Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:36:43
EUR 34.7339 11:36:43
USD 32.5072 11:36:43
ALTIN ONS $2392.1450 11:36:43

Grafiği gönderen: Zazaselo

Zazaselo ()
Dolar
Bugün gbp Tl de en kritik hafta kapanışı olabilir bunun için 8.29 u takip ediyoruz 8.29 Altın da hafta kapanışı gelirse 8.03 ve 7.95 potaya girer 8.29 üzeri ise tepki alır

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Zazaselo ()

Gün Boyu 8.29 etrafında döndü Resmen

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Nihayet :)

Hayırlı olsun hepimize o zaman

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Tünaydın @Melita inanin kimsenin alimini takip etmiyorum.
Sadece ustadların fikirlerini benimsiyorum.
Grafiklerde bazen öyle noktalar vardır 3 boyutlu gibi göremiyoruz.
Bugün 8.30 altı kapanış çok büyük karar bölgesi olucak.

Melita için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volks01 ()

Aynen bu seviyeler dip gibi görünüyor. Bayramdan sonraya bırakmak istemedim. Daha da düşerse bir parça daha alırım.

v_for_vendetta16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta16 ()

Sen alım yaptın mı üstad yoksa beklemeye devam mı?

Zazaselo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zazaselo ()

Hafta daha bitmiş değil

1BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta16 ()

Bence kötü de yapmış değilsin zaten sterlin de neredeyse dip bölgelerdeyiz ben daha dibe inerim umuduyla bekliyorum :)

Volks01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volks01 ()

8.29 dan alış yaptım ben. O yüzden düşüşe geçer. Ne alsam düşüyor hayırlısı bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta16 ()

Üstad görünüşe göre 8.29 altında kapanış yapacak gibi sanırım biraz daha beklemekte fayda var

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam alınca sayfaya paylaşırmısınız, sterlin 8. 15 mı alış noktası

0BeğenmedimŞikayet

Zazaselo ()

@v_for_vendetta16 Alt yorum 8.29 önemli seviyedir

0BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta16 ()

@Zazaselo üstadım sterlin almak için beklediğin bir rakam var mı

0BeğenmedimŞikayet

Zazaselo ()

Sterlin dolar şuan Tam pivotu deniyor 1.217 de Kırar ve kalıcı olursa gbp Tl de güzel rakamlar konuşulur artık

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Hocam şimdi baktım da acaba yanlış mı gördüm diye meğer 7.90 full alis demiş ben de 7 90 dikkat etmemişim full 8.38 ler de aldı sanmıştım

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Günaydın hocam af buyurun zazaselo hoca geçenler de gbp yı fulllememis miydi ben mi yanlış gördüm bence yanlış görmedim şimdi de parça işlem den söz ediyor sanki yanlışım varsa özür dilerim ama full gbp almıştı sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Bugün kismetse öğleden sonra duruma göre sarıkız ve Kraliçe birer parça bayramlik düşünüyorum bende ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zazaselo ()

8.29 u takip edecem bakacaz Artık alışa geçmeye başlicaz yavaştan rakamlar geldikçe 5000 3000 2000 gbp şeklinde parça parça Ful işlem riskli

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Sağolasın üstadım üçgen daraliyor.
Ve karar bölgesine yaklaşıyor.
Trend aşağı yönlü devam ediyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zazaselo ()

@Hurşit8231 Gbp Tl bugünkü kapanış önemli Gbp dolarda ise pivot şuan 1.217 de

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum