Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 19:09:57
EUR 34.9372 19:09:57
USD 32.5046 19:09:57
ALTIN ONS $2330.7450 19:09:57

Grafiği gönderen: argentum

⭐⭐argentum ()
Gümüş
Büyük resme bakarsak bu seviye çok kritik görünüyor. 3.82 üzerinde haftalık kapanış 10 yıllık kanalı yukarı kırar. 3.82'nin Altın da kaldığı sürece alttaki destekleri test etmek ister. Yani şu anda 10 yıllık trend kanalının üst çizgisindeyiz.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

symsfkck0 ()

Tamam seni mi kıracam :)

argentum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

gel onu 3.35 yap sen. oradan alalım. üzmez 3.35 :)

symsfkck0 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

symsfkck0 ()

Burdan falan girilmez valla niyetlendim 3.69 da alıyım 3.74 de falan salarım diye ama vergiyi görünce vazgeçtim töbe dedim :) isterseniz daş gaya atın kafama 3.10 gümüş de 310 altında görmeden ben girmem gari :) neyse büyük de konuşmuyum :)

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

o %1 zımbırtısı yüzünden bunalıma girdik. hayırlısı olsun artık daha dikkatli işlem yapmaya çalışıcaz.

1BeğenmedimŞikayet

symsfkck0 ()

Bende bugün itibariyle full TL. Bi parça vardı 3.74 den eyvallah dedim %1 zımbırtısı çıkmadan almıştım

1BeğenmedimŞikayet

argentum ()

hamdolsun iyidir. full TLde beklemedeyim :) senden ne var ne yok.

0BeğenmedimŞikayet

symsfkck0 ()

Aynen ne var ne yok

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

boşverdik neyse sinirleri bozmayalım :)

1BeğenmedimŞikayet

symsfkck0 ()

Bırak onları sen boşver ya yüzlü çıkıyorlar haksız olduklarını anlasalar bile

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

alt yorumda 1 hafta önce 3.82 iken burası 10 yıllık trend kanalının tepesi diye uyarmıştım. az önceki arkadaşa itafen hatırlatayım. @hb5050 adlı arkadaş oku bunu. yok hep düşerken ortaya çıkıyormuşuz da bilmem ne.

0BeğenmedimŞikayet

Buğra11 ()

3.83 ... Artık uzun vade mi bekleyeceğim dost :(

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

ne yaptın gümüşleri?

Messimi_Ronaldomu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Messimi_Ronaldomu ()

Hocam toparlanacakta ay sonunda anca

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

öyle deme şimdi:) umut yok demedim. toparlanır yakında inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Messimi_Ronaldomu ()

Grafik atma hocam. Zaten umut yok diyip hayata küstürdün beni:))

1BeğenmedimŞikayet

Busy ()

Görüşlerinize saygı duyarım yatırımda hamleler herkesi kendi kararı ... piyasa dediğimiz bu degilmi birileri alırken birileri satacak... mesela ben 3.54 te full sattım.. yaklaşık on gün bekledim..3.74 altı kapanış yapmadığı için oradan tekrar aldım3/2... acelem yok illa güzel bir yerden çıkarım.. Allah herkese hayırlı bol kazançlar versin

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

hocam o sıkıntılı biraz ya. hala düşüş kanalının içinde. 1.23 üzeri kalıcı olması lazım. grafik atayım mı?

0BeğenmedimŞikayet

Messimi_Ronaldomu ()

Hocam sterlinede bakarmisin

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

evet 17.30-17.60 arası ayılarla boğalar eşitlendi. 17.30 altında kapanış yapmadığı sürece yukarıyı zorlayacak.

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Hocam geceden beri 17.60 icin 5,6 defa caba oldu ama cok direnc cok sert, gorunen o ki Abd olumlu etki ile acarsa acilisa yakin direnci kirar ya da asil duzeltme olur

1BeğenmedimŞikayet

argentum ()

pek gram grafiği paylaşmıyorum. önemli diye paylaştım. gümüş ons için konuşacak olursak da 17.50-18.00 arası genel satış bölgesi son yıllarda.

Egem_Deri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

kardeşim düzeltme gelirse bu seviyeden gelir. gelmezse hoşgeldin 4.20 deriz.

Buğra11 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Egem_Deri ()

Bildiğim kadarıyla gümüş gibi değerli metaller dolarla alınıp satılıyor türk lirasıyla değil. Yani burası daha on yıllık zirve değil bence

0BeğenmedimŞikayet

Buğra11 ()

Düzeltme yapması yakın mı dost

1BeğenmedimŞikayet

argentum ()

3.65 - 3.50 arası olabilir.

NurullahiN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NurullahiN ()

Düzeltmeyi kaç seviyelerine kadar bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

10 yılın en üst seviyesindeyken alım yapmak için 10 kere düşünmek lazım. geri çekilmesi daha olası. buralar satış seviyeleri benim için :) ytd tabi ki.

Busy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

8.38 makas ve vergiler dahil ortalamam. Çok yüksek degil.

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

1.20lerde yakalamışsındır inşallah. hayırlı olsun.

Cpt_Safa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Bn sterline girdim üstad

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum