Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0828 12:31:56
EUR 34.9698 12:31:56
USD 32.2719 12:31:56
ALTIN ONS $2372.1800 12:31:56

Grafiği gönderen: NeT42

⭐⭐NeT42 ()
Gram Altın
dolar /tl

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

sumeyrakeskin ()

Haklisiniz da biz acemiler de mantıklı olarak gördüğümüz sizlerden öğrenmeye çalışıyoruz sormadan iletişim kurmadan nasil öğreneyim simdi ben :) dibini gormedegimiz suya da dalmak istemiyoruz o yuzden belki diger konuşmalardan anladığımızdan degil de kendimize verilen cevaplarla hareket etmek istiyoruz bilemiyorum.

NeT42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derya86 ()

Beni yanlis anlamayin ama mubattap oldugu kisiler hocalarla çok eskiden beri muhattap olan kisilerdir ve dussede beraberler ciksada beraberler ayrica adam arkadasina altinlari dolara gecir diyor sen burdan ne anliyorsun sanadami illa sümeyra hanim altinlarinizi dolara gecirin demesinimi bekliyosunuz bakın bana kizmayin bazi seyleri dusunerek hareket edin

sumeyrakeskin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayzers ()

Hocam 370 kiramadi diyebilir miyiz?
Bu şekilde 4 saatlik kapanış sonrası yükselme gelir mi?

1BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

Böyle düşünmeyin, buradaki herkes benim için çok değerli..

1BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

sümeyra hanım, soruların birçoğu tekrar niteliğinde olduğu için..
aynı sorulara gün içerisinde defalarca cevap vermek hem sayfayı hem beni yoruyor..

0BeğenmedimŞikayet

sumeyrakeskin ()

Hocam tabiki herkese yetişemezsiniz ama neden bazılarına hep bazılarına hic cevap şeklinde davraniyosunuz size ulaşmak için daha kaç kere yazmak gerekir. üzülüyoruz gerçekten hep birkac kişiyle konusuyosunuz on kere soruluyor kale bile almiyosnuz

0BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

ben yapamadım ama piyasa seni olduğun yere kilitledi:) hey kurban olduğum yarabbım:)) sen ne büyüksün:))

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çilek_yiyen_adam ()

Bence siz, herkesin elinde dolaşıyor dediğiniz grafikleri pek önemsememişsiniz, önemsemiş olsaydınız düşüşün nereye varacağını sormaz, bilakis kuru takip eder kendiniz bulurdunuz.

Caner_k_s_o için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Ben kımıldayamaz oldum ki :)

0BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

Şuan mantıklı bir pozdasın..
biraz beklersek sonu iyi olacak, bakalım seni tutabilecekmiyiz:))

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Korurum olacaktı:)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Olur mu hiç sana da cola alalım :) hocam ben az cikayim ciddi geldiğim de ons sürpriz yapar belki yapmazsa pozisyonumu kötü durum her ikiside mevcut şuan:)

1BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

Ya beni tanımıyorsun, ya geçmişte yaptığım yorumları hiç görmedin..
ya da denk gelmedin..

0BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

Cok tesekkur ederim hayirli kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Caner_k_s_o ()

Marifet zatwn oralari bilmek bu grafiklet herkezin elinde dolasiyor zaten. Cikacagi belli onemli olan faydali bilgi dususun nereye akdar olacagi varmi bi tahmin ? Galiba yok. Cunku kimse bilmiyor ?

0BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

çok bencilsin:)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Tutkum başka tanımam bmw aşktır:))

_BMW_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Ben bi havami alıp gelim hocam bide buzlu fanta lar içip gelim :))

0BeğenmedimŞikayet

G_Burak ()

Hocam Merhaba, aktif oalrak sizi takip etmekteyim.450 gr 384 yaklaşık ortalamam var, kısa vadelıydım normalde. Beklemek en doğrusu mu sizce, tekrar aynı seviyeye gelmesi muhtemel mı

0BeğenmedimŞikayet

_BMW_ ()

Gramda zararkes yaparak dolara mi geçiş yapalım hocam

1BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

herkes biliyorsa burada ne işimiz var
dağılalım:))

0BeğenmedimŞikayet

Caner_k_s_o ()

Bunu herkez biliyor cikacagini zamani belli degil. Onemli olan bu dusus nerden donecek onu bilin :)

0BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

6.74 altında kalıclık beklemiyordum..
halen de beklemiyorum..

Cüneyt_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

Peki hocam dolar nereye kadar daha baski yiyebilir ? Tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

DeathScream ()

Yani yukarı yönde bir beklenti var. Yeni bir swap antlaşması olursa ve 1 haziran gibi normalleşmeye geçilirse bu sefer alt kanala doğru hareket kaçınılmaz olur

0BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

5.50seviyelerinden beri beklediğim ve belirttiğim 7.60-7.70 hedefi halen aktif demek..

Cüneyt_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

Ne diyor abi bu grafik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum