Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0841 01:38:00
EUR 34.9628 01:38:00
USD 32.2354 01:38:00
ALTIN ONS $2421.9800 01:38:00

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

sterlin tl tobo varmış çalışmaya başlamış 7.48 hedefliymiş

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam ben oralara takmıyorum 8.48 de 8.40 a düşer mi oradan çıkarmı pek de önemli değil benim için şimdi satış hedefimiz ne bizim için önemli olan o bu vergi ile 10 kuruşluk hareketlerin önemi kalmadı artık

Giresunlu28 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 6 gündür 30 yıllık arkadaşım olan sigarayı bıraktım diyorum. yanlışda olsa grafik attım hataları düzeltin

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam aynı yollardan geçtik tecrübe işte bu biz ne kadar yazsakda tecrübe olması şart

tt390 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Giresunlu28 ()

Grafiğin Üzerinde 8.48 yazıyor ama grafiğin altında 7.48 yazınca sormak istedim bende öğrenmeye calısıyorum obo nedir nasıldır tobo nedir grafikte nasıl görünür diye Ama suan cok cok acemiyim
Hocam 8.48 e gelir kırarsa bu sefer heder 8.58 mi olur yoksa 8.48 den tekrar aşağı mı döner ? Öngörünüz var mı

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 1 saatlikte tobonun hedefi 8.48

0BeğenmedimŞikayet

tt390 ()

Piyasa bana acı tecrübe etti bunu eskiden aldığım şey az bi düşsün stres yapardım veya altın vs az bi kar gördüm satardım 330 dan satıp arkasından bakınca artık neyi yapıp neyi yapmamam gerekeni anladım

0BeğenmedimŞikayet

Giresunlu28 ()

7.48 mi sterlinde hedef 8.48 mi?

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hiçbir şey bilme sadece bu kurala uy yine kazanırsın

1BeğenmedimŞikayet

tt390 ()

Zararına satmadım hiçbir zaman

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam önce gelseydi olurdu ama gelmedi dolar tl de 7.25 ti hedef 7.27 ler geldi bundan sonra hedef rakamlar farklı 9.60 hedef değil artık sadece geçeceği bir nokta artık

Şeymok için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Hadi ya demek 9.60 Geldiğinde satmıyoruz. Zaten satıp ne yapacaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

demek ki sen 11 bekliyorsun anlaşıldı akıllı adamsın vesselam

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Tamam teşekkür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

dilçet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tt390 ()

Ustam 8.75 ten tersteyiz mecbur elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz 9 üstü var mi gündemde?

1BeğenmedimŞikayet

dilçet ()

tesekkur ederim hocsm kusura bakmayin bende bunalttim sizi. gümüşte cok pis terse kalmıştım yeni kurtuldum o nedenle buraya hic giremedim. yorumlarinizi yeni okudum. iyiki varsiniz sizler sayesinde 3,5 birseyler kazaniyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam en başta obo toboyu iyi öğren şöyle ekrana baktığında görmelisin

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

İkili dip ve yükselen üçgeni biraz araştırıyım sonrada grafikte görürsem anlıyacağım inş diye umuyorum, fincan kulpu çözdüm ama en çok o tarz grafik atıyor hocalar :))

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam yüzde elli satacağımı söylemiştim 8.80 de iken tekrar alımlarımı parçalı 8.30 ile 8.40 arasında yaptım her akşam bunu yazıyorum yine her akşam soruyorlar inan yoruldum

dilçet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sizede hayırlı geceler hocam umarım ne demek istediğimi anladınız hocam

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Teşekkür ederim cevaplarınız için hayrlı geceler..

0BeğenmedimŞikayet

dilçet ()

hocam siz sattınız mi bekliyormusunuz

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 9.60 önceki ikili dip yükselen üçgen ve fincan kulpun hedefiydi şimdi arık ora hedeften ziyade sadece uğrak yeri olacak sterlin tl oradan geçip gidecek

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Hocam bir de pek grafik bilgim yok ama, günlük son 1 aya baktığımızda 9 dan gelen yarım fincan oluşmuş şekil görüyorum sanki devamı oluşursa fincan kulp ile sizin hedeflerin gelmesine bir gösterge daha olabilirmi?

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sterlin uzun zamandır zayıf kaldı o yüzden öyle düşünüyorsun

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Hocam euro ve usd ye bakarmısınız, dolar ile 1,6 euro ile 0,8 fark olunca sterlin ya biraz düşmeli yada diğerleri biraz farkı kapatmalı düşüncesine kapılıyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

kaçırdığın çok şey var hocam

Alem44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen güzel tespit yavaş yavaş normale dönmeye çalışıyorum

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alem44 ()

Hocam sterlindesiniz değil mi. Elde tutmaya devam ediyomuyuz. Kaçırdığım bişey yok demi

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Hocam O'nsuz da grafik oluyormuş. Haberler güzel hocam. Aynen sterlin gibi yola devam hocam. Geri dönmek yok :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum