Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:32:08
EUR 34.7339 14:32:08
USD 32.5072 14:32:08
ALTIN ONS $2392.1450 14:32:08

Konu: 22.05.2020 btc grafik

Merhaba değerli dostlar,
Hayırlı Cumalar..

BTC dün 9.500$'lık temel desteği kırdıktan sonra güçlü bir düşüş başlattı ve şu anda BİTSTAMP'ta görülen 8.800$ en düşük seviyesinden düzeltmesi devam ediyor olsa da ancak artışların büyük olasılıkla simdilik sınırlı ve kisitli olması beklenebilir.. btc 9.500$-9.200$ civarında birçok önemli desteği kırdı.. BTC şimdi 9.250$ pivot seviyesinin ve 100 SMA'nın çok Altın da olduğudur o seviye de (9.540$).. BTC'nin saatlik görünümünde FİB 0.382 (9.220$) civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş çizgisi mevcut.. BTC kısa dirençlerle birlikte 9.220$-9.250$ civarı ve 9.300$ seviyelerinin yakınında güçlü bir satışla reddedilmesi ihtimali de mevcut görünüyor.. 

BTC dün düşüş bölgesine girmek için (100 SMA 9.540$) ve 9.500$ civarında birçok desteği maalesef ki kırmış görünüyor.. 9.250$ ve özellikle 9.150$ destek seviyelerinin altında keskin bir düşüş yaşamış olduğudur.. Ayrıca BTC'nin, son düşüşün %de23.6 FiB geri çekilme seviyesinin üzerinde 9903.87$'dan 8.800$'a kadar düşmeyi başardı o seviyede grafikte de gözüken (9060.52$).. Düşüşün %de50 FiB geri çekilme seviyesi ise (9351.95).. Bu nedenle, BTC'nin kısa vade de öncelik 9.150$ ve 9.220$-9.250$ üzerinde kalıcılık saglmasinin ardindan ve özellikle 9.300$ seviyesi güçlü bir şekilde geçmesi beklenmelidir..

BTC öncelik 9.150$ üzerinde kapanışlar yapmasi ve 9.250$ direnç seviyelerinin üzerine cikamazsa eğer, muhtemelen daha düşük seviyeleri yeniden test etmesi olacaktır.. Aşağı yönde ilk destek 9.000$ seviyesine yakın olan (8.950).. 9.000$ seviyesinin altındaki günlük kapanışlarda ise bir sonraki en önemli destek dün de alım seviyesi olarak belirttiğim 8.800$ seviyesidir, bunun altında kapanislarda ise 8.500$ destek bölgesine doğru salma yapması muhtemel görünüyor olmasıdır.. 

BTC 8.500$'i kırdığı takdirde ise 8.200$'a doğru gidebilir.. Saatlik MACD şu anda yükseliş bölgesine geçmek üzere, ancak yine düşüş eğilimi ve panik başlatabilir.. 9.150$ üzerinde ki kapanışlari dikkate almak gerekebilir sonrasında ise grafikte de gözüken seviye 9.275$ civarı hedef olacaktir.. RSI ise şu anda 50 seviyesine doğru pozitif toparlanıyor görüntüsü mevcut olduğudur..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Maney altyorumda ki seviyeler takip edilebilir şuan NEO günlük grafukte 200 günlük MA 9.75$ üstünde pozitif görünümde olduğudur ve yine 20 günlük Ma 10.09$'in üstünde kaldığı sürece hedeflere gidecek olmasıdır..

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşk ederim dostum, BTC dominans hala %de67 daha da altına düşmesi durumunda altlar hareketlenir suan ETH günlükte 203.5$'in üstünde pozitif ve tutunursa önünde kısa dirençler 205.3$-207.4$ dirençleri sözkonusu ve buradan 216$-17 çıkması beklenebilir..

eczdogan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Çok teşekkür ederim hocam elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

eczdogan ()

Hocam öncelikle babanıza çok geçmiş olsun Allah şifa versin, btc dominance çok az düşmeye başladı ETH için yorumunuz buralardan ortalama düşürmek için gireyim vs?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim çok daha iyi değerli kardesim, bugün gördüm bayramdan sonrası inşallah çıkartma durumu olabilir..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba değerli kardeşim, günlük grafikte NEO görünümde ve MA20 9.95$'in üstünde kaldığı sürece pozitiftir.. 10.58$'i geçtiği takdirde 11.12$'a kadar çıkması ve sonrasında ise 8 Mayıs'ta gördüğü 11.82$'a ivme yapmasi olacaktır.. Şuan 4 saatlik grafikte 10$'in üstünde kalirsa 10.40$ ve 10.58$' direncini geçmesi olacaktir.. Eğer ki 9.95$'in altına sarkarsa 9.45$ ve 9.20$ bir sonraki kısa desteklerdir günlükte MA50 desteği de önemli o da 8.68$'dan geçiyor ve güncellemesi varsa yoluna devam etmesi beklenebilir ama BTC'nin gidisatina göre takip edilebilir ..

Orta vade de gidecek yolu mevcut Çin'in ETH'u altsezonda önce ki boğa da 198.6$'i görmüştü..

Maney için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Hocam neo hakkında düşünceleriniz nelerdir haziranda güncellenme var diyorlar bu konuda fikriniz nedir

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum çok geçmiş olsun babanız nasıl

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum öncelikle BTC'nin 10.500$'i geçmesi gerekiyor üst seviyeler için ve özellikle 10.000$-10.500$ arasında çok yoğun satış emirleri var buraları aştığı takdirde 13K$ civarı olması beklenebilir ama biz yine de adım adım gitmek daha mantıklı ve sağlıklı olur düşüncesindeyim..

COVID için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşk ederim Serad abim, Allah razı olsun sizlerden, Rabbim kimseye acılar yaşatmasın, ve sevdikleriyle sinamasin inşAllah..

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşk ederim..

Sb12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Güzel paylaşım için tebrikler , babanızın iyi olmasına çok sevindim geçmiş olsun yeniden hayırlı cumalar

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@CoDeX© kardeşim baban için çok geçmiş olsun. Rabbim şifa versin. iyi olmasına sevindim. geçen hafta çok merak etmiştim.

2BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Geçmiş oldun allah şifa versin

1BeğenmedimŞikayet

COVID ()

peki hocam bu yıl için en üst seviye nereyi görüyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Babaya çok sevindim önce sağlık para bir şekilde kazanılır kısmetten ötesi yok tabi tüm ailene geçmiş olsun şimdiden

İyi bayramlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Bay82 ()

Iyı gözün aydın sevındım rabbım tüm hastalara şifa versin

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol kardeşim, eksik olma..

ATLAs_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol sayın abim, şimdi babamın yanından geliyorum gayet iyi durumda gördüm muhabbet ettim, hastahanede sıkılmış normal olarak, bende ise geçiyorum mecburen bayramdan sonra karar verecekler çıkıp çıkmamasına..

Bay82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Onur13 tşkler kardesim..

@fırat33 Rabbim tüm hasta kullarına şifa vermesi ümidiyle, çok sağol..

Onur13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ATLAs_ ()

Codex seni amcamın oğlu olarak görüyorum :) onuda severim

1BeğenmedimŞikayet

Bay82 ()

Hayırlı cumalar nasılsın dostum bi kaçgundur çok gıremıyom siteye işlerden dolayı babandan varmı haber nasıl iyidir inş

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı Cumalar olsun değerli kardeşim, panik yaptırmalari kişilerin algıları ile oynamasını gayet iyi biliyorlar, işte BTC halvinglerden sonra zaten bir düşüş gerçekleştirdiğini grafiklerle belirtmiştim bu işin kar'i da var riski de var, biz o çalıdaki dikene bakariz beğenmeyiz ama Mayıs'ta ve sonrasında tomurcuklar ve güllerin actigini bilmek gerekir, demem o ki görünen dikenler açan gülün habercisi olduğudur..

Bu sistemde 2 olay var aslinda isteyen uygular pisman olmaz, kar gördün mü SAT, düşünce alttan tekrar AL..

Her kişinin stratejisi farklıdır, ilk önce bunu belirlemesi gerekir..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

ALLAH şifa versin gözünaydın

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim bu aralar biraz yoğun geçiyor kosturuyorum iste sende iyisindir inşAllah..

yca1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onur13 ()

Çok sevindim . Hadi hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dün tamda size belirttiğim gibi BİTSTAMP'a göre 8.800$'dan dönmüş nasip artık TR borsaları sıkıntılı biraz, şimdi babamın yanından geliyorum 15 gün sonra görmek, konuşmak nasip oldu, inşallah bayramdan sonra çıkmasını ümit ediyoruz bir oyana bir buyana kosusturmali dönemden geçiyorum.. Cok tsk ederim size de bol kazançlar..

Eksk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Hocam merhaba teşekkürler . Nasılsınız.?

0BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Evet ya gördüm ama ben btctürk deyim
Bir türlü binance geçemedim btctürk de 8808 geldi şans işte

_toprak_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_toprak_23 ()

Eğer binnace kuklanyosan 8815 iğne atmıştı bitstamp göre tam 8800 iğne attı

Eksk için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum