Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 17:41:29
EUR 34.9261 17:41:29
USD 32.5134 17:41:29
ALTIN ONS $2343.2900 17:41:29

Grafiği gönderen: DOW

GÜMÜŞ TL 20200520 W haftalık,

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Excent ()

Merhaba
Borsadan önerebileceğiniz hisse senedi var mı 32.000 gibi bi bütçem var. Teşekkürler

DOW için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Bankalar, kuyumcular ve bizler ...

Ticarette herkes kar etmek ister ve bu normaldir.
İşlenmiş ürünlerde ayrıca işçilik vardır,
FİYAT ve altın ayarı konusunda bilgili ve tecrübeli olunması gerekir.
Bu nedenle dikkatli olunmalıdır.

FİYAT; alıcı ile satıcı arasındaki uzlaşılan değerdir.

Bazen biraz pahalı almış olabilirsiniz, vade uzun ve Trend Yükselen yönde ise biraz pahalı almanın ileride fazla bir önemi kalmayabilir.

Satıcı anlık kar etmeye çalışır, alıcı yani bizler vade farkından yararlanarak kar edebiliriz.

Piyasa fiyatı 10 TL olan bir ürünü 11 TL ye aldığınızda satıcı kar eder ve bize göre pahalıdır,
ancak aldığınız ürünü 100 TL ye sattığınızda, 1 TL lik farkın hiç bir önemi kalmaz.

Montajcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Makas ve vergiyi koyarsak 10 kuş çıkarsa anca kurtarıyor

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Adam71 ()

Rica ederim

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

ilginize Teşekkür ederim.
alım satım farkının bu kadar yüksek olduğu başka bir ürün görmedim.
al 4.350 (- ) sat 3.900 (=) fark 450 TL. anında kayıp :(

Altın_Adam71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

anla_beni ()

hocam tesekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Adam71 ()

Ve altın gibi istediğin anda istediğin kadar geri satabilirsin

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Adam71 ()

Hocam toptancımla şimdi konuştum 1 kg gümüş 999 sertifikalı geri alış fiatı 3900 t olduğunu söyledi bilginiz olsun

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Teşekkür ederim.
IAR Gümüş 999 ayar, benim alımım 4350 tamam diyelim.
buna göre satışı fiyatı nedir ?
Altın gibi her an kolayca satılabiliyor mu ?
Fiziki GÜMÜŞ piyasasını bilmiyorum, merak ettim.

Altın_Adam71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Altın_Adam71 ()

Hocam 3800 t olan granür gümüş bende kuyumcuyum bugün itibari ile 999 ayar gümüşü 4250-4350 arası satışı var biginiz olsun diye yazdım

9BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Başarılar dilerim.
Ben kendi bilgim dahilinde, doğru olduğuna inandığım düşüncelerimi tüm samimiyetimle paylaşıyorum.
Bir arkadaşım benden öğrendiği bilgi ile benden daha fazla kazanırsa bundan gurur duyarım.
Borsa konusunda son derece dikkatli olunuz. Belki biraz daha yükselir ama yükseldikçe endişem daha fazla artmaktadır.
Kademir D , dirençleri; 2.79 - 2.92 ve 3.13 dür.
200 Günlük EMA Desteği 2.41 dir.
21 Günlük EMA Desteği 2.37 dir ve bu değerleri STOP seviyesi olarak kullanabilirsiniz.

Bugün Fiziki Gümüş alımı için Kuyumcularda araştırma yaptım.
Gümüş işi ile genellikle fazla ilgilenmiyorlar.
İAR tescilli , 999.0 Saflıkta, 1 KG GÜMÜŞ için 4.350 TL fiyat istediler.
Ben de GÜMÜŞ Gram fiyatının 3.77 olduğunu 1 KG fiyatının 3.800 civarında olmasının mantıklı olduğunu söyledim ve almadım.
Fiziki Gümüş alım satımının, Fiziki Altın alım satımı kadar yaygın olmadığını anladım.

anla_beni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Satılık ()

Hocam nasılsınız sizi özledik inşallah iyisinizdir çok iyi olmuş sitede olmanız çok sevindim kendi adıma sizi yoracağını düşündüğünüz soruları direk es geçin hocam değerinizi biliyoruz bizimle kalın Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

redlion999 ()

Emekleriniz için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

anla_beni ()

hocam çok ama çok teşekkür ederim size vermiş olduğunuz bilgiler icin yaşım 42 3 tane oglum var bu bütün ugraşmalarım onların geleceyi icin ben bu maddi olarak sıkıntılar cektim ama onların cekmesini istemem suan bir miktar param var altında zarardayım ama önemli deyil bir miktarda gümüşte birazda kardemirde ama suan zararda olsada bekliyom bu akşam bütüm yazdiklarinizi okudum ve elime para geçtikce gümüş alacam ve
sizinde zamani gelince borsadan alacanız o hisseyi alip uzun zaman bekliyeceyim cok teşekkür ederim hakkınızı helal edin biraz uzun oldu

1BeğenmedimŞikayet

Joyce523 ()

Hocam bddk 100 gr üzerinde altın alımında bir günlük valör koymuş. şimdi neden fiziki altından yana olduğunuzu daha iyi anlıyorum. önce millete altınınızı bize getirin dediler şimdi de böyle "garip" engeller çıkarıyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Bildirimlerimde sizin nereden soru yönelttiğiniz görünmüyor.

Size bu cevabı göndermek üzere hazırlık yaparken,

Aşağıdaki Bildirimler penceresinin en altında son anda
''Sayfa Gram Altın'' yazısını gördüm.
Bayanlar her zaman haklıdır:) Ama bir o kadar da detaycıdır,

Keşke Sorunuzun içinde Gram Altın ibaresi de geçseydi.

Meltem0634 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOW ()

İyi geceler.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yasin657 ()

abi senin yardımın çok siteye, teşekkürler tekrardan.. çok fazla yeni yatırımcı geldi biraz ondan.. önceki sakinlik, güzel güzel tartışmalar yok.. hele bazıları iddaa, ganyan bayi gibi alıp satmaya çalışıyor..)

4BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Sakin yapıda bir insanım,
Cevaplarımı özenle vermeye çalışıyorum.
Aynı özeni soru yöneltenin de göstermesini istiyorum.
Teşekkür ederim.

yasin657 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Meltem0634 ()

Gr altına bölümüne yorum yapan biri 'şuan alım yapılır mı? ' neyi kastedebilir?

3BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Teşekkür ederim.

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

@DOW İyi niyetle yardımcı olmaya çalıştığınızı bilenlerdenim. Daha önce yaptığınız istifayı tekrar yapmamanızı rica ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Avrupali ()

Abi BIST 100 için nereye kadar çıkabilir ? Nedir tahminin ? Mümkünse GARAN yorumlar mısın? Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Anlamamış arkadaş üstat;
Belki anlar diye yazdım..
Haklı olMASA da.. İyi geceler..

14BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Siz beni hiç anlamamışsınız.

Temel_Teknik,
Kayıt Tarihi ; 10 Ocak 2014
Durum ; Bu üyelikten istifa edilmiştir.
Yorum sayısı; 26.438
Üye Puanı ; 38.690
Yıldız sayısı ; 5
Simülatör Puanı ; 19.193

https://altin.in/temel_teknik

Derdim; yaldız, yıldız, puan olsaydı bu üyeliğimi bir kalemde silmezdim.

Birisinden bir şey istediğinizde karşılığını aldığınızda,
teşekkür edersiniz.
Sitede bu teşekkür kelime dışında, beğeni ile yapılabilir.
Bunu yapanları tenzih ederim.

Bana gelen tüm bildirimlere, okuduğum anlaşılsın diye beğeni yapıyorum (kişi başına günde 3 adet)

Bu konuyu fazla uzatmak istemiyorum,
yazdığınızdan beni hiç tanımadığınızı anlamış oldum.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

HerşeyeRağmen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akms25 ()

Hocam gerçekten helal olsun tebrik ederim ve takdir ediyorum sizi. Bravo..

1BeğenmedimŞikayet

yasin657 ()

abi sakin, harika cevap ama..)

1BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Hocam ben bir grafiğiniz de 11 küsür gibi bir rakam görmüştüm yok artık demiştim doğru mu hatırlıyorum ? :) bilmiyorum ama :)

3BeğenmedimŞikayet

DOW ()

Sorunuz ; Şuan alım yapılır mı

Cevabım ; Evet yapılır yada Hayır yapılmaz olsaydı,
siz bundan ne anlam çıkarırdınız ?

Ben sizin NE ? satın almak istediğinizi anlamadım.
Zaten anlamış olsaydım da, alınır yada alınmaz cevabı vermezdim.

Meltem0634 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karubnur ()

Benimde bu eksiklik dikkatimi çekmişti. Ama gördüm ki like beğeni hakkı sınırlı özellikle yeni üyelerde sanırım 2yada 3 beğeni hakkım var onuda sizin gibi emek verip burada bilgi paylaşımında bulunan insanlara veriyorum. Ama bence bu eksiklik beğeni hakkı olmaması nedeniyle oluyor üstadım. Elinize emeğinize sağlık. Allah sizden razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum