Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:11:37
EUR 34.7459 20:11:37
USD 32.4528 20:11:37
ALTIN ONS $2336.1850 20:11:37

Grafiği gönderen: Amra43

Amra43 ()
Platin

Bende şu an boyle

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Merhabalar
Vergi alışta kesiliyor satışta kesilmez
Önce alınanlardan vergi kesilmez

ÖMER1532 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖMER1532 ()

Paşam iyi günler. vergi alıştamı yoksa satışdamı alınıyor. vergiden önce alanlardan da vergi kesilecek mi. bilginiz varmı bu konuda. Şimdiden teşekkürler.

Platinzade01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Hayırlı günler kardeşim
Evet Kuveyt in yaptığı iş değil
Gün boyu marj koyuyor ya

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Artık böyle kardeş. eski Halide 1.7 idi zaten bazen iki.

Emrecelik14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emrecelik14 ()

Bendede ayni bu neyin nesi boyle biliyormusun

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Platin 2.14

Emrecelik14 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emrecelik14 ()

Kardesim sende makas kac suan kuveytte

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hayırlı sabahlar abi. goruyormusun platin satış 183 oldu . yani dün alabilseydim ortalama gelmiş olacaktı yine kuveytin yaptığı ... Alamadık beklede 186 gelsin satış.

1BeğenmedimŞikayet

Amra43 ()

hocam bazen böyle şeyler oluoyr ve niyeyse bana denk geliyor 2 kere daha gece böyle duruma denk geldim aynı durum başkaları içinde geçerli mi onu öğrenmek istedim. Belki bazıları burdan alınmaz risk içeriyor diyebilir ama ben uzun vadeciyim düşüş gördüm mü alırım ve nerdeyse 2 haftadır ilk kez banka böyle bir makas aralığı ile ve düşükten satış yaparken kaçırmak istemedim. Ama benim ortalamam düşük başka bir arkadaş bu riske girmemeli elde tl de olunca ben aldım. Düşerse yine alırım hedefim 190 üzeri 200 e kadar parçalı satış. Umarım herkes kazançlı çıkar

Yeşim35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Amra43 Sayın arkadasım alım yaparken , fiyat konusunda daha dikkatli olmam gerektiğini hatırlattığınız için çok teşekkür ediyorum.
Bereketli olsun.
Bol kazanç diliyorum.
Saygılar.

Amra43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetkaya3425 ()

Aynen. Çok mühim değil zaten ha 182 ha 184. 195lere gelmedikçe bozmayı düşünmememiz lazım

0BeğenmedimŞikayet

Şifer ()

Robotun kafası iyi bulanmış
ONS taki Dakika altı düşüşleri satışa yansımaz genelde belki veri dakika üzerinde bir süre takılı kaldı. ama alım yaptığınız dakika içinde ons 818 i gördü.
Artık banka tarafından kazıklanmadan alım yapmamız bile çok acayip geliyor, iyi alışmışız cidden.
Bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

Belki ons dondu

Hisarcık için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Merhabalar
Evet site normalde 1 tl fazla gösteriyor zaten
Gece 2 tl yi buluyor
Gecenin ilerleyen saatlerinde düşüyor
Mesela 1-1.5 tl düşerse burada şaşmayın
Bankada marjlı şuan
182-182.5 tan vermesi gerek şuan

Yeşim35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amra43 ()

Şu an 181.53 ten satmaya başladı hir çok yaptım yukarı attı robotun kafasının bulanık oldugu zamana denk geldik sanirim aldık o arada ufak parca inşaallah karla satariz

Şifer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Platinzade01 Sayın hocam bende 186,6382 çok tuhaf. Site Fiat'ın farklı, banka Fiat'ın farklı.
Nasıl güveneceğiz anlamadım.
İyi geceler.
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Şifer ()

Markasının iyi fakat şu an hala 180 den satıyorsa hata var.181 182 arası satıyor olması lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Tuhaf...
Zaten şuan site yanlış gösteriyor
Ons 832
181.5 felan yapıyor
Bu site 1 lira fazla gözüküyor normalde
182.5 yazması lazım 184.4 yazıyor

Ahmetkaya3425 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Matuzmanıyız ()

Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Antijen ()

Üstat yeni hesap açtıysan banka bazında farklı bi düzenleme gelmiş olabilir. Yarın mesai saatleri içerisinde bizimle aynı fiyatlara gelmesi umuduyla kazancın bol olsun.
Ama gramdaki banka fiyat aralıkları ve ürün gibi kriterler eklenmiş olabilir mi bunun üzerine düşündüm
Hiç bir fikrim yok ama şuan mevcut fiyattan aşağıda olması değilde makas aralığın bu saat için çok ideal lütfen değerlendir :)

0BeğenmedimŞikayet

Amra43 ()

Hocam. bende hala burdan 4 lira aşağıda ama

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetkaya3425 ()

Bende de senin bankan var 13.5 falan düz olsun diye 14 dedim ama arkadasınkisi çok ilginç hala öyle mi acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Amra43 ()

Yok hocam ya sadece bi 200 k gelecek dedim bugün gitmiştim şubeye iyi bir genç var orda baya ilgilenir benle de hocam makas konusunda yardımcı olmaya çalışacağım ama kesin bir şey diyemem şu ara baya karışık demişti akşamda mesaj yazdı hocam kurlarda yarından itibaren bir düzle. e olacak bilgisi geldi olmazsa yarın bir daha bakalım dedi 12 den sonra kurlar bu hale geldi yoksa önceden gümüş 2.2 kuruştu platin 2.8 tl idi gerçi o çok düşmemiş ama altın falan baya iyi orana gelmiş.

Matuzmanıyız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şifer ()

Düzeltme 01:08

0BeğenmedimŞikayet

Matuzmanıyız ()

Üstadım iyi geceler. Bu makas aralıkları biz de yok, bizde yüksek. Sizin bankadaki varlıklarınız 150 binden fazla mı. Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Şifer ()

Doğrudur 00:08 de ons 818 USD gördü, iyi denk gelmiş.
Bol bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Senin bankan daha avantajlı demekki

Ahmetkaya3425 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum