Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 03:55:09
EUR 34.6173 03:55:09
USD 32.4761 03:55:09
ALTIN ONS $2325.0050 03:55:09

Grafiği gönderen: Carpediem37

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Fiyatın 7.26 dan geldiğini goruyoruz. Faiz kararını, swap haberlerini gördük. Yeterli değil mi? 7.26 - 6.26 = 1 lira mı düsmeli ? Net cevap verdim. Gerisi sizde

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Hocam dolar nolur sizce

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ortalamanı olumlu etkilemiyorsa beklet. Eğer ortalama aşağı geliyorsa al. Ok. Ytd

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bu dönem altın. Ok. Son tutanaklardan öyle bir hissim oluştu. Ons ne yapacağına bir karar versin. Haftasonu daha detaylı bakmaya çalışacağım

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain

hayrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Her farklı yazışmada yorum yapar oldum çünkü hepsini okuyorum hocam.

386 dan bekleyen gr. çıktıktan sonra artık bende gümüşe başlamak istiyorum inşallah bundan sonra gümüş takipçiniz olarak.

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam size bi sorum olacak sizin fikirleriniz benim için çok değerli 200 gram alabilecek kadar TL kaldı 600 gram aldım daha düşermi bunlada alayımmı slzce?

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

İnşaAllah kardeşim rabbim Şafii ismi şerifiyle acil şifalar versin inşaAllah.

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sagolasın. Minik bir solunuma cevap verme durumu oluşmuş. Zamana ihtiyacı var.

hayrr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Nahide hocam eksik olmayın. Herkes kendi çapında haklı. Gönül ister ki herkesin dilediği olsun. Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza.

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Bekliycem zaten hocam bi sefer ne alırsam uzun vade olacak makul geldi bana dibi gördüğümüzde alacam tabi bunu ben göremem hocam size bağlı

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah kardeşim.

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ons ile alakalı bir durumuda var yenin. Onsun aşağı yönlü bir duzeltmesinde dahada ucuzlar. Artık yatırimlarda günlük al sattan ziyade daha vadeli islemler olmalı. Çok guzel fırsatlar oluşabilir. Bu hafta bitsin böyle. Birsey almak zorunda hissini yenmeniz gerekiyor. Bunuda malesef bu sayfadaki yorumlardan etkilenerek yapıyorsunuz. Bir ürünü satmaya karar verdiginizde , artık o gün tekrar alım kovalamamalısınız. En basit örnegi gümüşte görüldü. 3.85 den 3.64 e kadar bir hareket geldi. Analizlerim genelde vadeli 4 saatlik yapıyorum. Fiyatlara biraz şans tanıyın. Bırakın açısını tamamlasın. Şimdilik bu kadar

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam sen canını sıkma biz seni biliyoruz tanıdık

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Katılıyorum hocam iyi niyetli bi insan karala mayın hemen onlar aldığı gün ben almadım mesela nedenim bilmediğim anlamadığım bir emtiayı almam kimseye zorla sldırmadı adam

Muc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Olabilir, kazandırınca iyi hadefler gelmeyince kötü olunacaksa oh ne ala, bilen bilir bilmeyende kendi gibi bilir takmayın fazla

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın kardeşim hayırlı akşamlar bilgi yi okudum. Yeğenim nasıl inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

Muc ()

Ya soyle sacma sacma konusmayi kesin artik sanki burdaki insanlar zorla aldiriyo sattiriyo. karari kendiniz veriosunuz

tlh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Hocam yen baya düştü çıkışı güzel olur heralde fiyat olarakta uygun şu anda

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

İyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah abla. Niyetimiz zarar olsun değil. Yanıldım

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Hicbir fikrim yok o konuda

maliye_müşavir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

İyi akşamlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Bi gecmis yazdiklarina donup baksalar amenna direk cumburlop yaziyorlar hocam. Art niyetle de yazmiyorum yanlista anlamasinlar ama o gun gun icinde bile duzgun gitmedigini soykediniz

0BeğenmedimŞikayet

maliye_müşavir ()

tekrar meleğiniz için şifalar dilerim. Pazartesi ve salı günü k. türk açıkmı işlem yapabilecekmiyiz tşkler

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Senin canın sağolsun. hiç önemi yok. Dersu hocanın dediği gibi aylık bekliyorum. Kar zara kardeş üzme canını. Bebişimiz sağlıkla çıksın kucağınıza alın önemli olan o önce sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Sıkıntı yok hocam kimse sizi suçlayamazben hiç yapmam zaten o zaman alacak bişey yoktu zaten

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sorun yok. Kısmen haklılar. Arada iş kazası olur. İs kazası geciren biri, daha hayat boyu çalışmasın gibi oluyur.

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Burada amaç zaten direk jpytry değildi. O zamanda değindim. Ons altın ve usdjpy arkadaştir. Ve 1728 den 1765 e giden bir ons 107.20 den aşağı gelmeyen bir usdjpy gördük. Bu cok ender görülür. Hatta hiç görülmemistir. iş kazası. Sağlık olsun diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Hocam seni surekli takip edemeyenler takip etmesinler. Sonra boyle yazip duruyorlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum