kontrol ediyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum