Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:40:53
EUR 34.9839 22:40:53
USD 32.2051 22:40:53
ALTIN ONS $2414.8350 22:40:53

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ben gun ıcını gormek ıstıyorum.9 da fed ve powel acıklamaları var. tercıh sızın

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi yarin a hazırlık için burası alim yeri olabilir mi?

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sız cok panıksınız sanırım.
top yere degmeden sıcramaz dıyım.

sakin olun sabreden altında zarar etmez acıl nakte ıhtıyacınız yoksa

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Hocam panik oldum geri çıkar mı

0BeğenmedimŞikayet

duygusuzyatırımcı ()

ahaha, derin düzeltme gelince al mı dedi...

tam ortadan konuşmuş... peki tam derin düzeltme neresi...

hikaye şöyledir;

fareler toplanır ve bu kedilere bir çare bulmak lazım derler,

bir tanesi atlar, kuyruklarına zil bağlayalım...

peki derler, zili kim bağlayacak...

ortadan ortadan, yandan yandan... adam duman olmuş, al sat al sat dediniz şimdi 60 lira tersde kalmış, bulun bakalım ilacını şimdi...

mahyus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahyus ()

Teşekkürler sağolun..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

o rakamları telaffız edenler daha asagılardan bahsedenler var ama benım dusuncem 360 cıvarı dıye dusunuyorum ama zaman vermek mumkun deıl

0BeğenmedimŞikayet

mahyus ()

Sağolun hocam.. derin düzeltme muhtemelen hangi rakamlar olur acaba? 340 larin altına iner mi dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

duygusuzyatırımcı ()

bakalım ustalar ne cevap verecek, al diyemez, sat diyemez ben diyeyim...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım zaman bellı degıl ama her uzman derın bır duzeltmenın gelecegını dusunuyor. o zamana kadar bekleyebılırsınız daha zamanınız varmıs. yınede tercıh sızın tabı

0BeğenmedimŞikayet

mahyus ()

Hocam hayırlı sabahlar.. takip ediyorum yorumlarınızı da benim Ağustos gibi ödemem gereken yaklaşık 200 Gr borcum var 323 den bozmuştum şuan yarısını alabilecek nakitim var en uygun zamanı bekliyorum almak için agustosa kadar filan zamanım var dediğim gibi kaç rakamını beklemeliyim siz olsanız nasıl yapardınız bu durumda?
Teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Bu çıkmış güzelde görünüyor okuyana

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yazdım bı kac deneme yaptım yazı cıkmadı ekran resmı atmaya calıstım

Bulut_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Sabır sabır sabır dost :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum