Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 14:46:06
EUR 34.7983 14:46:06
USD 32.5843 14:46:06
ALTIN ONS $2302.6300 14:46:06

Grafiği gönderen: Carpediem37

Harmonik Eğitim Çalısması
Hatalarımı görmek adına paylaşıyorum. Kesinlikle ytd

1753 stop olmak kaydıyla 15 dk'lıkta "deep crab" oluştu. 1750.50/1749 aralığından bir geri cekilme yaşanabilir. 1741 seviyeleri hedef. Küçük bir dalga olarak düşünülebilir. Kendi eğitimim adına paylaşıyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bekleyelim ^_^ sağolasın

Keder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keder ()

Bencede huzur ve güven veren bir yönünüz var. Bende ogün384 385 vs aldım.3 bin zarardayim. ama huzurluyum.402 bekliyorum? . Minik bebğiniz için duacıyım. Bizde sıkıntı yok siz rahat olun. saygılar. bu arada beklemeye devam edeyim mi?

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

Rica ederim. Hayırlı günler

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet, yetinmek önemli.

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Pek ilerleme kaydedemedik. Hayırlısı diyelim

Teacher78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bu gece bakmaya çalışacağım.

Abrasivci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

herşey nasip kardeşim. nasipten ötesi yok. biz azla yetinmediğimizden oluyor belki bunlar bilemiyoruz. sen içini ferah tut. dedim ya huzur veren bir halin var. inş. Allah da sana huzur verir en kısa zamanda, bütün sıkıntılarından kurtulursun.

0BeğenmedimŞikayet

Teacher78 ()

Merhaba. Umarım bebegınız iyidir. Rabbım sıfa versin.

1BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Üstad nasılsın ons ve gram altın düşüncen varmı yukarı gitmeye çalışıyo sanki

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Tamam hocam teşekkür ederim

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Açıkça flash bir düşüş beklemistim. 6.61/6.64 seviyelerine doğru. Bu seviyelerde görürsen uzun vadeli alım yapabilirsin. Ytd

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Tamam hocam teşekkür ederim dolara düşüş olurmu hocam daha

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Amin. Ecmain

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah sağolasın kardeşim.

Krm44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bu dönem 17.60 a dikkat et. En azından nir 4 saatlik görelim . Sanayi verileri de önemli. Ons Altın sanki bir adım öne gecebilir. Öyle düsünuyorum. Yanılabilirim..

2BeğenmedimŞikayet

Krm44 ()

Hiç kafana takma önemli olan sağlık. Ben sana yine söylüyorum çok donanımlısın. Sorumluluk paranın sahibinde ben hala yorumuma çok kıymet veriyorum. Hayatta her şeyin çaresi var yeterki dostluk baki kalsın. Sen bana yiğenimden güzel haber ver gerisi gelip geçer..

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

Çok teşekkür ederim. Allah kızınızı size bağışlasın inş.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Dün bende uzüldüm. Özellikle @Krm44 icin. Dolardaki haberlerin bir kırılma yapabileceğini düşündüm. Bu halen masada tabi.

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Gümüş daha mantıklı hocam ozaman

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

çok saol kardeşim, içime su serptin. dün boşa bozduk o zaman grmları. nasip artık. günlük alsatçı değilim. uzun süredir bekletiyordum zaten. ama işte düşüşte panikleyip bir iki satıp almayı da beceremeyince kayıp büyük oldu. gram azalttık. uzun trendlerde uyarı yapabilirsen çok sevinirim. nedendir bilmiyorum ama güven ve huzur veren bir tavrın var. çok saol.

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Aynen. Bu dönem tekrar Altın izleyebiliriz. Gümüş onsun 17.60 uzeri tutunması önemli. Kısa surede 18 leri getirir. Vadeli hedef 24.50 dolar seviyeleri.

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

İyi akşamlar hocam gram için geçerli mi

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain sağolun

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Allah yardımcıniz olsun. Herkesin sıkintısi farklı. Dilimizin döndüğü kadar yazar çizeriz. Gerisi nasip

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Fed ekonomik risk iştahını tutansklarda teyit etti. Ons bir rakam daha yukarı kayar artık. Düşüsler alım fırsatı olur

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Sagolasın

Golf_4 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain

Mehsen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memur06 ()

Arkadaşım allahım iyilik şifa versin geçmiş olsun inşallah bi an önce sizinle birlikte olur

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Teşekkur ederim. Güçlü olmaya çalışıyoruz

Maşita için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain sağolun

Mehsen için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum