Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:37:25
EUR 34.8238 20:37:25
USD 32.3379 20:37:25
ALTIN ONS $2301.8900 20:37:25

Grafiği gönderen: Antep

tavhl soran arkadaşllar 17.20 de aldık 18.50 sattık aldık ben salı günü alınabilir mantıklı dedim ısrarla her gün burdan alammı ne bekliyosun demeyin . Benim maliyet 17 tl gibi . Orda almadınız burda bana sormayın ben grafikte gördüğünüz noktalara emalara trend çizgisine bakıp aldım.

Yorumlar (253)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Sağolasın kardeşim sende durumlar nasıldı bugün

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hayırlı olsun

Hsadic612 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Kademelere baktım felaket satmış tek iyi haber bugün alınan toplam hissenin %2 si kadar karanlıkta alim yapılmış tabandan ama hareket etmemiş demekki hala tabandan bile satmış dünde taban bozdu geri taban yaptı diye yazdım hala alıyordu millet

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

24 saattir senin grafik uzerine sohbet dönüyor @Antep

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Ben Alkım aldım kardeşim ..

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Bende yok kardeşim Tukaş ...
Yalnız bir haber okudum Tukaş tahtacısı yani anladınız siz onu...
Patron mal satmaya devam ediyormuş ...
Enteresan

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yazdım ama taban bozmaya aldanmayın gibisine

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Sağlık olsun.. fiyatlamaları önceden yaptıkları için bizler bu konuda temel analiz olarak eksik kalıyoruz... Şahsen kendimi bu konuda daha fazla geliştirmeliyim..

Caney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Zaten tuhaf olan bilonçosu guzel mis diyolar di yanlış hatırlamıyorsam neden bu kadar satıldı onu bilmiyorum ak koyun kara koyun yakında ortaya çıkar diyelim çok azcik lot vardı taban bozunca dedim herhalde döndü ondan aldım artık düştükçe az az eklerim yapacak birşey yok...

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Tabiki öyle , Tukaş hissesinin hiç faaliyet raporunu okumadım ama illaki güzel yerlere gelecektir... Çünkü bir marka

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

8.5 'tan aldim. bende ablam salça lazim bizim Eve de ..

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Eee ucuz olan alınır sonuçta yarı fiyatına düşmüş ucuz alınır pahalı olan satılır orta vade de kar olacağına eminip her düşüşte destek atarım ben...
@Srkn87 Salça tost severim hergün yeriz artık sende kaçtan vat elde...

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Onu diba yapardı..

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Salca tost a ıyi gider

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Hayırlısı olsun... Ben ters bir hamle yapıp Alkım aldım... Tukaş ilgimi çekmedi... Her platformda Tukaş konuşuluyor..

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Senin süt harika. bilanco açıkladı

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bekle ve ekranı açma sabır et unit hisseyi gitsin zaten dipte yukarı atakları fazla sürmez dostum panik yap na daaa

Yvz_83 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sen geçen gün alıp bugün satayım demedinmi ? Tekrar mi aldın anlamadımki

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

@Effsane hepimizi Salçacı yaptı...
@Hsadic612 taban bozmuştu ona güvenip son tl mi bastım daha olmazsa metallerimi satarım...

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

25 tl den mi aldın %77 düştü doğrumu böyle anladım.

0BeğenmedimŞikayet

Yvz_83 ()

@Alton abi arclk fena saldı 25 ten aldım 77 düştü zararkes yapmalı mıyım sorumluk bana ait teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sadece senkron farklı sermaye arttirimi var dikkat o hisseye :)) diğerleri bedelle ve bedelsiz abi onunkine bakmadım

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Saygılar benden abi ne demek

0BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Hmm peki pazartesi inşallah hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Sendemi bende aldın 8.71 ortalama ile 475 lotcuk...

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Olur abe bankacı başka yemek bilmeski ancak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum