Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0640 04:27:45
EUR 34.6767 04:27:45
USD 32.5680 04:27:45
ALTIN ONS $2396.5450 04:27:45

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
dolar son kapanış 6,8080 , son kapanış mumundan dolayı geri çekilme bekliyorum.
Dolar 6,7630-6,8230 yatay bant aralığında.
Destek 6,7990
Direnç; 6,8230-6,8380

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Acele etmişim ama sağlık olsun... İnş beklediğimiz yerden satacagız

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

AyNen abi uçuk ama imkansiz degil

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Karasulu ()

Nokta atışı yaptığınız için sizi tebrik ediyorum hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Hocam ons destek dirençler nedir

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Hakkım var ise helal olsun sizin var ise sizde helal ediniz bol kazançlar.

aşur17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pioneer1 ()

Aytaç bey siz kocaeli demi oturuyorsunuz 41

4BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Yani öngörüm o şekilde umarım belirttiğim oluşum gerçekleşir evet inşaAllah, 395.925 demek istedim YTD bol kazançlar dilerim saygılar.

Dutem için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

aşur17 ()

Tşk ederim aytaç bey emeğiniz var hakkınızı helal ediniz

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Kayey çok teşekkür ederim faydalı olabilyorsak ne mutlu. Saatlik, 4 saatlik ve günlük grafikler çalışırsa kısa zamanda; haftalık ve aylık grafikler orta ve uzun vade olarak devreye girer diyebiliriz. Genelde 4H ve günlükler daha kısa zamanda en etkili grafikler diyebiliriz. Teyit bölgeleri kalıcı olması için 4 h kapanış olumlu deriz bazen 4h de kırılım olur fakat kısa sürede tekrar kanala geri dönme durumu olabilir fiyat hareketlerine göre takip ediniz günlük kapanış yapması durumunda pozitif diyebiliriz yani kırıldı deriz.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ben teşekkür ederim sayın Salise gönlünüze göre olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

SALİSE008 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Dün güncel çalıma paylaştım 8.65 hedefli bakabilirsiniz farklı birey gördüğümde güncel değerlendirme yaptığımda tekrar aktarırım inşaAllah gönlünüze göre olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

aşur17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Sizin öngörünüzle Son parcamı 376.55den aldım hocam Allah bereketini verir inşallah...

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

381 kilit rakam beklenen hocam emeklerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Dutem ()

Hocam yüzümüz gulecek yani inşallah 395.9 gorecek demek istediniz sanırım
@Aytaç_fb41

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

grafikten anlamıyorum bu altını şu anki fiyatına göre bu hafta içinde azda olsa aşğı gelir mi

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

emeklerinize bir kez daha sağlık @Aytaç_fb41 . takip etmekten hiç vazgeçmedim iki gundür. umarım teyidini alıp geri döner. alt bölgeye geldiğinde geri döndüğünü net olarak nasıl anlarım 4 saatlik mi takibi gerekir yine
iyi çalışmalar diliyoum.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Dostum sıkma canını müneccim istiyorlar :)
Sanki biz yönetiyoruz piyasayı:)

7BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Eyvallah hocam.
Grafikle yorum yapmayacaksak neye göre yorum yapacağız anlamadım.

O zaman gözümüzü kapatalım transa geçip karanlıkta rakamlar belirmesini bekleyelim. :)

0BeğenmedimŞikayet

aşur17 ()

Aytaç hocam sterlin içinde bi yorumunuz var mı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Firari6161 ()

Altının tekrar aynı zirveyi görmesini bekliyor musunuz bekliyorsanız hafta mi sürer ay mi yıl mı. Artık satıp alttan da alamıyoruz. Tavsibeniz var mı

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

hocam dolar neden geri çekildi bide nereye kadar cekilebilir.

9BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Dutem alt yoruma istinaden takipte olalım 2 gün öne belirttiğim oluşumu yapıyor dönüş yerlerini belirttim teyit ederse yüzümüz gülecek inşaAllah. Hayırlısı diyelim.

Gram Altın için Aytaç_fb41 (24 saat önce) Cevap yaz
GAU/TRY Güncel Kur:379.740 4H grafikte TOBO (Ters Omuz Baş Omuz Formasyonu) görünmekte ve formasyon gereği yükseliş trendli seyir beklenir. Yükseliş trendi için formasyon kırılma bölgesi olan 381.705 üzerine geçmesi gerekli bu bölgenin üzeinde 4H ve günlük kapanışlar yapması durumunda hedefi olan 395.925 bölgesine gitmek isteyecektir. Grafik üzerinde göreceğiniz üzere TOBO oluşum için sol omuz ok, baş ok, sağ omuz tamamlanması için 376.605 - 375.395 bölgelerine kadar düşüş olması muhtemeldir. Buraya kadar olan düşüşlerde sorun yok diyebiliriz oluşum ve formasyon teyidi için beklenen hareket olacaktır… Yükseliş trendi kırılma bölgesi olan 381.705 bölgesi üzerinde 4 H veya günlük kapanış yapması ve teyit edilmesi durumunda HEDEF 395.925 bölgesinin fiyatlanması beklentimdir.

https://altin.in/aytac_fb41

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Şu an bende hatırlamıyorum, geçen hafta yazmıştım, aylık grafikle alakalı olabilir yada Euro ve Parite oranı ile, biraz uçuk ama imkansız da değil. YTD

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Aytaç hocam Altın için beklentiniz ne yönde. Alım için nereler uygun orta vade düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Yarını büyük yeşil dalgalar olmadan hiçkimse tahmin edemez, grafikerler saatlik bazlı çalışır.

balkan89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Dolar çekiliyor çünkü

0BeğenmedimŞikayet

Dutem ()

Hocam ons cikiyor gram düşüyor anlamadim
@Aytaç_fb41

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Tm hocam teşekürler Allah razı olsun sizden haber bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Bir engelde benden hocam eline sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum