Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:20:14
EUR 34.7454 20:20:14
USD 32.4528 20:20:14
ALTIN ONS $2336.7500 20:20:14

Konu: <@kıncı> Gramda Orta VadeLi DüzeLtme..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

orta vadeli böyle bir düzeltme ihtimali aklınızda dursunn... YTD.. Artık bir süre payLaşım yapmıcagım bu bekLentim oLursa aLım Yaparım oLmazsa aLana Satana HayırLı KazançLar.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

namso33 ()

benim temennim de sizinki gibi çok tatlı olur ama zor eğer gelirse burada tekrar görüşelim :) bu arada L q b neden küçük büyük şekil şukul (=

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ya teknik olarak evet ama ben gramın grafigine inanmıyorum yanlış anlama.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

duruma bakarım beklenilcek ortam ve analizlerim desdeklerse beklerim elbetde.

Peterpan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

1 yılda çıkan fiyat 1 ayda nasıl düşsün inecek sonra tepki vererek biraz yükselecek sonra tekrar düşecek olmayan ne ki yani düm düz direk gibi ne çıkar nede düşer ara dalgalanmalar olacak illaki. 3 4 liralık tepkilerde hemen uçacak moduna geçip düşüş bitti düşüncesine kapılmam.

Keskin05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peterpan ()

Merak etme o seviyelere gelsin yine 330 beklersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Keskin05 ()

Hocam olmadı gerçekten bekliyordum bende iyice salacak diye ama demekki ortam müsait değilmiş şunu gosteriyo ki 350_360 lar çok zor şu an düşmesi istenmiyor

-1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ßuda ßir Seçenek oLdugu için PayLaştım ama oLmama ihtimaLi Kadar oLma ihtimaLide vardır.. Daha Kısa DüzeLtme kaLıbı qöreßiLiriz beLkide izLeyip qöreLim.. ßen ßu kadar düşüş için iddaLı DeqiLim ßu arada :) 352-347 arası en ßaşından ßeni ßekLediqim seviye..

namso33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

namso33 ()

bencede mantıklı gelmedi ama top sizde iyi bol kazançlarrr :ddd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Ya Nasip ßakaLım :) iLLa oLacak Demiyorum ßeLki üçqene Döner fLat yapar ÖnemLi oLan DüzeLtmenin Sonunda Doqru Yerden girmek.. ßiraz SaLınsın ßakaLım Tepkisini Yapsın qücünü qöreLim..

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bana mantıklı gelmedi. Yok yok olmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Onsda 1400-1450 civarına geLirse doLarda 6,60-6,70 civarı dizqinlenirse olur gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Hocam öyle bir kesin kural yok.. zikzak düzeltmede c genellikle b nin altına iner siz 0,618 de kısa kalır diyorsunuz ama 2,618e kadar da uzayabiliyor..

GainFULLTechnic için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet öyle görünüyor. Ama bence bu düşüş gerçekleşmez :)

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

Heh canını yerim evet :) Emeğine saygı duyuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Zaten 1,618 C nin bittigi seviye..

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

zigzag 5-3-5 1.618 e kadar düşer.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ilk dalganın sonunda 336 ya geldiginde 2 inci beş dalga 336 üstünde kalmalı diyorsun sanırım..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

AB=CD oLarak Düşün ana DüzeLtme KaLıbını Standart. oLarak 336 ya kadar 5 parça düştü sonra ABC DüzeLtmesi yaptı arTından tekrar 5 parçaLı Düşüş.. ilk beşli dalga ile ikinci beşli eşit yani ßu seviye

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

Yok hayır ilk 5. Son dalga son çizdiğin 5. Dalganın altında olması gerekiyo yani ör. İlk çizdiğin 5. dalga 340 ise o seviyeden tekrar 1-2-3-4-5 yaptık diyelim 5. dalga minimum 340 olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

AnLamadım nasıL oLamaz 2 ve 5 1 ve 5 den uzun mu olamaz?

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

2. 5. dalga 1. 5. Dalgadan uzun olamaz yalnız hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

310 mu diyor gercek

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Sene Sonuna Kadar sürebiLir 314 şuan ßana qöre dip Seviye ufak Tefek sapmaLar oLaßiLir..

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

310 dip yai. orta vade derken kaç ay hocam kaçıncı aylar :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum