Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:41:25
EUR 34.9839 09:41:25
USD 32.2051 09:41:25
ALTIN ONS $2414.8350 09:41:25

Grafiği gönderen: Akıncı

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

kırıldı şimdi sıra kapanış yapmaya geldi hala alım yapan arkadaşlar var % 10 tersde kalmayı göze aldıklarından dolayı tebrik ederim kendilerini .. YTD

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Azaldıkmı 330 cular çoğalıyor

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

seda_boz ()

1714 :) şahane bence :)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Dışardayım ara ara bakıyorum 1704 takıp et düşmesin altına:)

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Dur bakalım.1704 benim için önemli sonrasına bakarız da ben kendimden çook eminim rahat ol:)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

o gelebilir ama dojiye benzemiyor şuanki mum.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

ani sert düşüş gelebilir dedi

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

o arkadaş mezar taşı dojiyi başka birşeyle karıştrıyor olmalı alakası yok öyle birşey ile..

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

dersu uzala bey 371,40 saat 16 kapanışıyla birlikte 4 saatlikte yaparsa mezar taşı doji oluşabilir dedi. var mı sizin grafiğinizde şu an bu?

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

kesinlikle arkadaşım. en güzeli buydu. inşallah döneceğim yukarıdakini kurtaramazsam kalsın alttakiyle alır tasımı tarağımı toplar giderim :)

MT73 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Potansiyel bir Trafik canavarı ilemi konuşuyorum şuanda :) 5i bi yerdeler artık çeyrek ile yapılır olmuş diyorlar onlardan isdemem :)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Nereye kayboldunuz 400 bekleyenlerden kimse kalmadı

1BeğenmedimŞikayet

MT73 ()

biz bu işte al unut tarzında anlıyoruz. 3 üne 5 ine bakmadan düzenli yatırım ile birikim yapabiliyoruz. 2 krş kar edip al sata bulaşınca bilmediğimiz alanda eldeki de azalıyor. Bu yüzden düzenli birikime devam. kırtarabilirsem de gr ları yerine koyar Bi daha da al sata girmem :)

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

bende 381 aldım bişey var gibi bekledim iki ay iki hafta bekleyemedim

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

evet iki parça hemde duruyor arkadaşım.

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

aldıgınız parca duruyormu

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Hım sen böyle grafiklerle gel de takarım ben sana ama hangisinden muamma :) trafikteyim da yazamıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet kibaplar yazılıyor bu insanın yatırım psikolojisinin üstüne sonuçda gözünün önünde paran eriyor buna dayanmak saglam bir irade gerektiriyor.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teşkkür ederim sen 5'i bir yerde olanından takarsın inşallahh :)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

347-352 arası derdim 2 3 seferlik daha alım durumunuz olsaydı ama şmdi o tek mermiyi en iyi yerden atmak gerek dedigim gibi ortalama 350 gibi tekrardan analiz edip çaylasıcam tekrar sorarsanız bakarız o günki ortama göre

Denzer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Ooo taçlanmışsın:) hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Bu dususlerde bir alimlik sansiniz olsaydi hangi rakami beklerdiniz ortalamada dusurmem lazim alim cesaretim kalmadi tesekkurler ortalamam 377

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

evet onu yaşadım iki kez sattık aksine çıktı :) ilk kez panik yapmadım sakin davrandım satmadım düştü :) kazanç değil al sat değil amacım ama yine de insan panikliyor değişik bir platformmuş gerçekten burası.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aslında bu sitede bir çok kişinin yaşadıgı sorun risk yönetimi yapamamaları tek yerden ful girip çok kazanmak isdemeleri :) hiç bir temel yada teknik analz bilmeyen birisi kademeli alım satım yaparak bile kaybetme ihtimali yoktur her fiyatdan oyunun içinde kalabildikden sonra az az ama süreki kazanç aglanır. panik işlemi en kötüsü zaten..

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hatta 2018 de bizde bilmeden gafil avlanmışız onu da burada tesadüfen öğrenmiş olduk. 279 dan gr yapmıştı banka fiyatı o zaman işte swap olmuş düşmüş 219 a sanırım. hiç haberimiz bile olmadı. çünkü uzun vade olunca bir de yatırım bakmam normalde arkama ben. bozunca bu siteye üye olduk inşallah hayırlısıyla hallederiz bunu

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

inşallah yapabilirim panik yapmayıp :) ben elime ne zaman para geçse gider yatırırdım gerisine bakmazdım bile. ama bir bozduk 332 den elde kaldı 2 ay sıktık dişimizi yıldık işte :)gr eksiğimin en azından bir kısmını yaparsam içim rahat edecek inşallah. gerisi aynı sistem.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

elinizdeki para ile alım yaparken tek seferde yapmamanızı tavsiye ederim 2 yada 3 parça ile işleme girin dibinde dibi vardır derler.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

alım için bekliyorum hala tl m duruyor nasip. elimdekini belki çıkabileceğim iyi bir rakam gelirse diye sordum tepkiyi de.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

teşekkür ederim cevabınız için takip edeceğim sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

düzeltme seviyeleri bu şekilde ve düşen bir kanal içinde devam ediyor fiyat bu kanalın üstü kırılmadan alım tarafı risklidir hala..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

allah sizlere daha fazlasın versin inşallah..

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum