Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0651 04:01:17
EUR 34.7131 04:01:17
USD 32.5674 04:01:17
ALTIN ONS $2379.2550 04:01:17

Grafiği gönderen: Sekoferit

⭐⭐Sekoferit ()
Platin

Güncel günlük platin grafiğidir arkadaşlar 844 ons platinde hem ema144 hemde gan direncinin oldugu rakamdır yani güçlü dirençtir rsi olarak zaten günlüklerde aşırı satış bölgesindedir buradan düzeltmeye gidebilir yada daha önce rsi de en son gördüğü tepe rakamı 85 lere çıkabilir burasıda ons bazında 859 onslara gelmektedir olurda kar satışları gelirse sırasıyla 832-804-780 destek noktalarıdır ytd syg

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Öncelikle dikkatiniz ve takdiriniz beni mutlu etti elimizden geldiğince rakamları grafikten bakıp yorumluyoruz platin maalesef alamadım banka yüzündn ama yinde buradaki arkadaşlar yararlanması adına paylaşımda bulunuyorum güncel olarak tekrar bir paylaşım yaparım tabiki yarın hafta kapanıı bir olsun ona göre grafik çizer paylaşırım dost ssaygılar

haskar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haskar_ ()

Salı günü kapanışa doğru ons 840 iken bu paylaşımı yaptınız, ons 842'den kapattı, çarşamba günü pozitifti 838-864 arasında değişim gösterdi, perşembe ise negatife geçti 826'ya kadar düşüp 838'den kapattı. 859'lardan düzeltme gelebileceğini belirtiniz, düzeltme biraz aşarak 864'lerden gerçekleşti. Tebrik ediyorum, etkilendim, tekrar paylaşır mısınız? Platininiz var mıydı, kar realize ettiniz mi?

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Teşekkürler dost zaten aynı düşünceye vakıfız bende düzeltmesini bekliyorum günlüklerde tepe geldi bir tepe varsa birde dip vardır mutlaka benim beklentim maksimum geri geleceği rakam 770 ons olarak tahmin ediyorum ama oraya gelene kadar daha üstte 832-804-770 olarak sırasıyla fibo destekleri mevcut nereden döneeğine bakıp kademe yapmakta fayda var syg

Şifer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şifer ()

Güzel yükseliyorda sanki bu yükselişlerin altı boş gibi düzeltmesiz gidiyor ons olarak 900 lü rakamları geçene kadar düzeltme gelmezse ilk yapacağı düzeltmede ciddi oranda düşüş olur, çok ve hızlı satış yer diye düşünüyorum.
PLATİN için düşündüğünüz doyum noktası neresi?
Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Hayırlı Ramazanlar

Sekoferit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kadir__1987 ()

Hayırlısı olsun bakalım artık

0BeğenmedimŞikayet

Goktugbatin ()

Hocam oğlan yerinde durnuyor şimdi hocam sen Kuveyt dimi vakıf geç Musa it oldugunda

Platinzade01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Saygılar paşam ne demek :)

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Dost Oraları görmeden dönebilir şayet anlık takip yapabiliyorsanız ona göre pozisyon alabilirsiiz aksi durumda emir verebilirsiniz x rakamın altına düşerse sat diye risk oranınız düşer syg

Kadir__1987 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Saygılar :)

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Evet diğer emtia gruplarında artık doyuma ulaşıldığı için yatırımcıyı cezbediyor platin grubu o yüzden 4 gündür platine ciddi talep olduğu görülmekte ve kolerasyon oranına göre platinin önü diğerlerine göre daha açık gideceği yolu daha fazla o yüzden daha az risk yatırımcıyı çekiyor dost kar satışları olması daha çok alıcı alması için güzel bir imkan olacaktır daha hızlı ivmeli yükselecektir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kadir__1987 ()

Aynı fikirdeyim şuan 840 ama 900 üstğme çıkmasını umut ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Platinzade01 ()

Hocam sizce kar satışının yanısıra
Artık platin yerinde saymıyor farkettiyseniz
Alıp satmayan var
Satış yesede kapanışı bu pazartesiden itibaren direnç üstü yapıyor

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Yok dost neden abartarsınız normalde gümüş ve altına göre platinin şuan 200 üstünde olması lazımdı fakat biraz daha geriden geliyor o rakamları çok yakında görmeyi ümit ediyoruz ama biraz kar satışları olması muhtemel gram arttırmak için bunu değerlendirebilirsiniz sayg.

Kadir__1987 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kadir__1987 ()

İlk defa platin aldım 185x hedefim 200 abartıyormuyum acaba :)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Rica ederim dost syg.

Mazlum5656 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum5656 ()

Tesekkurler ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Evet dost ben 1960 civari bir çekilme bekliyorum ama kesin gelir diyemem 2000 altına cumaya kadar inmesi muhtemel indikatör rahatlaması için dediğim rakama yakın yerlerden kademe yapılabilir

Mazlum5656 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Evet mery hanım normalde cumaya kadar gelmesini bekliyorum çünkü indikatör şişti artık rahatlaması lazım sağlıklı yükseliş için ytd syg

Mery13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Aynen dost kapanış zaten 2085 te anlık buralarda yapar tahminen bende gözüken rakamda sana yakın 2180 ons gelebilir ki h:4 lüklerde artık biryerden dönmeli anlık rsi 72 civarı ama ben öncelik olarak 1960 gelsin derim 1920 altına inmedikce yol yukarı bende ytd :)

gizliozne_45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

Bu kısa vade İcin degl mı beklenti. Inslalah gelsnde alalım pladyum iyi kazndryo

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Başımın üstünde yerin var dost kapım her zaman açık saygılar :)

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum5656 ()

Ustat pladyumda geri cekilme olma ihtimali varmi erken sattik alamadik

0BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Mery hanım dolar kuru bazlı değişkenli gösterdiği için tahmini rakam 420-430 civarı diyebilirim syg

Mery13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mery13 ()

1960 mı bekliyorsunuz TL olarak kaclara tekabül edıyo acaba.

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

bilmukabbele bu arada dost sevildiğin için sayfan tetkik ediliyor :D

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

2065 üzerinde kapanışda 2125 ve 2200 gelir diyorum,
günlük RSİ yüksel diyor
bakalım göreceğim Hamit sayfasında yazdım fikrimi

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

Hımm bende geleyim bakayım oraya o zman dost paladyumda görüntü güzel rakamları verdik h:4 lüklerde rsi indikatör rahatlamasını bekliyorum 1960 dedimi tüpü hazır edelim dalalım derim ytd :d likelerini vereyim bende ilgienmediğim için unutuyoum kusura bakma dost seviliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

paladium yorumlarını hamit altın sayfasında paylaşıyoruz
orada oluyorum genelde
sayfana girip kontrol ediyorum ama yorumlarını :)
TAbiki günlük likelarda gönderiliyor

1BeğenmedimŞikayet

Sekoferit ()

teşekkürler dost nerelerdesin görünmüyorsun sende :)

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum